Covid-19: فرانسه نتانیاهو بدون بازگشت فوری به نرمال

صادر شده در: ویرایش:

فرانسه نخست وزیر Édouard Philippe روز یکشنبه گفت که اگر چه این کشور به نظر می رسد در مسیر برای بلند کردن آن نزدیک به دو ماه coronavirus مستند به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 11, از بازگشت به کشور به حالت عادی خواهد بود تدریجی و آهسته است.

تبلیغات

فرانسه رفت و به سراسر کشور مستند در 17 مارس در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس کشنده که تاکنون در مجموع 19,718 فرانسه زندگی می کند پس از همه گیری آغاز شده است.

روز یکشنبه اما فرانسه گزارش داد فقط 395 جدید کروناویروس مرگ و میر – پایین ترین جمله تلفات در این کشور از مارس 23 – و تعداد زیادی از مردم در بیمارستان کاهش یافت و برای پنجمین روز متوالی نشان می دهد که بدترین حالت ممکن است بیش از. اما فیلیپ یکشنبه هشدار داد که Covid-19 باقی خواهد ماند یک تهدید برای ماه پس از مستند برداشته شده است.

“زندگی ما از مارس 11 نخواهد بود مانند ما زندگی قبل از, بلافاصله, و احتمالا برای مدت زمان طولانی,” او گفت:. “ما باید به یاد بگیرند برای زندگی با ویروس.”

مردم را “احتمالا” نیاز به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی به عنوان یک عفونت پیشگیری اندازه گیری از آن تاریخ او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که از خانه کار می کنند باید همچنان به انجام این کار تا آنجا که ممکن است.

او همچنین گفت کافه ها و رستوران ها در فرانسه باقی خواهد ماند توقیف برای هم بودن و کسب و کار است که باز خواهد شد مانند سوپر مارکت ها باید برای اطمینان از اقدامات در محل هستند قادر می سازد مردم را به احترام یک متر فاصله ایمنی از یکدیگر است. آنها همچنین ممکن است انتظار می رود به ارائه virus-کشتار دست sanitising ژل به تمام مشتریان.

مدارس را بازگشایی بیت به بیت او گفت: اما جزئیات هنوز به درهم ،

“تصور کنید که به دلیل وضعیت بدتر شدن متوقف و شروع به بهبود این بیماری همه گیر است که در پشت ما اشتباه خواهد بود” گفت: فیلیپ تاکید بر این که مردم هنوز هم در حال مرگ در هر روز است.

این امر برای مثال بود “غیر منطقی” برای مردم به فکر گرفتن یک سفر خارجی در آینده نزدیک فیلیپ گفت.

وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: دولت مشغول کار بر روی ساخت 500,000 coronavirus آزمون ممکن است در هر هفته برای افرادی که علائم نشان می دهد و کسانی که به آنها داده شده بود در تماس با – از زمان 150,000 هفتگی.

افرادی که تست مثبت خواهد بود در انزوا قرار داده شده.

‘وحشیانه’ رکود اقتصادی آینده

فیلیپ تصریح کرد که بحران اقتصادی خواهد شد که در نتیجه از مستند اقدامات انجام شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد بود “وحشیانه”است.

فرانسه انتظار دارد آن بدتر رکود اقتصادی در سال 2020 پس از پایان جنگ جهانی دوم با فعالیت های اقتصادی پایین 36 درصد از این مستند آغاز شده است.

اما زندگی اقتصادی نمی توانند رزومه تا زمانی که این ویروس را متوقف کرده است و گردش در میان جمعیت و بیمارستان ها’ ظرفیت برای درمان به طور جدی بیمار است که بازسازی نخست وزیر گفت.

و حتی زمانی که آن را می کند و مردم را مجبور به زندگی متفاوت – در ادامه برای جلوگیری از نزدیکی فیزیکی به دیگران است.

“احترام نیست مانع اقدامات به معنای واقعی کلمه در معرض آمریکا به از سرگیری این بیماری همه گیر” فیلیپ هشدار داد.

دولت را به پرده یک برنامه دقیق تر در بلند کردن اجسام از مستند در دو هفته آینده.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>