جهانی شمارش از عفونت کروناویروس در حال حاضر نقض دو میلیون مارک. از کل موارد تایید شده کمی بیش از نیم میلیون نفر بهبود یافته اند. ایالات متحده هنوز هم دارای بیشترین تعداد هر دو برای تایید موارد و مرگ و میر به علت Covid-19. هند شمارش از موارد تایید شده در مورد رسیدن به 12,000 و مرگ و میر در 394.

در اینجا چند داده روند برای کمک به شما را در درک که در حال حاضر بیماری همه گیر کوروناویروس وضعیت:

1. موارد در ایالات متحده بیش از 600,000 بیش از آن در چهار کشور به همراه

رشد نمایی در موارد جدید از اواخر ماه مارس تحت فشار قرار دادند تا به ما ” چوب خط حساب کردن از عفونت به بیش از 600.000. این است که بیش از مجموع موارد تایید شده در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان – بعد از چهار اکثر کشورها را تحت تاثیر قرار. تعداد موارد در ایالت نیویورک به تنهایی بیش از 200 ، 000 است که بالاتر از فرد در کل برای هر یک از چهار بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

2. هیچ مهلت برای روسیه هنوز

روسیه شاهد روند نگران کننده – بیش از 2000 مورد جدید در هر سه روز ،

شده است وجود دارد افزایش شدید در تعداد تایید Covid-19 نفر در این کشور پس از آغاز این ماه است. در حال حاضر آن را تا به 24,490 تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در 198.

3. این Covid-19 بحران در آمریکا در حال تبدیل به کشنده ترین

از همه بسته Covid-19 موارد با یک نتیجه در سطح جهان کمی بیش از 20 درصد منجر به مرگ و میر و بقیه در بازیابی. در میان پنج کشور با بیشترین تعداد موارد تایید شده این متریک است که بالاترین در ایالات متحده, که در آن بیش از 40 درصد از تمام بسته موارد در حساب از مرگ و میر. در حالی که در آلمان نسبت مرگ و میر در کل موارد حداقل در هند از آن است که 23 درصد است.

4. ماهاراشترا دهلی نو و راجستان دیده تیز چشم انداز مثبت در موارد جدید

ماهاراشترا دهلی نو و راجستان دیده اند یک افزایش شدید در پنج روز به طور متوسط روزانه موارد جدید. این نیز در میان چهار کشور با بیشترین تعداد موارد تایید شده در هند. Telangana, Andhra Pradesh, Punjab و کرالا گزارش داده اند که یک قطره کوچک در میانگین روزانه موارد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de