Covid-19 Factoid: فاصله بین روزانه موارد جدید و بهبود گسترش

جهان است که نزدیک به 1 میلیون علامت Covid-19 موارد و لمس کردن 50,000 علامت در تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس مرگبار است. افزایش سریع است که به رهبری آمریکا که در حال حاضر عبور 2 لاخ Covid-19 موارد است. Back صفحه اصلی هند در تلاش است با سنبله در مورد جدید اضافه شده در ارتباط با جمع آوری مذهبی در دهلی مرکز Nizamuddin.

در اینجا اطلاعات کمی روند که شما نیاز به دانستن به بود تا به سرعت.

#1. فاصله بین موارد جدید اضافه شده و بهبود

فاصله بین مورد جدید اضافه شده و تعداد روزانه بهبود است به طور فزاینده ای گسترش. شکاف گسترده تر به طور چشمگیری پس از 20 مارس هنگامی که ما تبدیل شد جدید کانون همه گیر و به دنبال آن ایتالیا.

علاوه بر این دو کشور نیز وجود دارد افزایش در تعداد موارد از دیگر کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و آلمان و فرانسه و انگلستان است. اروپا در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از تولید جهانی چوب خط حساب کردن از coronavirus عفونت.

جهان است که با اضافه کردن بیش از 70000 موارد روزمره در حالی که روزانه بهبود هنوز زیر 15,000 به طور متوسط در سه روز آخر.

#2. تعداد Covid-19 موارد رشد بیش از 60 بار در آخرین 15 روز در آمریکا

ما در مورد چوب خط حساب کردن در حال حاضر در بیش از 2.15 بوردو و مرگ و میر عبور کرده 5,000 خوانده شده را علامت. این Covid-19 موارد مثبت در آمریکا در حال رشد است در سریع ترین میزان در مقایسه با هر کشور دیگر. مورد شمارش رشد بیش از 60 بار از 3,499 موارد از مارس 15th, پس از 26 بار افزایش در انگلستان است. موارد در هند در زمان 18 برابر در طول همان دوره است. کمترین رشد دیده می شد در ایران و ایتالیا با 3.4 بار و 4.5 برابر افزایش بود.

#3. نیویورک به تنهایی در حال حاضر پیشی چین

نیویورک به تنهایی حساب برای بیش از 80,000 Covid-19 موارد بیش از 40 درصد از همه ما. تعداد موارد در ایالت نیویورک هستند و بیشتر از آن از چین است. نه تنها نیویورک پیشی گیرد و چین آن را انجام داده است تا در زمان ثبت. در آن زمان تنها 15 روز برای رسیدن به 80,000 موارد از 1000 موارد کمتر از نیمی از زمان گرفته شده توسط چین است. ایالات متحده در حال حاضر بدترین آسیب دیده در سطح جهان عبور دو لاخ موارد در کمتر از یک ماه.

#4. تعداد موارد در هند عبور از 2000 تامیل نادو پیشرو سنبله

مجموع موارد در هند افزایش یافته است به 2,069 با 53 و میر تا کنون. افزایش شدید در تعداد موارد هستند که عمدتا مربوط به جمع آوری مذهبی برگزار شده در مرکز Nizamuddin در دهلی نو. جمع آوری و سازماندهی شده بود توسط Tablighi Jamaat, اسلامی, مذهبی, گروه اجتماعی نقض فاصله پروتکل. بیش از 7500 سرخپوستان و بیش از 1 ، 000 ساکنان خارجی هستند که مربوط به این گروه شناسایی شده اند و جدا شده اند و در حال آزمایش برای Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>