Covid-19 پسکرانه خلاصه: مستند به پنجاب مهلت از مواد مخدر تهدید

از امروز 20 مارس وجود خواهد داشت برخی از تسهیلات در coronavirus مستند در این مناطق که در آن آلودگی است که در کنار ناچیز است. اما همه نقاط و مناطق که در آن وجود دارد بیشتر موارد باید باقی می ماند در کامل مستند. دهلی نو لکنو آگرا پونا در میان بسیاری از شهرستانها که هیچ امداد. هند را مورد شمارش در 17,615 در حالی که مرگ و میر را نقض کرده 500-خوانده شده را علامت. هند مرکز تحقیقات پزشکی (ICMR) است راجع توسط تست بیشتر و گفته است که تا پایان مارس هند خواهد آزمون 100000 نفر در هر روز.

استاندارد کسب و کار طول می کشد نگاه در نسخه های منطقه ای Hindi روزنامه به شما ارائه یک تصویر از Covid-19 وضعیت در این کشور ،

کارخانه ها و مغازه ها برای باز کردن در هاریانا; گندم تهیه برای شروع

این هاریانا دولت تصمیم گرفته است برای دادن مهلت به مردم با کاهش مستند در انتخاب مناطق از دوشنبه, Hindi, روزنامه, Dainik Bhaskar گزارش شده است. با این گندم تهیه و مغازه های مواد غذایی و برخی دیگر از مغازه سر گرفته خواهد شد کسب و کار. ادارات دولتی بیش از حد دوباره باز خواهد شد. کسانی که برای حضور در دفاتر صادر می شود عبور می کند به سفر. وجود دارد هیچ آرامش در مستند در 282 مهار مناطق در دولت است.

ژنرال های تجاری و مغازه ها و eateries در دولت و ملی بزرگراه stationaries برق و لوله کش مغازه های خرده فروشی و تعمیر مغازه ها باز خواهد شد از امروز. این هاریانا دولت اجازه داده است به صنایع سبز و نارنجی و حتی در منطقه به کار گیرند. اما اجازه عبور صادر خواهد شد. تنها 50 درصد از نیروی کار اجازه داده می شود به کار می کنند.

گندم تهیه می شود یک هدف بزرگ برای دولت است. کشاورزان در حال برنامه ریزی برای وارد در صبح و در بعد از ظهر در دسته 25 هر. دولت انتظار دارد که به تهیه از 450.000 تن گندم در روز اول خود را. موسسات آموزشی ورزشگاه مراکز سینما و اماکن مذهبی باید بسته باقی می ماند.

همچنین بخوانید: Covid-19: بحران ردیابی coronavirus رد پا در سراسر جهان

در ابتدا یک نوزاد در ناگور می شود عفونت

یک دختر متولد شده در بسنی روستای ناگور راجستان شده است آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این اولین از نوع خود مورد در کشور که در آن یک نوزاد کردم, عفونت, Dainik Bhaskar گزارش شده است. کل خانواده این نوزاد دختر — 10 نفر از جمله پدر و مادر و برادر هستند coronavirus مثبت است. ناگور یکی از نقاط مهم در راجستان با موارد رو به رشد هر روز. 27 مورد جدید گزارش شده از ناگور در روز یکشنبه. راجستان شمارش است در 1,478 در حالی که 23 فوت کرده اند.

مستند معافیت های زنجیره ای مواد مخدر در پنجاب; بدون مرگ در 25 روز

موفقیت مستند شامل coronavirus می تواند بحث شود اما قطعا آن را شکسته و عرضه زنجیره ای برای مواد مخدر در پنجاب گزارش Dainik Bhaskar از Jalandhar. تعدادی از قاچاق مواد مخدر موارد ثبت شده شروع به پایین آمدن از 815 موارد در ماه فوریه به 762 در ماه مارس و 154 در ماه آوریل تا به امروز است. شده است وجود دارد 40 درصد افت مصادره مواد مخدر. مهم ترین جنبه است که شده است وجود ندارد و مرگ در کشور به علت مصرف مواد مخدر در گذشته 25 روز. بر اساس این گزارش بیش از 900,000 مردم در مصرف مواد مخدر در Jalandhar. اما این مستند آمده است به عنوان یک فرصت است. مردم هوشیار هستند و منینگ مرزهای روستاهای خود. مقامات امیدوار هستند که این مستند یک فرصت بزرگ برای شکستن پشت مخدر تهدید در دولت است.

