COVID-19 در معرض استرالیا سالخورده به بخش مراقبتهای را نقص سلطنتی کمیسیون می شنود


استرالیا coronavirus سالخورده مراقبت مرگ و میر در میان بالاترین در جهان, کمیسیون سلطنتی شنیده است با NSW بی میلی به حرکت ساکنان آلوده به بیمارستان انتقاد به عنوان “غیر قابل تحمل”.

شورای کمک به مراقبت از سالمندان سلطنتی کمیسیون پیتر روزن, QC گفت: استرالیا سالخورده مراقبت از سیستم در سال 2020 بود نه شکست بود اما “عامل آن را به عنوان طراحی شده است به کار گیرند”.

“این است که سیستم عامل آن را به عنوان طراحی شده است به کار گیرند. ما نباید شگفت زده در نتایج” او گفت: در سخنان افتتاحیه خود از سه روز از جلسات در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در مراقبت از سالمندان.

این می آید به عنوان فدرال سالخورده مراقبت از ایمنی و کیفیت کمیسر جانت اندرسون توصیف NSW اولیه بی میلی به حرکت سالخورده مراقبت از ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 به بیمارستان – یک فرایند شناخته شده به عنوان دکنتینگ – به عنوان “غیر قابل تحمل و طاقت فرسا”.

Peter Rozen QC, addressing the inquiry.

پیتر روزن QC پرداختن به پرس و جو.

تبلیغات

اظهار نظر در آشکار فاجعه در ویکتوریا آقای روزن گفت: بین 8 جولای و یکشنبه بیش از 1000 ساکنان تشخیص داده شده بود با COVID-19.

او گفت: COVID-19 بزرگترین چالش استرالیا سالخورده به بخش مراقبتهای تا به حال با آن مواجه است.

یکشنبه, 203 مرگ و میر ناشی از 290 بودند از COVID-19 شد ساکنان سالخورده مراقبت – ساخت بیش از 68 درصد از مرگ و میر.

“این باعث می شود در استرالیا یک کشور با یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان با مجموع مرگ و میر ناشی از COVID-19” آقای روزن گفت.

او گفته است: “کاملا در معرض همه از معایب سالخورده به بخش مراقبتهای شده اند که برجسته شده در این کمیسیون سلطنتی”.

آقای روزن ذکر شده یک سری از ایمیل ها نشان NSW سیاست مراقبت, برای مراقبت از سالمندان مقیم بودند که بیمار با COVID-19 در خانه سالمندان شناخته شده به عنوان ‘بیمارستان در خانه’ – بود ageist.

“افراد مسن کمتر مستحق درمان در بیمارستان به خاطر آنها او گفت:” در را باز کرد.

آقای روزن مورد مناقشه این ادعا توسط کشورهای مشترک المنافع وزیر بهداشت گرگ شکار در جولای 29 – هنگامی که COVID-19 مواج بود از طریق تعداد زیادی از خانه های پرستاری در ملبورن با عواقب ویرانگر – که مراقبت از سالمندان در سراسر کشور شده است “فوق العاده آماده”.

“در حالی که وجود دارد بدون شک یک معامله بزرگ انجام شده برای آماده سازی استرالیا در بخش بهداشت و درمان به طور کلی برای همه گیر شواهد آشکار خواهد شد که نه مشترک المنافع وزارت بهداشت و نه مراقبت از سالمندان تنظیم کننده توسعه یک COVID-19 طرح به طور خاص برای مراقبت از سالمندان بخش است.”

وی عدم به روز رسانی برای این بخش اختلاف نظر و سردرگمی در مورد پروسه و ناتوانی سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسیون به بررسی آنچه اتفاق افتاده و یا حتی وارد کردن امکانات بدون دادن هشدار.

آقای روزن از این گفته شده بود شدید اختلاف بین کشورهای مشترک المنافع و NSW مقامات در مورد بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 مثبت ساکنان در اوایل روز از وقوع در Newmarch خانه.

