Covid-19: نادال نا امید مستند فدرر دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی زانو

رافائل نادال با ابراز نا امیدی که بازیکنان تنیس قادر به تمرین با توجه به Covid-19 یا بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که راجر فدرر نشان داد او خوشحال بود با بهبودی از عمل جراحی زانو.
 
نادال برگزار شد Instagram Live جلسه روز دوشنبه که شامل راجر فدرر اندی موری و مارک لوپز.
 
چه نادال در حال انجام است در مستند?
 
دولت اسپانیا تمدید این کشور در وضعیت هشدار تا 9 مه با کل جمعیت محدود به خانه های خود به جز تعداد کمی مشغول به کار در بخش های خاص ترک نادال بهت زده که چرا او نمی تواند ،
 
“این درست است من را درک نمی کنند بسیار خوب است چرا که ما نمی توانیم بازی تنیس هنگامی که بسیاری از مردم در حال رفتن به محل کار و حتی بیشتر از آن در ورزش ما که در آن ما را در بزرگی و فاصله ایمن و ما در طرف مقابل دادگاه” جهان شماره دو نادال گفت: در طول یک Instagram زندگی می کنند.

همه حرفه ای تنیس فعالیت های باقی مانده به حالت تعلیق تا جولای 13. در حالی که ویمبلدون لغو شد در ماه گذشته برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم و باز عقب رانده شد سپتامبر 20.

“اما من می دانم که ما در یک وضعیت بحرانی که دولت در برخورد با چیزی بی سابقه و من هم درک می کنم که این آخرین چیزی است که آنها فکر می کنم این است که می تواند آموزش و کسی که نمی تواند ،
 
“من درک وضعیت و بدیهی است که وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که منطقی نیست اما شما مجبور به قبول این قوانین است.”

نادال تنیس رکورد همانطور که از 16 مارس سال 2020
 
رتبه فعلی: 2
حرفه ای بالاترین رتبه بندی: 1 (18 اوت 2008)
مسابقات برنده: 990
مسابقات از دست داد: 200
عناوین برنده: 85
کل مبلغ جایزه: $120,922,904 (تک و دونفره همراه)
گرند اسلم نهایی حضور: 27
گرند اسلم عناوین: 19
گرند اسلم نهایی ثبت: 19-8

“من بازی تنیس, من یک دادگاه در خانه و من آن را از دست کمی” نادال گفت.
 
“من چسبیده به من فیزیکی روال. از ورزشگاه از آکادمی آنها قادر به آوردن من برخی از ماشین آلات که مستند آغاز شد بنابراین من سعی می کنم به کار کمی در صبح کمی بعد از ظهر.
“این بسیار مهم است که هر دو سر و بدن متمرکز است و آن چیزی است که من در تلاش برای انجام در همه زمان ها است.”
 

File photo of Roger Federer at the Wimbledon Tennis Championships in London. The 20-grand slam champion also also grilled Nadal about playing as a lefty when he's naturally right-handed.

فایل عکس های راجر فدرر در ویمبلدون, مسابقات قهرمانی تنیس در لندن است. 20-گرند اسلم قهرمان نیز کبابی نادال در مورد بازی به عنوان یک چپ زمانی که او به طور طبیعی راست دست.

“چرا شما بازی چپ دست”
 
در طول جلسه اسپانیولی خندید او به عنوان مشخصه با تلاش پلت فرم و چگونه خود را به بازیکنان دیگر به مکالمه اعتراف است که آن را اولین بار خود را برای رفتن زندگی می کنند.
 
“همانطور که می بینید من یک فاجعه در همه چیز. اما من در تلاش سخت” نادال گفت.
 
موری پس از آن در زمان تطبیق در نادال در بخش نظرات و نوشت: “این درخشان است… او می تواند برنده 52 فرانسه باز می شود اما کار نمی Instagram.”
 
پس از تلاش سخت برای مدتی نادال موفق به آوردن فدرر. 20-گرند اسلم قهرمان نیز کبابی نادال در مورد بازی به عنوان یک چپ زمانی که او به طور طبیعی راست دست.

فدرر تنیس حرفه ای به عنوان از آوریل 16, 2020

  • رتبه فعلی: 4
  • حرفه ای بالاترین رتبه بندی: 1 (فوریه 2, 2004)
  • مسابقات برنده: 1242
  • مسابقات از دست داد: 271
  • عناوین برنده: 103
  • کل مبلغ جایزه: $129,946,683 (تک و دونفره همراه)
  • گرند اسلم نهایی حضور: 31
  • گرند اسلم عناوین: 20
  • گرند اسلم نهایی ثبت: 20-11

 فدرر در آسیب زانو
 
در ضمن فدرر به یک به روز رسانی در سمت راست خود را تا زانو بعد از 20 بار برنده اصلی تصمیم به تحت عمل جراحی در ماه فوریه است.
 
“من شده است با هدف قرار دادن یک بیت برابر یک دیوار (انجام) نوتوانی با زانو” فدرر گفت.
 
“خوب, من تا به حال واقعا خوب شش هفته اول پس از آن بود کمی آهسته تر در حال حاضر آن را بهتر دوباره اما من مقدار زیادی از زمان.
 
“هیچ استرس وجود دارد, هیچ عجله. اگر وجود دارد هر چیزی مثبت (در مورد اینکه در مستند) که تنها چیزی که واقعا…. من فقط می خواهم زانو خوب باشد مهم نیست وقتی که من بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>