Covid-19: هند تحمیل 14 روز قرنطینه در عروق حمل و نقل از چین

هند تحمیل کرده است 14 روز قرنطینه در حمل و نقل عروق ورود از هر پورت در چین است. عروق ورود پس از 14 روز از خروج از coronavirus-کشور آلوده هستند اما لازم نیست و با رعایت اقدامات احتیاطی اضافی. توقف یک کشتی در هر پورت از کشورها را تحت تاثیر قرار تنها برای سوختگیری در نظر گرفته نمی شود برای محاسبه از 14 روز.

اینها بخشی از اداره کل حمل و نقل را (DGS) در دستورالعمل برای بنادر در کشور برای مقابله با کشتی ها و مردم بر روی تخته در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

خدمات حمل و نقل مورد نیاز برای عملیاتی شود به طوری که کالاهای ضروری و کالاهای اساسی مانند سوخت و تجهیزات پزشکی و مواد غذایی سبوس دار تحویل داده می شوند و به اطمینان حاصل شود که فعالیت های اقتصادی کشور است مختل شود ، DGS گفت: در آن منظور.

پورت های که قادر به تطابق با الزامات مشخص شده گفته شده برای اجازه می دهد برای پهلوگیری کشتی های وارد ظرف 14 روز از آلوده کشور است.

با توجه به سفارش استاد از یک کشتی قبل از ورود در آن پورت اول از تماس در هند معلوم خواهد شد که وضعیت سلامت هر فرد در هیئت مدیره و ارسال بیانیه به مقامات بهداشتی از پورت. اگر دریایی اعلامیه بهداشت داده شده توسط استاد است یافت می شود نادرست و منعکس کننده واقعی در شرایط سلامت افراد در هیئت مدیره کشتی استاد است و موجب پیگرد قانونی خواهد مطابق با قوانین آن گفت.

همچنین دریایی اعلامیه سلامت فرستاده خواهد شد حداقل 72 ساعت قبل از ورود کشتی در بندر. اگر مدت سفر از آخرین بندر از خروج کمتر از 72 ساعت اعلام خواهد مطلع شود به پورت بلافاصله در خروج از بندر گفت: نظم.

عروق داشتن افراد مظنون به Covid-19 لزوما نیاز به نظارت توسط مقامات بهداشتی قرار داده و در قرنطینه اگر نمونه تست مثبت است. این کشتی باقی خواهد ماند و در قرنطینه و افراد آلوده خواهد شد با برخورد مطابق با روش گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و درمان. عروق با افراد آلوده نیز خواهد بود sanitised با توجه به پروتکل برای برخورد با Covid-19 بیماری همه گیر.

بین آوریل و ژانویه هند به بنادر مهم به کار گرفته اند 585.7 میلیون تن از ترافیک تا 1.14 درصد از مدت مشابه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>