Covid-19: بازار کارگزاران کشیدن Sebi درب بیش از سردرگمی در اتاق باز

سهام و قراردادهای آتی کالا در بازار کارگزاران باید با نزدیک شدن تنظیم بازار بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) بیش افتتاح دفاتر خود را. در حالی که بورس باز هستند در دوشنبه کارگزاران در عمده ردیف 2 شهرستانها و تجارت هاب مانند ایندور گیر هستند به عنوان پلیس اجازه نمی دهد آنها را برای باز کردن دفاتر خود را با توجه به کشور گسترده مستند در میان coronavirus (Covid-19) را بترساند.

دولت های ایالتی مانند ماهاراشترا گجرات و راجستان در حال حاضر اعلام کرد ارز صنعت خدمات زیر ضروری رده. از این رو افتتاح دفاتر در این سه کشور باید یک مشکل نیست.

همچنین بخوانید: Anmi می پرسد Sebi برای طبقه بندی کارگزاران به عنوان خدمات ضروری میان ویروس ترساندن

در نامه ای خطاب به Sebi رئیس آجی Tyagi, کارگزاران,’ انجمن Anmi (انجمن ملی مبادلات اعضای هند) خواسته است به صراحت اعلام کارگزاران تحت خدمات ضروری برای فعال کردن آنها را به کار هموار.

همچنین بخوانید: Coronavirus: MFs بپرسید Sebi برای زمان بیشتری در جلسه بدهی طرح هنجارهای

در بمبئی توضیحات صادر شد به مقامات به حذف کارکنان مشغول به کار در مبادلات broking دفاتر از مستند. چنین توضیحات و دستورالعمل های صادر شده توسط دولت دیگر دولت ها است.

“همه بازارهای مالی یکپارچه در سطح جهان و هندوستان در حال پخش است بخش عمده ای ایستاده در میان بالا 7 رتبه در سطح جهانی در سهام جلد است. از این رو سهام و مشتقات بازارهای نمی توان تعطیل در حالی که جهانی مبادلات/بازارهای مالی فعال هستند و کار در سراسر جهان است. در این راستا Sebi/مبادلات خود را مجاز رجوع خود بخشنامه تجارت از طریق پایانه ها از مکان های مختلف گفت:” V Raghavendra پراساد مدیر ارشد اجرایی Anmi.

همچنین بخوانید: بازار سهام تار و مار: در حال حاضر زمان به پایین ماهی بزرگ کلاه سهام ؟

او اضافه کرد که این آرامش است که مراقبت از جلو, اتاق کار کارکنان broking دفاتر به کار از خانه به 50 درصد از پتانسیل کارکنان در خدمت عقب دفاتر/سرور/عملیاتی وابستگی نمی تواند اداره کار از خانه. بنابراین ضروری است به اعلام بازار سرمایه/سهام broking خدمات به عنوان خدمات ضروری معاف از مستند.

“از نظر بالا Anmi تسلیم به خوبی خود را به دفاتر بلافاصله موضوع را روشن شامل “کارگزاران بورس و سپرده گذاری شرکت کنندگان” به عنوان خدمات ضروری و توصیه همه دولت برای روشن شدن موضوع در این زمینه است. Anmi درخواست شما را متعادل مشاهده و تصمیم گیری در دوره آینده عمل” گفت: Prasad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>