Covid-19: بین المللی بوکس از مشاهیر لغو آن القای مراسم

بین المللی بوکس از مشاهیر است تصمیم به لغو آن القای مراسم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن با توجه به Covid-19 یا بیماری همه گیر کوروناویروس.

اد Brophy مدیر اجرایی بین المللی بوکس از مشاهیر روشن است که این سال را به سالن از شهرت کلاس خواهد بود افتخار در القای مراسم در ماه ژوئن 2021.

“با ترکیب این جشن از القای کلاس های 2020 و 2021 در این سالن از شهرت می تواند افتخار inductees با تمام زنگ ها و سوت که سالن از شهرت آخر هفته شناخته شده است و ارائه هر مشمول با به رسمیت شناختن هر یک از آنها به طوری غنی سزاوار” Hall of Fame, مدیر اجرایی, Edward Brophy گفت: در یک بیانیه رسمی.

“با تجلیل از دو کلاس در یک-از-نوع القایی آخر سالن از شهرت قادر خواهد بود برای قرار دادن تمام ترکیبات برنده هم برای inductees طرفداران و کل ورزش بوکس,” او اضافه شده است.

سالن از شهرت کلاس 2020 شامل بوکسورهای برنارد هاپکینز, خوان مانوئل مارکز شین Mosley, فرانک Erne ایرلندی رایان باربارا Buttrick کریستی مارتین, Lucia Rijker; مروج لو DiBella کتی Duva و دن Goossen; و روزنامه نگاران برنارد فرناندز و توماس هاوزر.

تعداد تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان رسیده است 634,835 در حالی که 29,957 مرگ و میر گزارش شده از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز یکشنبه.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) تا به حال نامیده می شوند coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>