حمل و نقل هوایی داخلی وزارت در روز پنج شنبه گفت: این مسافران که تا به حال رزرو بلیط پرواز در مرحله اول از مستند سفر به مارس 3 باید هزینه کامل را از شرکت های هواپیمایی بدون هر گونه لغو اتهامات اگر آنها برای آن را بپرسید. بسیاری از شکایت شده است در رسانه های اجتماعی به عنوان شرکت های هواپیمایی تصمیم گرفته اند تا به بازپرداخت نقدی برای پرواز لغو شد و به جای صدور اعتبار برای سفر آینده.

زوم یک پلت فرم امن و می گوید: MHA مشاوره

وزارت امور گفت: در مشورتی که با ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم است که یک پلت فرم امن است و نه برای استفاده در ادارات دولتی و یا مقامات. قبلا زوم مدیر عامل اریک یوان کرده بود عذر خواهی کرد برای شرکت عدم اجرای کامل آن معمول geo-بهترین شیوه در حالی که اطمینان مشتریان است که وجود دارد هیچ تاثیری در زوم برای دولت ابر جداگانه ابر خدمات برای مشتریان دولت.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: چرا شهرستانها ممکن است همان باقی می ماند پس از مستند

ماها شمارش عبور 3K-علامت 2,073 از این در بمبئی

به عنوان بسیاری از 286 موارد جدید COVID-19 شناسایی شد در ماهاراشترا در نظر گرفتن شمارش فراتر از 3200-علامت روز پنج شنبه در حالی که مرگ و میر تعداد inched به سمت 200 سطح با هفت بیشتر مرگ و میر بسیاری از آنها شهروندان ارشد گفت: دولت سلامت رسمی.

با تشخیص تازه موارد در 24 ساعت گذشته, Maharashtra است که تا کنون گزارش شده 3,202 coronavirus موارد بالاترین برای یک دولت در این کشور در حالی که مرگ و میر در حال حاضر 194 او اضافه شده است.

“هفت مرگ چهار نفر بودند از پونا و سه از بمبئی. شش نفر از افراد متوفی به حال در معرض خطر co-morbidities مانند دیابت و فشار خون بالا و آسم و بیماری های قلبی.

“بمبئی شهر 2,073 موارد و 117 مرگ و میر به دنبال پونا شهرستان است که گزارش 419 موارد و 44, مرگ و میر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im