Covid-19: جهانی شمارش می رسد 2.8 میلیون; ما مرگ و میر پیشی 51,000

تعداد مرگ و میر در آمریکا در حساب Covid-19 پیشی گرفته 51,000 علامت با مجموع تعداد موارد مثبت بیش از 890,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع اطلاعات.

این کشور در حال حاضر ثبت نام 51,017 مرگ و میر و 890,524 موارد به طور کلی با توجه به اطلاعات به روز شده در روز جمعه (به وقت محلی) پیشرو جهان در این شماره از گزارش Covid-19 مرگ و میر و موارد تایید شده. وجود دارد تقریبا 2.8 میلیون Covid-19 نفر در سراسر جهان و نزدیک به 196,000 مرگ و میر با توجه به داده ها.

حتی به عنوان موارد گذشته افزایش یافت 51,000, سالن چشمه های معدنی و آرایشگاه بازگشایی در آمریکا از گرجستان و اوکلاهما با نور سبز از خود فرمانداران جمهوریخواه که باید کاسته مستند سفارشات با وجود کارشناسان بهداشت و هشدارهای.

هر چند محدود در حوزه و موضوع اجتماعی-فاصله محدودیت بازگشایی مشخص نمادین نقطه عطف در بحث در ایالات متحده و جهان — به عنوان به چگونه به سرعت رهبران سیاسی باید بلند از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن مستند سفارشات.

همچنین بخوانید: Covid-19: بحران ردیابی coronavirus رد پا در سراسر جهان

روز جمعه اسپانیا دیدم 367 نفر از رمان coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته به کمترین روزانه تعداد مرگ و میر در چهار هفته دولت گفت. آخرین آمار و ارقام کمترین روزانه تلفات از مارس 22, وقتی 394 مرگ و میر گزارش شده بود.

آورده شده است که از مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در کشور به 22,524 سوم-بیشترین تعداد ویروس مرگ و میر در جهان پس از آمریکا و ایتالیا.

در همین حال یک کشتی لنگر انداخت در جنوب ژاپن‘در شهرستان بندر ناکازاکی تا به حال 43 بیشتر موارد جدید در شیوع است که فوران این هفته, آوردن مجموع آلوده به 91 محلی, مقامات گفت.

شیوع بیماری در کاستاریکا Atlantica ظاهر در روز سه شنبه هنگامی که مسئولان از ناکازاکی و صنایع سنگین میتسوبیشی است که مسئول تعمیرات و نگهداری در کشتی اعلام کرد که یک عضو خدمه توسعه سرفه و تب است. کشتی هیچ مسافر و 623 خدمه که ملیت ها اعلام نشده است. مقامات گمان آنها تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که در شهر و یا زمانی که کشتی روشن خدمه. ژاپنی مقامات هنوز در حال تحقیق در مورد چگونگی وقوع آغاز شده در کشتی.

در انگلستاناین coronavirus مرگ و میر در ایستاده بود 19,506 پس از 684 مرگ و میر بیمارستان شد به گزارش روز جمعه.

همچنین بخوانید: کسب و کار استاندارد Covid-19 ردیابی: ردیابی این بیماری همه گیر در هند و جهان

در حالی که جدید و میر بالاتر است در روز قبل را در مجموع 18,738 در 768 اختلاف 84 به گزارش مرگ و میر ناشی از شنبه توسط یک انجمن بهداشت در ولز.

انگلستان وزیر حمل و نقل Grant Shapps که منجر روزانه خیابان داونینگ جلسه به ارائه آخرین آمار و ارقام گفت: وجود برخی “آزمایشی نشانه” است که انگلیس به پیشرفت در تلاش های خود برای کنترل گسترش ویروس کشنده به عنوان تعدادی از hospitalisations همچنان رو به پایین مسیر. “دلیل اصلی این است که راه بریتانیا در پاسخ به این دستورالعمل ها را به ماندن در خانه و حفظ اجتماعی فاصله گفت:” وزیر کابینه.

او در ادامه به اعلام یک سری از بسته های مربوط به حمل و نقل و تجارت از جمله حمل و نقل واحد پشتیبانی اختصاص داده شده به مبارزه با این بیماری همه گیر.

این اقدامات عبارتند از یک توافق سه جانبه با فرانسه و ایرلند متعهد به نگه داشتن حمل و نقل باز در طول بحران برای تجارت مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری حفاظت از مسیرهای کشتی با بودجه تا 17 میلیون پوند و 26 مسیرهای حمل و نقل با بقیه اروپا محافظت می شود.

در سنگاپور وزارت بهداشت در روز جمعه گفت: 853 کارگران خارجی از بسته بندی شده مسکن خوابگاه در میان 897 جدید تایید Covid-19 مواردی است که در مجموع تعداد عفونت به 12,075 در کشور جزیره. این 853 بودند اجازه کار دارندگان ساکن در خوابگاه و دیگری 19 ساله بودند اجازه کار دارندگان اقامت در خارج از خوابگاه های مورد تایید وزارت.

در میان بقیه, 12 شد و کار دارندگان پاس (خارجی مشغول به کار در اینجا) و 13 بودند سنگاپور (شهروندان) و همچنین به عنوان اقامت دائم (هم خارجی).

در فرانسه, 389 مرگ و میر ثبت نام کرده بودند آوردن شمارش به 22,245 جهان چهارم بالاترین پس از ایالات متحده, ایتالیا و اسپانیا, مدیر کل سلامت جروم Salomon گفت: روزانه یک کنفرانس.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد در 24,506; ما هشدار FDA در برابر استفاده از HCQ

تعداد افرادی که تسلیم به Covid-19 افزایش 1.8 درصد به صورت روزانه کمتر از 2.4 درصد در روز پنج شنبه و 2.6 درصد در روز چهارشنبه خبرگزاری IANS گزارش شده است. بستری اطلاعات گزارش “آهسته و پیوسته کاهش” ارائه کمک به مراقبان. بیماران در بخش های مراقبت ويژه کاهش 183 به 4,870 زیر کشور اصلی ظرفیت 5000 تخت.

آمدن به جنوب شرقی آسیا و پاکستان روز جمعه تمدید جزئی مستند های اعمال شده در کشور تا دو هفته دیگر به عنوان تعدادی از افراد مبتلا به این ویروس کشنده افزایش به بیش از 11,000. حدود 79 درصد از کل coronavirus موارد در پاکستان در حال حاضر به صورت محلی منتقل, سلامت, مقامات گفت. در 24 ساعت گذشته, 642 مورد جدید گزارش شده مصرف چوب خط حساب کردن به 11,155 در کشور, سلامت, مقامات گفت. تا کنون 13,365 آزمایشات انجام شده در پاکستان از جمله 6,839 در 24 ساعت گذشته.

در سریلانکاتعداد coronavirus موارد عبور از 400 علامت گذاری با 40 عفونت های جدید گزارش روز جمعه مقامات بهداشت گفت. در مجموع 414 موارد گزارش شده با هفت مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شد و در آوریل 11.

“امروز (جمعه) با توجه به روش PCR (Polymerase Chain Reaction) آزمون بیشتر ملوانان از ولیسرا پایگاه نیروی دریایی گزارش شده است به عنوان مثبت” ژنرال Shavendra سیلوا, فرمانده ارتش که سران ملی پیشگیری برنامه گفت. ما فرستاده اند به قرنطینه تمام مخاطبین خود را با نتایج بیشتر از تست PCR برای آمدن سیلوا اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>