Covid-19: هند آماده برای غربالگری تلاش پس از مارس 14

هند است که در زیر بزرگترین مستند در جهان است که آماده به انجام یک تست برنامه برای شناسایی COVID-19-موارد مثبت پس از 21 روز دوره به پایان می رسد در یک حرکت است که کارشناسان بهداشت عمومی را خواستار شده است ،

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به دنبال نقل در اوایل این هفته از تامین کنندگان برای یک میلیون بادی کیت (برای غربالگری از طریق آزمایش خون) و همچنین 700,000 کیت استخراج RNA (سواب بر اساس آزمون برای تایید COVID-19). که روز جمعه در مجموع 157 آزمایشگاه شدند و آماده سازی برای تست از این حدود 121 دولت labs (109 هستند و عملکرد و 12 هستند که operationalised) و 36 خصوصی labs.

“هند نیاز نمایش در یک مقیاس گسترده پس از 21 روز مستند دوره است. دوره کمون حدود 15 روز و ویروس آشکار آن. بنابراین با فرض اینکه هر کس قرار داده باقی می ماند در خانه شانس هستند آنها را آلوده فوری خود را به اعضای خانواده. با فرض اینکه آنها گام برای خرید مواد غذایی وجود دارد احتمال آلوده کردن دیگران” توضیح K Srinath ردی رئیس عمومی بنیاد بهداشت هند است. سریع آزمایش غربالگری پس از آن کمک به شناسایی افراد در معرض خطر (با بار ویروسی) و می توان آنها را جدا شده است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: روشن است که ما وارد رکود اقتصادی می گوید: رئیس صندوق بین المللی پول

این ICMR است در نتیجه کار بر روی یک جای پای جنگ به توسعه تست اکوسیستم — به خصوص برای غربالگری آزمایش خون. وجود دارد دو نوع تست — یک آنتی بادی مبتنی بر تست (که سریعتر و ارزان تر) به صفحه یک فرد با بار ویروسی و سپس تست PCR kit است که یک آزمایش ژنتیک به شناسایی اگر کسی COVID-19 مثبت است.

در یک مستند که هر کس جدا شده است و هند می تواند انجام خوب با مقدار کمتری از تست.

“هند برای استفاده از این دوره به منظور توسعه تست زیرساخت به طوری که آن را می توانید روی صفحه نمایش تعداد زیادی از مردم بلافاصله پس از مستند آرام است. در حالی که آن کسی حدس می زنم در حال حاضر می توان فرض کرد که این مستند خواهد بود برداشته در مرحله” گفت: ارشد, دکتر, که همچنین همکاری نزدیک با دولت در این مسئله است.

Medical staffers wearing protective gear, part of a special unit performing house calls, work in Bergamo, northern Italy, one of the areas worse-affected by coronavirus. Photo: PTI

پزشکی کارکنان پوشیدن دنده محافظ بخشی از یک واحد خاص انجام خانه تماس کار در برگامو در شمال ایتالیا یکی از مناطق بدتر-متاثر از coronavirus. عکس: PTI

هند آزمایش 26,798 افراد تا کنون تعداد کم در مقایسه با کشورهای غربی اما کامل مستند ممکن است فقط در خدمت شود.

اما به عنوان ICMR است پرسید: در مورد ظرفیت تولید و عرضه جدول زمانی آن را در ابتدا به دنبال کیت که تایید شده توسط مراجع بین المللی مانند سازمان غذا و دارو

(USFDA). با فشار نصب و زمان در حال اجرا آژانس در حال حاضر آرام هنجارهای اجازه می دهد تا تست کیت با 100 درصد تطابق میان درست مثبت و منفی درست نمونه برای استفاده تجاری در هند.

شرکت های خصوصی باید پا بر روی گاز. گجرات مبتنی بر CoSara تشخیص آماده است تا به عرضه حدود 10000 کیت یک روز از ماه آوریل است. آن را با همکاری یک شرکت مستقر در ایالات متحده. سوئیس چند ملیتی روشه و دیگران نیز داده شده است مجوز با مواد مخدر تنظیم کننده برای ارزیابی کیفیت کیت.

موسسه ملی ویروس شناسی پونا در روند اعتبار آنتی بادی بر اساس غربالگری کیت. منابع می گویند ICMR آغاز شده است و آزمون و دریافت کیت از کره جنوبی و آلمان و در حال حاضر انتظار برای دریافت یک میلیون کیت از سازمان بهداشت جهانی است.

“مکان های شناسایی شده اند که این کیت خواهد بود نگردند. با توجه به شدت از شیوع کیت از کشورهای دیگر در حال گرفتن زمان برای رسیدن به. دسته ای در حال حاضر آمده از کره جنوبی گفت:” یک منبع.

coronavirus

یک مقام رسمی اندازه گیری درجه حرارت از یک بازدید کننده با استفاده از دماسنج مادون قرمز در ورودی یک بانک پس از شیوع کروناویروس در سرینگر. عکس: PTI

در ضمن هزینه تست PCR (حدود 4,500 تومان) است که برای جلوگیری افراد از امید بستن برای آن است. در حدود 90 درصد از پرسش محو کردن پس از آنها متوجه است که هزینه آن به عهده دولت است.

در اولین روز از تست Thyrocare دریافت 3000 پرسش که 30 مورد توافق برای تست. از این 30 تقریبا 90 درصد درخواست مجموعه مدیران به بازدید از خانه های خود در تجهیزات حفاظتی. “آنها نگران همسایگان آشنایی گفت:” یک Velumani بنیانگذار و رئیس Thyrocare.

ICICI اوراق بهادار گفت: کلانشهر مدیریت بهداشت و درمان نشان داده است که آنها آماده به سطح شیب دار تا تست ظرفیت به هزاران نفر در روز است. آنها برنامه ریزی برای منبع کیت از فروشندگان متعدد برای جلوگیری از تنگناها.

“ICMR شده است تست 50-60 موارد در هر روز در هر دستگاه با وجود قابلیت خود را از 500. این بود که با توجه به تست دقیق و مشخصات معیارهای سفر تاریخ است. شهر معتقد است که با 30 درصد ظرفیت شرکت های خصوصی خواهد بود قادر به پشتیبانی از 70 درصد از نیاز” ICICI اوراق بهادار اشاره کرد.

هنگامی که آنتی بادی کیت (برای آزمایش خون) آماده هستند بسیاری از آزمایشگاه نیز می تواند ارائه آن به صورت رایگان برای فقرا احساس منابع دولت. این امر گسترش آزمایش به مناطق داخلی کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>