در ایمیل بین NSW و مقامات کشورهای مشترک المنافع در ماه آوریل NSW گفت: نقل شد خود را “اولویت این است که نه به تخليه ساکنان را به بيمارستان با توجه به سابقه این امر در تنظیم. نیاز به پیدا کردن راه حل است که قادر به مراقبت های مناسب ارائه می شود در مرکز. به دنبال در بیمارستان در خانه و در رسیدن به’ مراقبت تسکینی در صورت نیاز.”

Only two infected residents at Anglicare's Newmarch House went to hospital.

تنها دو ساکنان آلوده در Anglicare را Newmarch خانه به بیمارستان رفت. اعتبار:Edwina ترشی

از 37 ساکنان که تست مثبت به COVID-19 در Newmarch خانه در سیدنی تنها دو تن از آنان به بیمارستان منتقل. یکی از آن درگذشت. دیگر 16 ساکنان که درگذشت COVID-19 تمام شد درمان در Newmarch خانه آقای روزن گفت.

در مقابل دوروتی هندرسون تسلیم که در آن 13 از 16 موارد مثبت بودند به بیمارستان فرستاده تا به حال شش مرگ و میر.

در پاسخ به NSW بی میلی به حرکت بیماران به بیمارستان سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسیون جانت اندرسون نوشت: در یک ایمیل که “ما باید مراقب باشند در تماس فیل در اتاق اگر تا کنون ما احساس آن ممکن است وجود داشته باشد.”

The Dorothy Henderson Lodge in Macquarie Park, where six residents died from COVID-19.

دوروتی هندرسون تسلیم در Macquarie Park که در آن شش ساکنان درگذشت از COVID-19.اعتبار:فرانسوی Peeters

“به طور واضح تر اگر وجود دارد یک دیدگاه نشستن پشت NSW Health موقعیت است که مراقبت از سالمندان ساکنان با COVID-19 باید همیشه برای مراقبت در محل و منتقل نمی شود باید به یک بیمارستان در هر شرایطی پس ما باید این را به عنوان یک غیر قابل تحمل و طاقت فرسا فرض است.”

این کمیسیون شنیده ام که در جنوب استرالیا سیاست نیز برای انتقال بیماران با COVID-19 به بیمارستان. این overrode نمی بيمارستان درخواست.

دانشگاه UNSW بهداشت و درمان عفونت و بیماری های عفونی کنترل استاد اپیدمیولوژی Mary-Louise McLaws گفت: آن را دشوار است به نگه داشتن منفی ساکنان امن است.

“بنابراین صرف نظر از هر دولت توانایی ساکنان را به بیمارستان آنها نیاز به
decanted آنها نیاز به حذف و قرار دادن در جایی دیگری که در امن نگاه بسیار آموزش دیده کارکنان,” او گفت:.

استاد McLaws که مشاور در گیر گفت: مدارک و شواهد از خارج از کشور نشان داد که “حمله رای” پس از یک اقامت تا به حال آزمایش مثبت ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن بقیه امن است.

“و حمله به سرعت می تواند از هر نقطه بین بسیار ناچیز تا 100 درصد است. پس از آن بسیار دشوار است.”

او پیشنهاد مثبت ساکنان نیاز به نقل مکان کرد جایی دور از ساختمان اصلی یا در بیمارستان یا در یک هدف ساخته شده تسهیلات است که مناسب. در صورتی که در دسترس نیست, بیمارستان شد, بهترین مکان است.

کمیسر سلطنتی تونی Pagone گفت: تاثیر این بیماری همه گیر شده بود برای مردم در مراقبت از سالمندان, “غم انگیز در راه است که unimagined چند ماه پیش. تاثیر کامل شناخته نشده است”.

او خود را تمدید همدردی و درک به “کسانی که نتوانسته اند به صرف زمان با خویشاوندان یا دوستان خود را در مراقبت از سالمندان به دلیل محدودیت های معرفی شده برای مقابله با این بیماری همه گیر”.

“ما احساس ضرر و زیان خود را و خود را غیبت عمیق. ما شنیده ام بسیاری از داستان های خود را و منتقل شده و توسط آنها گفت:” آقای Pagone.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>