Covid-19: بانک مرکزی اروپا را به 20% کاهش پرداخت پیشنهاد کاهش بدون یخ با زبان انگلیسی اطفال

انگلستان و ولز کریکت بورد ایستاده به از دست دادن بیش از 300 میلیون پوند اگر Covid-19 یا بیماری همه گیر کوروناویروس مانع از فصل آینده از رفتن گفت: رئیس اجرایی تام هریسون که در میان کارکنان بانک مرکزی اروپا در نظر گرفتن قطع پرداخت برای مقابله با بحران.

در یکی دیگر از توسعه انگلستان در مرکز قرارداد بازیکنان را به نظر می رسد گفت: به بانک مرکزی پیشنهاد در نظر گرفتن 20 درصد کاهش پرداخت به عنوان بخشی از هیئت مدیره قصد دارد برای مبارزه با چالش های مالی ناشی از این بیماری همه گیر گزارش ‘ESPNCricinfo’.

بانک مرکزی اروپا روز سه شنبه اعلام کرد که 61 میلیون بسته حمایتی برای مقابله با بحران در حال اجرا.

در نامه ای از حرفه ای کریکت’ Association رئیس تونی ایرلندی, Harrison ابراز نگرانی های خود را در دراز مدت تاثیر این بیماری همه گیر. در این ارتباط Harrison ادعا کرد که او خود را خواهد شد در نظر گرفتن 25 درصد کاهش پرداخت حداقل سه ماه آینده.

“این بیماری همه گیر است که بزرگترین چالش ورزش مواجه شده است و در دوران مدرن چه حد کامل و تاثیر این بیماری همه گیر در کریکت است که هنوز ناشناخته است و در حال حاضر روشن است که از آن خواهد شد بسیار قابل توجه” نوشت: Harrison.
 

با ذخایر خود را به 11 میلیون پوند در 2018-19 از 73 میلیون پوند در 2015-16 کریکت-کمتر نجومی می تواند شدید تاثیر بر بانک مرکزی اروپا ترازنامه.

“….از طریق ارائه نشانه ای از پتانسیل مقیاس از دست دادن بازی از دست دادن کل فصل کریکت – آن است که یک سناریوی عجیب و غریب – هزینه خواهد شد کریکت در انگلستان و ولز به خوبی در بیش از 300m” هریسون نوشت.

انگلیس به حالت تعلیق در تمام کریکت حرفه ای تا مارس 28 با توجه به همه گیر که باعث شده است که بیش از 40 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

نگرانی وجود دارد با توجه به اینکه این شهرستان در فصل شروع به برنامه ریزی شده در مارس 12, می تواند سالم در این سال در میان عدم قطعیت است.

“ما اولویت مطلق در مواجهه با این چالش این است که اولا برای اطمینان از ایمنی عمومی مردم ما – ما کارکنان بازیکنان و همکاران خود در سراسر بازی اما در مرحله دوم که کریکت شبکه دست نخورده باقی مانده است و ظهور از این بحران در یک کشور برای از سرگیری مسیر ما به سمت آینده ای روشن” هریسون گفت.

هریسون گفت که او انتظار دارد که در مرکز قرارداد بازیکنان به قطع پرداخت در “این شرایط”.

“در حالی که سلامت ملت است که تحت تهدید آینده ورزشی ما بستگی دارد و هر یک از ما به اشتراک گذاری بار در حال حاضر,” او گفت:.

هریسون گفت: این کاهش می تواند بازبینی ماهانه تا “ما را پیمایش از طریق بحران”.

“…من تشویق PCA و همه بازیکنان حرفه ای به حمایت از توصیه های کلاس اول شهرستانهای استان در حال حاضر به شما در هفته آینده که ممکن است به خوبی پیشنهاد 20 درصد کاهش در حقوق آوریل و مه…,” او گفت:.

“اگر ما می تواند همه جلو وزن ما در همکاری با یکدیگر و از طریق این پس ما را نه تنها تقویت واقعا الهام بخش روح کریکت اما ما حفاظت از آینده ورزشی ما و معیشت از هر کسی که با این نسخهها کار در آن” اضافه شده رئیس اجرایی است.

این PCA گفته است در پاسخ به این نامه نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>