Covid-19 تاثیر: بیمارستان سهام نگاهی به آمار به عنوان تعدادی از بیماران می افتد

Coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر در امان نیست حتی بیمارستان اپراتورها بود که یک بار دیده می شود به عنوان ثابت مولد درآمد و پول نقد. سهام بیمارستان آپولو Fortis بهداشت و درمان Narayana Hrudayalaya و Aster DM که معاملات در نزدیکی بالاترین در ژانویه-فوریه باید تصحیح 23-42 درصد پس از آن. تمایلات سرمایه گذار شده است و آمار به طور قابل توجهی با گسترش Covid-19 و مستند است که صدمه زدن به چشم انداز کسب و کار از این خصوصی بهداشت و درمان ارائه دهندگان خدمات.

بیماران در مراجعه به پزشکان و بیمارستان ها کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول مستند. در حالی که درمانگاه (OPD) خدمات معلق حتی اعمال جراحی الکتیو — آنهایی که در پیش برنامه ریزی شده (به استثنای موارد اضطراری)– در حال گرفتن به تعویق افتاد. این است که منجر به از دست دادن درآمد برای بیمارستان است.

تحلیلگران می گویند که به صورت خصوصی و بیمارستان و وضعیت فعلی دو whammy خود به تولید پول نقد کسب و کار. اولا اجتماعی فاصله و موضعی حکومت باید تاخیر در اعمال جراحی الکتیو که به طور معمول به حساب 60-70 درصد از حجم. دوم, لغو ویزا منجر به وقفه در گردشگری پزشکی است که 10-12 درصد از صنعت درآمد. پزشکی گردشگری درآمد بسیار سود آور بیش از حد. با تاثیر قابل توجهی در حجم و درآمد سود عملیاتی است که در نوبه خود احتمال زیاد باقی می ماند نهفته به عنوان هزینه های ثابت (حقوق و دستمزد اجاره و غیره) بالا باقی می ماند برای بیمارستان و با سود دهی تحت فشار درآمد موظف هستند در خطر است.

فشار در بیمارستان سهام در یک زمان می آید زمانی که خیابان احساسات فقط در حال شروع به دیدن برخی از بهبود به عنوان نگرانی های مربوط به کنترل قیمت (استنت تعویض زانو و غیره) allayed شد. همچنین بسیاری از بسط که قبلا منجر به کاهش بهره وری عامل شده بود تکمیل و جدید بیمارستان شد دیدن بهتر سودآوری است. بدهی کاهش با بهتر cashflows و حتی مروج’ به اشتراک گذاری وعده می شد (مانند در مورد بیمارستان آپولو) منجر به یک برآمدگی گرفتن خطاب. گذشته از مسائل مربوط به مدیریت با امثال کارت قرمز هم تا به حال نیز انجام مراقبت از.

اما Covid-19 led اختلال است که در حال حاضر تأثیر کسب و کار. Kapil بنگا دستیار معاون رئیس جمهور ICRA می گوید که چشم انداز کوتاه مدت برای این بخش تبدیل کرده است منفی به دلیل کاهش شدید در حجم – هر دو در OPD و IPD.

شرکت ها انتظار می رود برای دیدن تاثیر بر عملکرد خود را در ماه مارس سه ماهه. Apollo Hospitals’ کسب و کار به احتمال زیاد به طور قابل توجهی تحت تاثیر با توجه به این مستند به عنوان IPD/OPD بیمار حجم شروع به نشان دادن کاهش از 10 روز گذشته از ماه مارس گفت: UBS پژوهش است. آپولو سود پیش بینی شده است به سقوط 24 درصد y-o-y و 34 درصد به ترتیب در طول سه ماهه چهارم با توجه به ICICI اوراق بهادار.

کارت قرمز نیز در حال شروع به دیدن یک کاهش در تعداد اعمال جراحی الکتیو و تا پایان ماه مارس آن را در حال حاضر معوق هزینه های بازاریابی و capex قصد دارد تا کسب و کار به ظاهر ، همراه با هزینه های عقلانی روند (کاهش حقوق و دستمزد), هزینه ساختار پزشکان بیش از حد بود در حال کار بر روی عنوان هر الارا پژوهش است.

Narayana Hrudayalaya داخلی در خارج بیمار حجم نیز کاهش یافت 30-40 درصد. برای Aster DM 20 درصد کاهش سطح اشغال شد و انتظار می رود در هند و کشورهای حوزه خلیج فارس (GCC). هر چند کاهش قیمت نفت خام نباید تاثیر آن دبی کسب و کار (60 درصد از شورای همکاری خلیج فارس درآمد) ممکن است تاخیر در پرداخت از عربستان سعودی که در آن 40 درصد کسب و کار است که دولت منابع تحلیلگران می گویند.

اما تاثیر تشدید کرده است و در حال حاضر اشغال بیمارستان ها به شدت کاهش یافته است به 25-30 درصد از 60-70 درصد قبل از Covid-19 می گوید: ICRA که همچنین انتظار دارد درآمد به کاهش بیش از 50 درصد است.

بیشتر چه, تاثیر است به احتمال زیاد به ادامه برای برخی از زمان. تحلیلگران فکر می کنم مردم باقی خواهد ماند مردد به مراجعه به پزشکان و بیمارستان ها در کوتاه مدت. Nomura تحقیقات می گوید: حتی پزشکان به احتمال زیاد باقی می ماند انتخابی و ممکن است ترجیح می دهند کمتر از بیماران مراجعه آنها به عنوان طولانی به عنوان Covid-19 تهدید باقی مانده است. همه این را حفظ خواهد کرد خدمات نهفته است. بیشتر سودآور گردشگری پزشکی کسب و کار ممکن است برخی از زمان برای از سرگیری دنبال محدودیت های مسافرتی است که ممکن است به سهولت به زودی و مسافران بین المللی نیز ممکن است مردد به سفر.

DSP مدیران سرمایه گذاری می بیند تعویق درآمد از مارس تا ژوئن چهارم سپتامبر-دسامبر چهارم. چالش های به احتمال زیاد به باقی بماند برای بخش بهداشت و درمان در کوتاه مدت و نه تعجب آور تحلیلگران در Edelweiss می گویند که Covid-19-مربوط به اختلال خواهد رسوب کاهش درآمد و به عنوان عدم قطعیت بافندگی ارزیابی باقی خواهد ماند مقهور بیش از کوتاه مدت به میان مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>