Covid-19 مستند: ممکن است دو یا سه چهارم به صورت عادی به بازگشت

بازار ملزم به واکنش منفی در پی گسترش مستند تا مارس 3, به عنوان آن می تواند اعمال فشار بیشتر بر اقتصاد عقب هل دادن بازیابی. همانطور که در حال حاضر بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود پایین و تک رقمی رشد اما با یک فرمت در مستند ده-رشد اقتصادی می تواند تبدیل به یک واقعیت.

اقتصاد محلی نیاز به راه اندازی مجدد. این بسیار حیاتی است که ما به ربیع محصول برداشت شود. در مرحله دوم کسب و کارهای کوچک هستند که به شدت آسیب دیده و این امر به آنها فرصت برای جستن به عقب. شهرستانها مانند بمبئی و دهلی نو هنوز هم می توانیم به بخشی از مستند با کانون محل در حال محاصره کردن. اگر ما قادر به خروج Covid-19 بدون خسارت زیاد و متعدد آینده مستندات بازار می توانید ببینید تازه اوج قبل از پایان 12 ماه که ما را رو و هماهنگ به طبیعی است.

Covid-19 همه گیر خواهد شد و تبدیل به یک نقطه عطفی برای جهان است. ترس از تبدیل شدن به یک Covid-19 قربانی و تمدید quarantining بیش از نیمی از جمعیت جهان را ترک خواهد کرد یک اثر ماندگار در روح و روان انسان.

که گفت: این مستند در هند هر چند در ابتدا به عنوان یک سخت گیری از دیدگاه اقتصادی به نظر می رسد مناسب ترین اقدام برای نجات شهروندان از یک بیماری همه گیر در یک کشور با تراکم بالای جمعیت نسبتا سطح پایین بهداشت با وجود تلاش های Swachh بهارات ماموریت. این درس بزرگ از این مستند است که ما از حقوق اساسی و آزادی نمی تواند گرفته شده برای اعطا. ما حتی ممکن است یک سوم مستند در مورد Covid-19 منحنی به نظر می رسد دوباره.

به طوری که در پایان از آن همه که در آن هند خواهد بود در این سلسله مراتب ،

بزرگترین اقتصادهای جهان به غیر از چین خواهد بود در رکود برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. خوشبختانه هند همچنان به عنوان یک مصرف داخلی اقتصاد است. با نفت خام سقوط به چند دهه کم ما خواهد بود net برندگان. هر چند کاهش سرعت قابل مشاهده خواهد بود برای زن و شوهر بعد از محله های پس انداز در نظر خام واردات بیل که در حال حاضر در حدود 120 میلیارد ممکن است بزرگ به عنوان لایحه پایین آمدن نزدیک به 30 درصد است.

هند می تواند یک واحه از رشد همراه با چین است. شده است وجود دارد وزوز در deglobalisation در چند سال گذشته است. ارسال Covid-19 شیوع ما ممکن است دیدن این سرعت جمع آوری به عنوان بسیاری از کشورها به خصوص کسانی که بدترین تاثیر Covid-19 خواهد نگاه چین به عنوان مجرم. بسیاری از زنجیره تامین یک لینک به چین و در نتیجه بسیاری از خواهد به تغییر و یا د-خطر این زنجیره تامین است.

اگر چه آن ممکن است ممکن است به حرکت بلافاصله با توجه به چین موقعیت استراتژیک به عنوان یک تامین کننده جهانی اما این تغییر قطعا شروع. و هند می تواند در میان عمده بهره مند از این تغییر فرض کنید ما قادر به بیرون آمدن از این بحران تا حد زیادی صدمه ندیده است. ما را به ثمر رساند در چگونه ما با موفقیت به کار گرفته وضعیت که در آن بسیاری از دیگران شکست خورده بود. ما همچنین ممکن است شرکت های جهانی به دنبال راه اندازی یک پایگاه تولید در هند به دلیل پایداری آن را فراهم می کند هر دو از نظر سیاسی رهبری و همچنین به عنوان کسب و کار و آب و هوا.

از دست دادن شغل و کاهش دستمزد

اما همه چیز را نمی خواهد hunky-dory حتی بعد از چند ماه. وجود دارد می تواند بزرگ از دست دادن شغل در بخش های مربوط به مسافرت و گردشگری و هتل ها و مد, ورزش, تفریح و سرگرمی, در حالی که بخش های دیگر از جمله آن بنگاههای کوچک و متوسط تولید و خرده فروشی و غیره ممکن است متوسل به کاهش دستمزد و همچنین ورقه صورتی.

چقدر از این خواهد بود جذب شده توسط e-tailers آنلاین خدمات و تدارکات حدس و گمان است. سرمایه در گردش چرخه بسیاری از کسب و کار را بدساخته. برخی از بدهکاران را به طور پیش فرض بسیاری از تاخیر خواهد پرداخت و این امر را یک اثر آبشاری در بقیه سیستم سازگار با محیط زیست. بسیاری از کسب و کار ممکن است در برابر. و این شامل بسیاری از شروع یو پی اس که در حال اجرا پایین در اکسیژن است. وام دهندگان می تواند دوباره به در خیره مجموعه ای تازه از دارایی های غیر نمایشی (NPAs) و سرمایه گذاران را “طرف جیب” بخش بزرگی از نمونه کارها خود را.

به طوری که هند خیره در دل تنگی و عذاب در حال حاضر ؟

من شک دارم که. من انتظار دارم که دولت به طور فعال در حمایت از صنایع مختلف که توان تحمل فشار از پست Covid-19 رکود. هر گونه فاجعه کرکره بسیاری از کسب و کار که بیشتر افت می کند اقتصاد است. آن را می تواند در مورد دو-سه چهارم به گرفتن برخی از ظاهر عادی.

جریان جهانی به هند نیز ممکن است انتخاب کنید تا به سرعت به عنوان جهان می آید به نظر پس از Covid-19. ما نیاز به استفاده می شود به جدید “عادی” در حال حاضر و کالیبره کردن انتظارات ما بر این اساس علاوه بر دوباره skilling خودمان. نگران نباشید ما چقدر کاهش یافته است اما ببینید که چقدر ما می تواند افزایش یابد از اینجا – و بخشی از جدید هند است که می تواند بهتر و امن تر برای کسب و کار پیش رفتن.


Ambareesh Baliga مستقل و متخصص در بازار. دیدگاه های خود هستند.

سلب مسئولیت: دیدگاههای شخصی هستند. آنها نه منعکس کننده دیدگاه/s کسب و کار استاندارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر