Covid-19 تاثیر? سهام MF طرح به 25 درصد منفی را به سرمایه گذاران

سهام گرا صندوق طرح تحویل منفی بازگشت از حدود 25 درصد به سرمایه گذاران بیش از گذشته یک ماه به عنوان گسترده تر در بازار شاهد روند نزولی قابل توجهی در میان coronavirus باعث رکود ترس.

44-بازیکن صندوق صنعت سیستم ایمنی بدن است به مقاومت اقتصادی از Covid-19 و رفتن پیش و اواسط کلاه سهام طرح را همچنان تحت فشار باقی می ماند در کوتاه مدت و میان مدت در حساب از نوسانات در بازار گفت: کریشنا Karwa ارشد تحلیلگر تحقیقات در iFAST مالی هند است.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Morningstar هند تمام سهام طرح بندی — سهام مرتبط با صرفه جویی در طرح (ELSS) اواسط کلاه بزرگ & mid-کلاه بزرگ کلاه, کلاه کوچک و اواسط کلاه و چند کلاه داده اند بازده منفی در محدوده 25-26 درصد بین 19 فوریه و مارس 18 سال 2020 است.

به صورت جداگانه بزرگ و اواسط کلاه بودجه باید با توجه به منفی بازگشت 26.63 درصد و به دنبال آن بزرگ کلاه (26.58 درصد) ELSS (26.47 درصد) multi-کلاه (26.45 درصد) کوچک-کلاه (26.32 درصد) و اواسط کلاه (24.84 درصد).

قابل توجه تمام بودجه کاهش یافت و کمتر از مربوطه خود را معیار شاخص ها در بازار خرس.

معیار Sensex سقوط حدود 30 درصد طول همان دوره سقوط از 41,000 سطح به 29,000 سطح زیر coronavirus همه گیر کاهش جهانی قیمت نفت خام و بله بانک شکست.

“ما را دیده اند چنین می افتد در بازار چندین بار قبل از در حالی که بدبینی باقی می ماند ممکن است برای مدتی با توجه به وضعیت نامشخص با گسترش coronavirus. اما به عنوان ما را دیده اند در گذشته بیش از دراز مدت بازار را بازیابی” مورنینگ هند مدیر – مدیر تحقیقات Kaustubh Belapurkar گفت.

او در ادامه گفت که سرمایه گذاران باید همچنان به تمرکز بر تخصیص دارایی و در ادامه با سرمایه گذاری خود را و سیستماتیک سرمایه گذاری طرح (جرعه). اگر یک سرمایه گذار بود underallocated به سهام به عنوان در هر مشخصات خطر آن خواهد بود زمان خوبی برای شروع به افزایش حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض در زمان کم ارزش.

او توصیه می شود سرمایه گذاران برای حفظ حداقل 7-10 سال افق سرمایه گذاری در ذهن با یک فرار کلاس دارایی مانند سهام.

انعکاس مشابه انداز iFAST مالی هند Karwa گفت که اصلاحات ساخته شده اند که ارزیابی بسیار جذاب و سرمایه گذاران باید در نظر بگیرید که در کوچک و اواسط کلاه بودجه.

“با وجود شاهد یک شیب مشخص شده در خالص ارزش دارایی ها (NAV) در زمان های اخیر, بزرگ, فلیپ فلاپ و تراشه آبی بودجه باید قادر به گزاف گویی در یک سرعت سریع تر. کیفیت کسب و کار و رهبران صنعت برتر اصول همیشه فرمان حق بیمه های متعدد بیش از بقیه خواهد بود و آنهایی که برای اولین بار به دیدن جریان سرمایه گذاری عمده نرخهای او اضافه شده است.

با توجه به بدهی طرح های Karwa انتظار استرس در بازارهای اعتباری باقی بماند.

از نظر دفاعی یک سرمایه گذار باید تمرکز بیشتر در کوتاه مدت وجوه بدهی (به طور معمول تا یک سال) با نقدینگی. کسانی که با افزایش ریسک می توانید با نگه داشتن طولانی مدت ریسک اعتباری بودجه در رادار خود و همچنین او اضافه شده است.

“بازار فعلی رکود اقتصادی منجر به نگرانی به عنوان به خوبی به عنوان یک حس بالقوه ثروت ایجاد فرصت با توجه به این افزایش آگاهی گفت:” Satyen Kothari, موسس و مدیر عامل شرکت مکعب ثروت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>