صادر شده در: Modified:

افراد مسن فرانسه در خانه های سالمندان به عنوان در بسیاری از کشورهای دیگر به شدت جدا شده برای محافظت از آنها را از Covid-19 باقی خواهد ماند و در مستند به خوبی گذشته در مارس 11, زمانی که بقیه کشور است که انتظار می رود به تدریج شروع باز کردن. این بسیار دردناک برای خانواده ها به خصوص کسانی که در پایان زندگی است.

تبلیغات

“به همه کسانی که به خصوص پرستاران که مخالف بخشنامه دولت به منظور اجازه دادن به خانواده ها می گویند خداحافظی به عزیزان خود را هنگامی که ممکن است برای همه کسانی که حس مشترک نشان می دهد و می گویند که اگر یک بازدید کننده به درستی مجهز خطر برای همه است کاهش می یابد و فعال کردن اعضای خانواده به احترام یک حق اساسی بشر اجازه می دهد نه عزیزان خود را به مرگ رها شده و به تنهایی به تمام کسانی که نمایش بشریت: با تشکر از شما.”

این پیام ارسال شده توسط Virginie Verlyndes در Facebook در آوریل 9, 2020, یک روز از غم و اندوه و خشم بلکه از قدردانی برای کسانی ساخته شده است که این امکان را برای مادر بزرگ خود را به مرگ نیست به تنهایی با وجود سخت مستند اقدامات با توجه به کوروناویروس. سیمون Verlyndes درگذشت آن روز در سن 99.

“ما می خواستیم به یک حزب خوب برای تولد 100,” او grand-دختر 38 سال زیست شناس گفت: فرانسه 24. اما مادر بزرگ او انجام آن را ندارد.

ساکنان یک خانه سالمندان در پاریس 14th, arrondissement برای هفت سال Verlyndes درگذشت در اتاق اورژانس بیمارستان چند ساعت پس از او گرفته شده بود وجود دارد. او آزمایش مثبت برای Covid-19 اما نیز می تواند مبتلا به انسداد روده کشف شده بیش از حد دیر است.

“مادر بزرگ من تا به حال احساس ناخوشی برای چند روز. مادر من متوجه شدم بیش از این تلفن می تواند شنیدن آن را در صدای او است. اما نمی توانیم اجازه دیدار با او” Virginie Verlyndes گفت.

به منظور محدود کردن خطر آلودگی به عنوان آنجا که ممکن است فرانسه اعلام کرد سخت انزوا اقدامات پرستاری در خانه: بازديد توسط بستگان ابتدا محدود و سپس ممنوع در اواسط ماه مارس.

سپس در پایان ماه مارس در مواجهه با این ویروس را گسترش سریع وزیر بهداشت Olivier Véran سخت قوانین توصیه شده توسط فرد انزوا از هر ساکن در اتاق خواب خود را.

>> تنها و آسیب پذیر: ترس افزایش است که افراد مسن ممکن است ‘backslide’ در طول مستند

‘از دست دادن انسانیت ما’

این اقدامات با هدف محدود کردن تماس – و خطر سرایت – برای این به ویژه آسیب پذیر جمعیت. از زمان شروع این بیماری همه گیر در فرانسه بيش از 6500 نفر کشته شده اند از coronavirus در تسهیلات مراقبت بهداشتی و اجتماعی از جمله خانه های سالمندان.

اما جدا از سالمندان به خصوص در لحظات پایانی دشوار است به خرس برای آنها و برای خود و بستگان و به خصوص در صورت مرگ. “در تلفن مادر بزرگ من نگه داشته گفت:” من تمام تنهایی من نمی بینم هر کسی که من قصد دارم به مرگ همه تنهایی,'” گفت: Verlyndes. “برای مادرم آن مشقت بار بود.”

روانپزشکان و gerontologists شده اند صدایی زنگ. آن را غیر ممکن است شروع به عزاداری خود را از دست دادن اگر شما قادر به در دوست خود را در یک طرف و در زمان خود از مرگ توضیح داد روانپزشک سرژ Hefez در فرانسه اینتر رادیو. Hefez خود را از دست مادر خود را در حالی که او در مستند در خانه سالمندان.

“همه شأن و عزیزان ما باید در پایان زندگی خود را زمانی است که ما با آنها دست خود را نگه دارید اطمینان آنها اقامت نزدیک به آنها در طول این گذر از زندگی به مرگ اما بسیاری از آنها محروم بودن از این. ما در حال از دست دادن انسانیت ما و ورود به یک نوع بربریت با بیش حفاظتی و بهداشت و حتی اگر مرگ بخشی از ریتم زندگی” Hefez گفت.

تماس به نظر می رسد شنیده شده است توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

“من می خواهم بیمارستان ها و خانه های بازنشستگی قادر به آن را ممکن است برای اعضای خانواده مجهز به حفاظت لازم دنده به بازدید از بیماران در انتهای زندگی, به طوری که آنها می توانید خداحافظی او گفت:” در سخنرانی تلویزیونی درباره بحران بهداشت و درمان در آوریل 13.

‘هیچ سن مناسب برای مرد اگر نیست با عزت’

“خداحافظی به نسبت افراد مسن باعث می شود تمام تفاوت” Verlyndes گفت. با تشکر از دکتر دلسوز که Verlyndes گفت: “توافق به انحراف از قوانین از بشریت” مادر بزرگ او شد قادر به دریافت یک دیدار در آخرین لحظات.

“مادر من (لورنس) آنها را مجبور به او اجازه بازدید. دکتر شنیده ام او را زجر و اجازه او را به می آیند با وجود این ممنوعیت است.”

کارکنان به لورنس ماسک ، گان و دستکش و اجازه دهید او صرف نیم ساعت در کنار تخت او در حال مرگ است. “مادر من بود قادر به گرفتن او و مادرش دست حتی اگر پزشک نمی خواهم او را به. او می تواند درخواست خود را به باز کردن چشم او به او صحبت می کنند یکی از آخرین زمان گرفتن عکس برای همه ما و مهمتر از همه خداحافظی.”

دو ساعت پس از دخترش چپ سیمون Verlyndes درگذشت. “این واقعیت است که او قادر به دیدن مادر خود صحبت می کنند به او را لمس کنید و به او بگویید که او وجود دارد – که همه چیز را تغییر داد. برای او و برای ما نوه” Virginie Verlyndes گفت.

“من یک زیست شناس و من به طور کامل درک مفهوم انتخاب طبیعی است. مادربزرگم 99 سال; آن را خوب به سن می میرند. اما هیچ حق سن به مرگ اگر آن را با عزت.”

این مقاله ترجمه شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de