Covid-19 پسکرانه خلاصه: Childbirths در خانه دیدن یک پرش در مستند

حملات در خط مقدم coronavirus (Covid-19) کارگران در حال افزایش روز به روز. اتحادیه کابینه تصویب یک فرمان اعمال سختگیرانه مجازات از جمله حداکثر حبس هفت سال و جریمه به Rs 5 لاخ در کسانی که به جرم حمله و یا اذیت و آزار کارگران بهداشت درمان افراد مبتلا به این بیماری کروناویروس (Covid-19). آن را می سازد خشونت جرائم cognisable و غیر bailable. دولت همچنین گفت که غفلت کارفرمایان شارژ خواهد شد برای Covid-19 موارد است.

استاندارد کسب و کار طول می کشد نگاه در نسخه های منطقه ای از روزنامه هندی به ارائه شما با یک عکس از Covid-19 وضعیت در این کشور ،

Covid-19 توقف در لقاح آزمایشگاهی; ترس برای زوج ها

با توجه به در لقاح آزمایشگاهی به عنوان غیر اضطراری, درمان دولت است و قرار دادن یک توقف در آنها گزارش Dainik Bhaskar. برای آن دسته از زوج هایی که انتظار داشتند برای تبدیل شدن به پدر و مادر از طریق این روش coronavirus خراب است برنامه های خود را. این مهم است که توجه داشته باشید که پس از IVF است و یک زمان حساس به درمان هر ماه و هر هفته بسیار مهم است برای زوج هایی که باید امید خود را دوخته بر روی آن. همانطور که سن افزایش موفقیت درمان کاهش می یابد. باروری نرخ پایین آمدن نیز هست. 10-15 درصد از زوج ها در صورت مسائل باروری است. 40-50 درصد از باروری مسائل مربوط به زنان است.

Childbirths در خانه دیدن بی سابقه ای افزایش

زنان باردار با مشکلات و تحویل در مستند. وجود دارد کمبود آمبولانس و رسیدن به بیمارستان در زمان تبدیل به یک وظیفه گزارش Dainik Jagran از دانباد. بزرگترین بیمارستان منطقه PMCH دیده است یک قطره از حدود 50 درصد در تحویل. بسیاری از زنان در حال امید بستن برای بیمارستان های خصوصی در حالی که تعدادی از زنان برای رفتن به صفحه اصلی تحویل دو برابر شده است. PMCH استفاده می شود برای ارائه 500 نوزادان به طور متوسط در یک ماه. در حال حاضر این تعداد به 260. با توجه به عدم وجود امکانات حمل و نقل تنها 5-9 تحویل را در یک روز در PMCH. در حال حاضر در بیمارستان است و نه قادر به آزمون زنان باردار برای کوروناویروس. پزشکان و کارکنان پشتیبانی خود را ابراز غم و اندوه بیش یکسان است. در معمول روز 90 درصد از تحویل در دانباد انجام می شود به رسمیت شناخته شده در بيمارستان.

همچنین بخوانید: Covid-19 بحران: نقشه برداری coronavirus ردپای سراسر متحده در هند

با وجود در دسترس بودن تولید شیر در مواجهه با ضرر و زیان

فروش شیر رفته در میان مستند. نه تنها این, اما عدم در دسترس بودن علوفه نیز مشکل دیگری گزارش Dainik Jagran از مرتا. شرکت هایی مانند Amul و Parag گزارش داده اند که حداقل 40-45 درصد افت در فروش. یکی از بزرگترین دلایل این افت واقعیت این است که همه شیرین مغازه ها بسته است. بخش عظیمی از لبنیات فروش می آید از شیرین مغازه ها. خصوصی لبنیات مورد استفاده برای فروش بیش از 150 ، 000 لیتر شیر, با توجه به مستند آن کاهش یافته است به 25000 لیتر. کاهش در تقاضا است صدمه زدن به هر دو تولید کنندگان و خرده فروشان.

همچنین بخوانید: Covid-19: بحران ردیابی coronavirus رد پا در سراسر جهان

توتون و چای و تنقلات فروش در حال افزایش است اما در بازار سیاه

که خواهد شد یک راه وجود دارد برای شکستن قفل. Dainik Bhaskar , گزارش از ریپور که با وجود مغازه های فروش توتون و تنباکو و چای و تنقلات عامل, همه چیز فروخته می شود در سیاه و سفید. یک تومان 5 فنجان چای در روز می رسد و برای تومان 15. توتون و تنباکو که فروخته می شود در سه بار MRP. و چه چیزی بیشتر از همه این است که تحویل گرفتن به صفحه اصلی. حتی آرایشگران در حال ارائه کاهش مو در خانه. اما البته هزینه بالاتر از حد معمول است. آرایشگران در حال گرفتن درخواست خود به همراه دارد و انتظار از 2-3 روز. کسانی که رو به محصولات توتون و تنباکو در حال خرید آنها با وجود شیب تند قیمت ها. در ضمن carrom تخته و دیگر بازی های تخته ای مانند لودو به فروش می رسد به عنوان به خوبی.

بانک ها هنوز هم با استفاده از بیومتریک; 2.5 mn کشاورزان در معرض خطر

بانک ها خواسته شده است به پرداخت Kharif محصول وام به کشاورزان. به منظور انجام این کار بانکداران در جیپور مصرف بیومتریک از کشاورزان برای تایید راجستان Patrika گزارش شده است. فرآیند راستی آزمایی نیاز به 2-3 بیومتریک برداشت از انگشت شست. اورژانس محصول وام پرداخت شده از مارس 16. دولت ادعا می کند که این وام داده به 2.5 میلیون کشاورزان است. این به این معنی تمام این farmes و خانواده های آنها در معرض خطر ابتلا به کروناویروس ممکن است منتقل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>