عدم اطمینان بیش از گسترش 21-day مستند قرار است برای پایان دادن به در مارس 14, به نظر می رسد ایجاد سردرگمی در میان سیاستگذاران در راه آهن و حمل و نقل هوایی.

مقامات حمل و نقل هوایی داخلی وزارت گفت: در حالی که کمی وجود دارد شانس است که حمل و نقل هوایی اجازه داده می شود به سر در مارس 15, عدم رسمی دایره نگه داشته تجاری بخش از شرکت های هواپیمایی در tizzy. نتیجه این است که تمام شرکت های هواپیمایی به جز هوایی هند هنوز به فروش بلیط برای پرواز از 15 آوریل است.

“دولت باید فعال تر در مورد چنین تصمیم گیری. اگر ما همین حالا رزرو بلیط پیش بینی ممنوعیت ما را به از دست دادن درآمد. اگر ما به فروش و سپس مجبور به لغو پروازهای ما را مسافر خشم. کارمندان باید برخی از حساسیت به, چگونه کسب و کار انجام می شود” هواپیمایی اجرایی گفت.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد نقض 9,000 علامت; جهانی شمارش بیش از 1.8 mn

با شرکت های هواپیمایی پس از تصمیم به ارائه هیچ هزینه بلیط برای پرواز لغو شد عدم رسمی تصمیم بدان معنی است که مسافرانی که بلیط رزرو کرده بود نگهداری می شوند بدونم در مورد اینکه آیا آنها پرواز خواهد کرد.

با توجه به راه آهن هند هیچ تصمیمی گرفته شده است در شروع خدمات مسافر دوباره هر چند آن را از سر گرفته و رزرو بلیط برای سفر از 15 آوریل است.

از 1 آوریل تا 11 سال جاری 670,295 بلیط رزرو کردن 93.5 درصد از بیش از 1.03 میلیون نفر در طول زمان مشابه در سال گذشته.

همچنین بخوانید: کمبود کارگران در پاکسازی محموله کفش های چوبی و فرودگاه ها و بنادر و راه آهن

با وجود عدم قطعیت و 45 درصد از این بلیط رزرو در هفت روز گذشته.

“ما باید به انتظارنشسته بودند تا هر بتن طرح تا کنون در از سرگیری خدمات مسافر,” گفت: یک مدیر ارشد خطوط راه آهن رسمی.

به عنوان عیادت مقامات راه آهن در یک سردرگمی بیش از اینکه آیا آنها باید برای شروع خدمات در یک زمان هنگامی که اجتماعی فاصله بیش از حد است و باید حفظ شود.

برای اولین بار در 11 ماه از سال مالی جاری وجود دارد 94.38 درصد کاهش مسافر رزرو بیش از معادل دوره سال مالی گذشته.

مدیران شرکت های هواپیمایی گفت: به جلو رزرو شده بود abysmally فقیر با مشتریان به برگزاری سفر خود را تا زمانی که تصمیم گیری در آمد. “در چهار روز گذشته تنها 14 بلیط فروخته شده اند بر روی شبکه. من انتظار نداریم که همه چیز به بهبود در شش ماه” یک مدیر اجرایی گفت.

فاصله گرفتن از هنجارهای مانند نگه داشتن وسط صندلی خالی معنی هواپیمایی خواهد بود قادر به کار در یک ظرفیت از 60 درصد است.

درآمد از طریق مسافر رزرو سیستم (PRS) کاهش یافته و به تومان 78.86 کرور پایین 93.2 درصد از Rs 1,159.57 کرور در مارس 1-11 دوره در 2019-20.

از دست دادن بزرگ گزارش شد در این کلاس جای خواب و سوم AC. در این کلاس جای خواب, درآمد کاهش یافته و از 429 تومان کرور روپیه به تومان 35 کرور در حالی که در سومین AC آن کاهش یافته و از 453 تومان کرور روپیه به تومان 24 کرور.

هر چند راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) تا به حال لغو دو Tejas قطار و کاشی Mahakal بیان تا مارس 30 که توسط شرکت رزرو برای باقی مانده قطار بودند ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de