به عنوان ایالات تقلا برای جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق خواسته است تا این مرکز به liberalise آن سیاست های مالی با چاپ پول بیشتر و اجازه می دهد دولت به قرض گرفتن به طور مستقیم از بانک مرکزی.

در حالی که ابراز خوش بینی که کرالا خواهد شد nod برای صدور همه گیر اوراق قرضه اسحاق همچنین هشدار داد که محدودیت های فعلی در سیاست جلو می تواند فشار متحده به یک “دام بدهی”.

در یک مصاحبه تلفنی به PTI اسحاق گفت: متحده نباید مجبور به رفتن به بازار سرمایه در این زمان و این مرکز باید اول افزایش کسری مالی محدود و همچنین اجازه استقراض مستقیم از بانک مرکزی.

در روز سه شنبه کرالا تا به حال به ارائه نرخ بهره از 8.96 درصد برای 6000 تومان کرور روپیه در بازار استقراض دولت برای توسعه وام برای 15 سال دوره.

همچنین بخوانید: Covid-19: بانک جهانی می بیند FY21 هند رشد در 1.5-2.8% (حداکثر پس از سال 1991

“همه کشورهای در حال رفتن برای یک مقدار پایین تر و یک دوره کوتاه. در حال حاضر نرخ کوپن به طور متوسط هشت به علاوه. سوال این است که چرا بازار رفتار مانند این وجود دارد توقف در بازار وام و اعتبار.

“محدودیت های وجود دارد که با توجه به سیاست های مالی. دولت هند باید به طور مستقیم قرض گرفتن از بانک مرکزی monetise بدهی و همچنین اجازه می دهد متحده به قرض گرفتن از بانک مرکزی,” او گفت:.

در غیر این صورت اسحاق و گفت: این وضعیت را در تمام دولت های ایالتی در دام بدهی.

“زمانی که بحران به پایان می رسد همه دولت های ایالتی خواهد بود جدی ناپایدار وضعیت بدهی. تولید ناخالص داخلی در حال رفتن به منفی و پرداخت حدود 9 درصد بهره پس از آن که غیر قابل تحمل است. این سیاست را فشار دولت به یک بحران مالی گفت:” در طول این مصاحبه در روز جمعه.

کرالا است که در محل قرار داده و اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس و صاف منحنی آمده است با 20 ، 000 تومان کرور روپیه بسته برای مقابله با وضعیت کنونی جلوی بارگذاری استقراض.

“دولت مرکزی مجبور است دولت برای کاهش هزینه های خود را. این است که بسیار دیوانه سیاست. در رکود شما در حال وادار کردن دولت به کاهش هزینه های,” او گفت:.

در حال حاضر دولت مجاز است به قرض گرفتن تا 3 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP).

“ما در حال حاضر سخت محدودیت های بودجه… ما مجاز به قرض گرفتن 3 درصد از GSDP. ما باید جلوی لود ما استقراض به طوری که ما قادر به دیدار با خواسته با توجه به بحران

“… مگر اینکه شما در ارائه نیازهای اساسی به کل جمعیت که تحت مستند شما نمی خواهید برای دریافت نمایند…. این چیزی است که ثابت کرد با تجربه در شهرستانها عمده در هند با پرواز lakhs از مردم تضعیف انگیزه بسیار از مستند” او گفت:.

همچنین بخوانید: بانک خلق چین میدارد تا 1 ٪ سهام در اعطای وام عمده HDFC

تصریح می کند که چاپ پول است “کاملا” عملی و متناسب با زمان و اسحاق و ذکر نمونه هایی از ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا و گفته است که این الگو در سراسر جهان است.

فدرال رزرو و بسیاری از دیگر بانک های مرکزی به طور مستقیم خرید اوراق قرضه به عنوان بخشی از تلاش ها برای اطمینان از نقدینگی در بازار است.

در حالی که اشاره کرد که دولت خواهد بود رفتن به بازار برای بالا بردن یک مقدار پایین تر اسحاق تاکید کرد که اگر یکی از جدی درباره مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس بهتر است که پول در دسترس است و وجود دارد هیچ نقطه ای در گرفتن پول از یک ماه از زمانی که کل کشور رفته به سگ.

روز چهارشنبه گفت: 6000 تومان کرور قرض گرفته شده از بازار در روز سه شنبه است کرالا سهم در اولین tranche از Rs 1.27 تریلیون بازار استقراض است که مرکز مجاز برای کشورهای در 2020-21.

پرداخت 8.96 درصد بهره برای 15 سال این وام را دولت در دام بدهی که از آن دشوار خواهد بود برای بیرون آمدن اسحاق گفته بود.

همچنین بخوانید: هند coronavirus اعزام: گسترش است این مستند یک ایده خوب است ؟

تاکید بر اینکه دولت مرکزی باید درک کنند و بیشتر لیبرال در آن سیاست های مالی و پشتیبانی وزیر گفت: بیشتر نیاز به صرف در امداد.

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan به نوشته PM نارندرا مودی در مورد پیشنهاد به موضوع همه گیر اوراق قرضه که باید یک نرخ بهره پایین تر.

وقتی پرسید که آیا او در خوش بینانه در مورد گرفتن مرکز nod برای صدور همه گیر اوراق قرضه اسحاق پاسخ مثبت است.

“بله. همه گیر اوراق قرضه خواهد بود به خصوص برای Covid مربوط به اقدامات. باید آن را در یک نرخ بهره پایین تر به دلیل آن است که رفتن به هر گونه هزینه های سرمایه و یا درآمد هزینه برای دادن کمک به مردم…,” او گفت:.

همه گیر اوراق قرضه خواهد به طور موثر کار می کنند مانند کسب درآمد از کسری مالی — این بدان معناست که بانک مرکزی در چاپ پول بیشتر برای پرداخت بدهی دولت با خرید اوراق قرضه دولتی و رزرو مشابه در آن balance-sheet.

به یک پرس و جو در مورد اینکه آیا هر عملی دیگر گزینه ای بود که برنامه ریزی شده در مورد همه گیر اوراق قرضه صدور اتفاق نمی افتد و اسحاق گفت: دولت مرکزی به سیاست خود را تغییر دهید.

“من مطمئن هستم که تکرارهای از وضعیت فعلی خواهد نیروی دولت مرکزی برای تغییر آن سیاست های مالی است که به عنوان ساده لوحانه به عنوان demonetisation سیاست” او اشاره کرد.

اواخر این ماه ایساک گفت که او خواهد بود برگزاری وبینار با نمایندگان متحده به بحث متحده منابع مالی و همچنین coronavirus وضعیت. وبینار برنامه ریزی شده است که برگزار خواهد شد در آوریل 27 و 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im