این شورای بین المللی کریکت (ICC) به دنبال بازی کردن گمانه زنی ها از احتمال به تعویق افتادن این T20 جام جهانی 2020 در حالی که حفظ آن است که بررسی همه گزینه ها است.

این T20 جام جهانی برنامه ریزی شده است برگزار می شود در استرالیا از تاریخ 18 نوامبر 15, اما با تمام رویدادهای ورزشی یا تعویق و یا لغو به علت بهداشت جهانی بحران سرنوشت مسابقات نامشخص باقی مانده است.

با استرالیا آب بندی مرزهای خود و قرار دادن محدودیت در سفر به مهار این بیماری مخوف شده و به حدس و گمان که T20 جام جهانی می تواند سال آینده به تعویق افتاد و یا داخل برگزار می شود درهای بسته.

“ما در حال ادامه با ما برنامه ریزی برای ICC وقایع را به عنوان آنها هستند اما با توجه به سرعت در حال تحول وضعیت به عنوان یک محتاطانه و مسئول اندازه گیری ما نیز تعهد جامع برنامه ریزی احتمالی ورزش” ICC سخنگو به نقل از به نقل از Sky Sport.

“ما در حال ادامه با ما برنامه ریزی برای ICC وقایع را به عنوان آنها هستند اما با توجه به سرعت در حال تحول وضعیت به عنوان یک محتاطانه و مسئول اندازه گیری ما نیز تعهد جامع برنامه ریزی احتمالی ورزش” ICC سخنگو به نقل از به نقل از SkySport.

“این شامل بررسی تمام گزینه های در دسترس ما بر اساس طیف وسیعی از حالات متصل به این بیماری همه گیر.”

این T20 جام جهانی است که هنوز شش ماه دور و ICC گفت: آن را یک تصمیم پس از مشورت با همه ذینفعان از جمله دولت استرالیا.

“ما ادامه خواهد داد برای گرفتن مشاوره از کارشناسان و مقامات از جمله دولت استرالیا خواهد شد و تصمیم گیری در زمان مناسب” سخنگوی گفت.

“ما استفاده از تمام داده ها و اطلاعات در دسترس ما را به اطمینان حاصل شود ما می توانیم به خوبی مطلع و مسئول تصمیم گیری است که در بهترین منافع ورزش ما است.”

کاپیتان سابق آلن مرز و ستاره همه طفیلی Glenn Maxwell در حال حاضر با توجه شست به چشم انداز این مسابقات اتفاق می افتد بدون تماشاگر در حالی که سابق رودخانه سیمون Katich و چوگان-دروازه بان ضربه الکس کری احساس به تأخیر انداختن این رویداد همچنان یک گزینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de