Covid-19: فرانسه سوابق 242 جدید, مرگ و میر, مارک عمده در کاهش تلفات روزانه آن

صادر شده در: Modified:

فرانسه گزارش یک سقوط بزرگ در آن coronavirus تلفات روز یکشنبه با 242 مرگ و میر در 24 ساعت یک قطره بیش از یک سوم در روز قبل.

تبلیغات

این بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا 22,856 زندگی در این کشور از ابتدای ماه مارس مقامات بهداشت گفت.

این مرگ و میر در بیمارستان ها – 152 – کمترين روزانه تلفات در پنج هفته آنها گفت: در حالی که 90 نفر در پرستاری و مراقبت از خانه.

تعداد افراد ترک واحد مراقبت های ویژه (Icu) نیز پیشی تعداد کسانی که وارد آن واحد است.

این مستند به دستور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به سرعت گسترش ویروس در محل بوده است در فرانسه پس از 17 مارس است و با توجه به برداشته on May 11.

فرانسه همچنین با ارائه برخی از خرده فروشان امداد گفت: در آن می خواهد آنها را برای بازگشایی, on May 11, اگر چه برخی از محدودیت هایی می تواند باقی می ماند و در برخی مناطق به تاخیر هر موج جدیدی از ویروس.

انهدام مستند

نخست وزیر ادوارد Philippe است که با توجه به ارائه طرح دولت برای باز کردن قفل به مجلس در 28 آوریل و مجلس خواهد شد و سپس رای گیری در مورد این اقدامات است.

فیلیپ در حساب توییتر خود نوشت روز یکشنبه که دولت طرح خواهد مرکز در شش حوزه کلیدی – بهداشت عمومی در مدارس, کسب و کار, حمل و نقل عمومی و مجامع عمومی.

شورای علمی ارائه مشاوره به دولت در همه گیر نوشت بیش از آخر هفته که مدرسه کودکان 11-18 باید پوشیدن ماسک برای کمک به خنثی کردن ویروس.

سیاستمداران نیز بحث که آیا یا نه به ادامه یک نرم افزار و نرم افزار تلفن همراه با هدف قادر به ردیابی coronavirus با برخی ابراز نگرانی بالقوه برای اطلاعات سوء استفاده و نقض حریم خصوصی.

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>