Covid-19 پسکرانه خلاصه: 90 coronavirus رزمندگان آلوده در راجستان

Coronavirus بیماری همه گیر در حال ساخت ملل به اقدامات فوق العاده و متفاوت واکنش نشان می دهند: ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار داده تا جدید مهاجرت بررسی و شرکت در هند درخواست کارکنان را کاهش دستمزد. کسانی که حوادث, عناوین ساخته شده. استاندارد کسب و کار طول می کشد نگاه در نسخه های منطقه ای Hindi روزنامه به شما ارائه یک تصویر از Covid-19 وضعیت در این کشور ،

خط مقدم Covid-19 رزمندگان در خطر

خدمت به کشور در زمان بحران است که هزینه Covid-19 رزمندگان فوق العاده است. گزارش در Dainik Bhaskar از راجستان نشان می دهد که تعدادی از پزشکان و پرستاران بخش پسران پلیس و رانندگان در حال حاضر یک قربانی از coronavirus. آنچه بدتر است این است که نه تنها آنها آلوده شدن از همکاران خود آنها ندانسته و قرار دادن خانواده خود را در معرض خطر نیز هست. 90 Covid-19 رزمندگان از راجستان آزمایش مثبت است. دلیل اصلی برای چنین یک تراژدی است که آنها در حال کار به طور مداوم با افراد آلوده و یا کسانی که ممکن است عفونت است. آنها در حال ارسال شده در مناطقی با آلودگی بالا به صورت روزانه. هفت پلیس شده اند آزمایش مثبت در کتا قرار دادن 40 دیگری در معرض خطر است. سه تزریق مردم قرار داده اند 100 مقامات در 2 ایستگاه های پلیس در خطر است. شش پزشکان و پرستاران باید آزمایش مثبت در بیلوارا. لیست ختم نمی شود. 24 ساعت گذشته نشده اند خوب برای این مردان و زنان در وظیفه.

گرسنگی و ناامیدی باعث می شود زنان اقدام به سرقت برنج

از دست دادن شغل و عدم وجود مواد غذایی مجبور زنان در دومکا مناطق در Jharkhand اقدام به سرقت برنج, گزارش, هندی, روزنامه, Dainik Bhaskar. به عنوان کامیون های پر از مواد غذایی سبوس دار تصویب از طریق Dunka-Rampurhat جاده اصلی ده ها تن از زنان آنها را متوقف و سعی در غارت. زنان گفت که مستند هزینه آنها معیشت خود و آنها تا به حال هیچ پول برای خرید مواد غذایی. به عنوان آنها را متوقف کامیون ها و تخلیه چند کیسه پلیس در صحنه وارد شده با زور. زنان به آنها گفت خود گرفتاری و وضعیت آنها رو به رو شد. پلیس رو گونی لود شده بر روی کامیون دوباره و اجازه دهید آن را برو. زنان بیشتر گفت که آنها را قادر به خرید مواد غذایی با وجود داشتن صندوق امداد به آنها داده می شود توسط دولت است.

همچنین بخوانید: Covid-19 بحران: نقشه برداری coronavirus ردپای سراسر متحده در هند

شدید کاهش برق بخش درآمد

شروع برق department of Jharkhand است که رهبری نسبت به یک عمده درآمد بحران اگر این مستند همچنان ادامه دارد, گزارش, Dainik Bhaskar از رانچی. این اداره انتظار دارد 400-450 تومان کرور روپیه درآمد در هر ماه است. در طول دوره از 20 مارس و آوریل 19, درآمد کاهش یافت و به فقط تومان 20 کرور. تنها شهرستان غیر تجاری مصرف کنندگان پرداخت می شود حق خود. روستایی مصرف کنندگان پرداخت نمی کند حق خود در همه. بزرگترین کمک کننده به درآمد بخش تجاری نیز موفق به پرداخت صورتحساب خود را. دولت خریداری برق به ارزش 450 تومان کرور روپیه است اما تنها 50 تومان کرور روپیه به عنوان درآمد. اگر این وضعیت همچنان ادامه دارد و سپس پرداخت حقوق کارکنان نیز تبدیل به یک مشکل بزرگ.

حفاری عمیق برای بقا

خشکسالی و کمبود آب در حال مشکلات شناخته شده در ماهاراشترا. یک زن و شوهر در Vashim منطقه است که از کار با توجه به مستند. روستای خود را در برابر یک کمبود آب است و هیچ هست. آب تانکر بازدیدکننده داشته است یک بار در 10-15 روز. به جای نشستن و هیچ کاری زن و شوهر در زمان این موضوع را در دست خود و شروع به حفر یک چاه در حیاط خود را. در ابتدا خانواده و همسایگان خندید کردن تلاش های خود را اما در 21 روز پس از حفر 25 فوت عمیق آنها یافت می شود این ماده برای زندگی در آب است. آنها گفتند که آنها مطمئن هستند که به خوبی رفع تشنگی از کل روستا برای چندین سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>