Covid-19: فرانسه سوابق 531 مرگ و میر در یک روز به عنوان بیمارستان مورد ادامه به سقوط

صادر شده در: اصلاح:

فرانسه روز سه شنبه گزارش داد 531 مرگ و میر ناشی از Covid-19 در 24 ساعت به عنوان تعدادی از مردم در بیمارستان و مراقبت های ویژه به کاهش خود ادامه داد.

تبلیغات

روزانه tally – 387 مرگ و میر در بیمارستان و 144 در خانه های پرستاری – آورده فرانسه در مجموع Covid-19 تلفات به 20,796 بالا سلامت رسمی ژروم Salomon به خبرنگاران گفت:.

Salomon صحبت می کرد یک روز پس از فرانسه تبدیل شد چهارمین کشور پس از ایتالیا و اسپانیا و آمریکا به پیش افتادن از 20,000-مرگ و میر خوانده شده را علامت.

فرانسه بوده و تحت مجازی مستند به مدت پنج هفته و با توجه به شروع به بلند کردن برخی از سلول اقدامات on May 11.

نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که خروج تدریجی از مستند در ماه مه با توجه به شروع با بازگشایی مدارس و نمی خواهد اجازه می دهد مردم را به حرکت در اطراف و یا ارتباط برقرار کردن به عنوان قبل از به خصوص بدون هیچ گونه واکسن در برابر ویروس.

“نمی توان آن را بازگشت به زندگی عادی” فیلیپ گفت که فرانسه معرفی تست بیشتر مردم با coronavirus را جدا باقی می ماند در خانه و یا در هتل ها گذاشته شده توسط دولت است.

وزیر بهداشت: از خانه سالمندان بازديد مجاز

فرانسه فراهم کرده است چند جزئیات این سرعت که در آن کسب و کار مانند سینما و یا میله را دوباره باز تنها گفت که به عنوان برخی از فروشگاه ها باز کردن دوباره مردم را به حفظ اجتماعی فاصله.

با این حال وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: همان یکشنبه جلسه که فرانسه را بلند آن ممنوعیت بازدید از خانه سالمندان ساکنان ارائه به مردم ندارد فیزیکی از تماس با بستگان خود را. افراد مسن در خانه سالمندان حساب برای نزدیک به 40 درصد از coronavirus مرگ و میر در کشور است.

دولت در مواجهه اخیر پس از انتقاد از کمبود دارو و تجهیزات بیمارستانی از قبیل فن و ماسک صورت برای پزشکان به عنوان خط مقدم کارگران در بخش های مانند سوپر مارکت ها اضافه شده به مشکلات در دست زدن به آن از Covid-19 بحران است.

فیلیپ میگوید که فرانسه تا به حال موفق به واردات کمتر از 81 میلیون ماسک در طول هفته گذشته بیش از برای اولین بار “در مدت زمان طولانی” این کشور در هفته نیاز به حدود 45 میلیون نفر است.

در ماه ژوئن فرانسه نیز امن و تولید 15,000 بیشتر هواکش برای احیای واحدهای در بیمارستان ها و دیگر 15,000 کمتر سنگین نسخه – کمک به آن را بیش از آن پیش بینی شده نیاز دارد.

فیلیپ گفت: مازاد هواکش اجازه خواهد داد که این کشور به “کمک به فرانسه و متحدان بین المللی”.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>