Covid-19 Factoid: مرگ و میر در هند است که دو برابر در همان نرخ به عنوان در ایالات متحده

جهانی شمارش از coronavirus عفونت رفته گذشته 2.4 میلیون و مرگ و میر می ایستد در 166,000. کمی بیش از 600 ، 000 نفر در حال حاضر بهبود از عفونت است. ایالات متحده بدترین آسیب دیده کشور حساب برای بیش از 30 درصد از تمام موارد گزارش شده در سطح جهان است. آن است که توسط ایتالیا و اسپانیا با کمتر از 10 درصد موارد هر کدام.

در هند تعداد کل موارد تایید شده در حال حاضر در صدر 17,000 با جریان مرگ و میر در 559. با 2,854 بهبود کمی بیش از 16 درصد از تمام افراد آلوده موفق به ضرب و شتم ویروس.

در اینجا چند داده روند برای کمک به شما را در درک که در حال حاضر وضعیت همه گیر:

1. روزانه مرگ و میر پاییز برای سه روز در یک ردیف

تعداد تلفات گزارش روزانه می آیند به طور قابل توجهی از آن اوج 10,761 در تاریخ 14 آوریل. برای سه روز گذشته شده است وجود دارد کاهش تدریجی در تعداد مرگ و میر. اما آن است که خیلی زود به پیش بینی است که منحنی های پهن است. ما هنوز هم دارای بیشترین تعداد مرگ و میر در فقط کمی در مجموع از دو کشور ایتالیا و اسپانیا.

2.

Covid-19 مرگ و میر در هند دو برابر در همان نرخ به عنوان در ایالات متحده

زمان گرفته شده برای مرگ و میر به دو در هند است که در زیر به طور متوسط در جهان 12. متاسفانه یک متریک برای هند است همان است که در ایالات متحده در 9. ایتالیا و اسپانیا دوم و سوم بالاترین مرگ و میر در زمان 20 و 17 روز قبل از مربوطه خود را در آمار و ارقام مرگ و میر دو برابر شده است.

3. دو Covid-19 epicentres در آمریکا

دو همسایه ایالت های نیویورک و نیوجرسی با هم حساب برای بیش از دو پنجم از همه موارد تایید شده در ایالات متحده است. در حالی که نیویورک به نظر می رسد با نزدیک شدن به اوج خود نیوجرسی است که در حال حاضر شاهد یک افزایش سریع در تعداد تایید عفونت کروناویروس. این گزارش بیش از 3000 مورد در مارس 18, در حالی که نیویورک دیدم فقط 23. این ما بوده است و بیشتر تحت تاثیر قرار کشور در این بیماری همه گیر هر دو توسط تعداد موارد و مرگ و میر.

4. گجرات شاهد یک افزایش شدید در تعداد روزانه موارد جدید

در بیش از 1800 گجرات سوم-بیشترین تعداد تایید عفونت کروناویروس در هند در حال حاضر دو بودن ماهاراشترا و دهلی نو است. تک روز افزایش 332 نفر در آوریل 19 بود که شدیدترین سنبله برای دولت تا کنون. کمتر از 10 درصد موارد در دولت بهبود یافته اند تا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>