همچنین بخوانید: اطلاعات داستان: ماه مارس Covid-19 سراسر هند

کانون کنپور 26 موارد جدید در روز یکشنبه

کروناویروس در حال گسترش است رد پای آن در شهرک صنعتی اوتار پرادش — Kanpur. روز یکشنبه این شهرستان گزارش 26 جدید, موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 57, Dainik Jagran گزارش شده است. با این Kanpur در حال حاضر ذکر شده به عنوان منطقه قرمز اما مقامات هنوز اعلام همان. تعدادی از موارد است که انتظار می رود به رشد با افزایش تست. در سه روز این تعداد افزایش یافته است 30. مقامات محلی معکوس تصمیم خود به بازگشایی صنعت و دفاتر. 13 دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس در Kulibazar و Jajmau شده اند آزمایش مثبت است. یکی شد از Jharkhand در حالی که 12 از بیهار. خدمات ضروری را به کار گیرند به عنوان معمول است اما تصمیم گیری برای باز کردن ادارات دولتی شده است سمت چپ به منطقه دادرس. لکنو و آگرا تحت کامل مستند نیز هست.

همچنین بخوانید: Covid-19 تعداد: آخرین اطلاعات در موارد و مرگ و میر در هند و جهان

پس از دوچرخه سواری به مدت چهار روز کشاورزان رسیدن به جمشدپور از آندرا پرادش

مادر بیماری و نابودی محصول با انگیزه 13 کشاورزان از بیهار کار در آندرا پرادش به انتخاب دوچرخه خود و فروختن به شهر خود Dainik Bhaskar گزارش شده است. این 13 کشاورزان در زمان ملی بزرگراه ها و چرخهی راه خود را به جمشدپور. آنها گرفتار شده بودند توسط پلیس و بعد از ارسال به قرنطینه پس از آزمایش توسط پلیس است. آنها علائم کروناویروس. آنها گفت که آنها در زمان 7 چرخه و شروع سفر خود را در ساعت اندکی از مارس 13. در راه خود را از مردم و پلیس ارائه آنها را به مواد غذایی است.

نقشه های گوگل برای نجات از کارگران مهاجر

تنها چیزی که در ذهن کارگران مهاجر است که برای رسیدن به خانه بدون توجه به آنچه. متحده مهر و موم شده بیشتر از مرزهای خود را گزارش Dainik Jagran. اما با تکنولوژی خود را در اختیار این کارگران در حال گرفتن شانس خود را. آنها با استفاده از نقشه های گوگل برای فریب پلیس. آنها در حال سفر از طریق جنگل و مزارع و رودخانه ها برای رسیدن به مقصد خود را. روز یکشنبه 35 کارگران از Nashik عبور از موانع متعددی از جمله رودخانه گانگا و به مرز یوننو. آنها در سفر کامیون و از آنجا که کانپور-یوننو مرزی مهر و موم شده بود آنها با استفاده از نقشه های گوگل به گذشتن در جنگل. بعد از پلیس دستگیر آنها ارائه شد با مواد غذایی و قرار داده شده است تا در مدارس نزدیک.

یک فیل تصمیم می گیرد برای شکستن قفل

Ghatshila منطقه جنگل در Jharkhand دیدم برخی از جدی مستند تخلف در روز یکشنبه هنگامی که یک فیل که باید از هم جدا کردم آن گروه در بوته پنهان شدند, گزارش Dainik Bhaskar. مردم محلی جمع آوری شده در thusands به چخ دور غول پیکر, پستاندار دور بدون در نظر گرفتن خطرات ناشی از نقض مستند. با وجود اینکه هشدار داد چندین بار توسط پلیس و مقامات مردم را نگه داشته در حال اجرا پس از فیل. آن را پس از کنترل است که مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) بود به نام جمعیت را پراکنده کنند. CRPF کشیده و آنها را دور و پلیس دستگیر هفت موتورسیکلت. بعد از تلاش های فیل رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>