Covid-19: سراسر کشور شمارش عبور 26,000; روزانه نرخ رشد پایین در 6%

در سراسر کشور شمارش از coronavirus مثبت بيماران عبور 26,000 روز شنبه با موارد شناسایی شدن در ماهاراشترا اوتار پرادش آندرا پرادش و سرمایه های ملی در میان مکان های دیگر اما دولت گفت: نرخ رشد روزانه است آغشته به 6 درصد و در برخی از ایالات آمریکا شروع آرامش بخش برخی از مستند شرایط اجازه می دهد بیشتر مغازه ها را باز کنید.

حداقل 56 بیشتر مرگ و میر گزارش شده از جمعه شب — بالاترین تا کنون در طول 24 ساعت — به مرگ و میر در سراسر کشور به حداقل 779 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت آمار و ارقام.

اما PTI شمارش از اعداد و ارقام گزارش شده توسط کشورهای مختلف و سرزمین های اتحادیه تا در 10 ساعت قرار دادن در سراسر کشور مرگ و میر در 824 و تعداد موارد تایید شده در 26,194.

در آن شب 5 ساعت به روز رسانی, این اتحادیه با وزارت بهداشت بود گفت: 24,942 مردم باید آزمایش مثبت در حالی که بیش از 5,200 بهبود — به بهبود نرخ بیش از 20 درصد است. همچنین گفت: نرخ رشد روزانه در موارد جدید کاهش یافته و به 6 درصد است که کمترین میزان از این کشور عبور 100 مورد.

در حالی که حدود 5.8 لاخ تست های انجام شده تا کنون دولت در استفاده از rapid test, کیت تهیه شده از شرکت های چینی برای بررسی اثر بخشی خود را پس از برخی از کشورها از جمله راجستان گزارش آنها به نتایج نادرست.

همچنین بخوانید: Coronavirus تاثیر: وضعیت موجود در خرید یک روز پس از دولت برطرف محدودیت

در یک نکته مثبت دولت دهلی نو گفت: آن را دیده است و نتایج دلگرم کننده از پلاسما درمانی دادگاه در بیماران بیشتر است. کارناتاکا نیز آغاز مشابه محاکمه در روز شنبه در حالی که راجستان گفت: همچنین آماده برای انجام این آزمایشات است.

برخی از کشورهای نشانه از اواخر جمعه شب سفارش از اتحادیه وزارت خانه گفت: آنها در حال برداشتن گام برای باز کردن دسته بندی های بیشتر از مغازه ها از جمله کسانی که فروش لباس های, گوشی های تلفن همراه, سخت افزار و لوازم التحریر و اقلام است.

این تسهیلات نخواهد بود اجازه برای مغازه واقع در بازار اماکن و مراکز و COVID-19 نقاط مهم و مهار نمایند. در مناطق روستایی در تمام مغازه ها محرومیت کسانی که در مراکز شده اند مجاز به باز کردن.

همچنین بخوانید: Covid-19: ما کسری بودجه می تواند چهارگانه به $3.7 تریلیون; تولید ناخالص داخلی به سقوط 40%

مشروب و سیگار مغازه ها را بسته باقی می ماند در همه جا بدون در نظر گرفتن محل خود را در حالی که فروش غیر موارد ضروری از طریق e-commerce سیستم عامل همچنان بسته باقی می ماند. رستوران ها سالن مو و آرایشگر مغازه ها اجازه داده نخواهد شد برای باز کردن به عنوان این ارائه خدمات و انجام نمی افتد تحت مغازه رده.

دولت دهلی نو گفت: آن را پیاده سازی صفحه اصلی وزارت نظم در باز کردن مغازه ها در سرمایه های ملی اما ماهاراشترا رد هر گونه فوری آرامش گفت: مستند دستورالعمل باقی خواهد ماند بدون تغییر در دولت تا آوریل 3. گجرات از سوی دیگر تصمیم گرفت به دنبال این بخشنامه در حالی که آسام گفت: آن را به یک تصمیم در روز دوشنبه. هاریانا و Nagaland همچنین گفت: آنها را پیاده سازی تسهیلات.

همچنین بخوانید: برخورد با Covid-19: نگه داشتن وسیله نقلیه خود را در شکل خوب در طول مستند

در میان افزایش coronavirus موارد در سرمایه های ملی با 111 مورد جدید در طول روز مصرف آن شمارش به 2,625 یک مقام ارشد در دولت دهلی نو را COVID-19 کمیته تا به حال پیشنهاد شده است که این مستند در سرمایه های ملی را باید ادامه داد تا اواسط ماه مه برای این بیماری همه گیر منحنی صاف.

در سراسر کشور مستند شده است در محل پس از مارس 25, که برای اولین بار برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در مارس 14, اما تمدید شد تا آوریل 3 برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: Covid-19: برنامهای که متصل اهدا کنندگان ذینفع و فروشگاه های مواد غذایی

نارندرا نخست وزیر برنامه ریزی شده است برای تعامل با وزرای ارشد در روز دوشنبه, آوریل 27 که در آن برخی از وضوح است که انتظار می رود در این مستند و البته بیشتر از عمل در COVID-19 وضعیت. قبل از آن مودی ماهانه ‘Mann Ki Baat’ پخش رادیویی است برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه.

Maharasthra آن دیدم شمارش از موارد مثبت افزایش به 7,628 پس از بیش از 3000 در گجرات. راجستان گزارش شده بیش از 2000 مورد, در حالی که, Madhya Pradesh نیز نزدیک شدن این علامت است. Madhya Pradesh عبور کرده 1,900 در حالی که در تامیل نادو باید بیش از 1800 موارد و اوتار پرادش نیز نزدیک است که خوانده شده را علامت.

همه در یک روز

مستند ممکن است تمدید شود تا اواسط ماه مه در دل: پنل ارشد

در میان افزایش coronavirus موارد در سرمایه های ملی یک مقام ارشد در دولت دهلی نو را Covid-19 کمیته پیشنهاد کرده است که در ادامه مستند را باید تمدید تا اواسط ماه مه برای ویروس منحنی صاف. دولت دهلی نو اعلام کرده بود یک مستند در مارس 23, به دنبال یک مستند در سراسر کشور توسط مرکز. “هند هنوز هم در صعودی اندام از این بیماری همه گیر منحنی و بنابراین به سهولت محدودیت به این معنی است که این موارد را تکثیر غیر قابل کنترل است. دهلی نو دارای تعداد زیادی از مهار مناطق پس از آن خواهد بود عاقل به گسترش آن” Dr S K سارین رئیس دهلی دولت کمیته مبارزه با Covid-19.

 • Lok سبها, 5 خارجه مجامع راه اندازی اتاق کنترل برای هماهنگی میان قانونگذاران عمومی
 • استفاده از سریع آنتی بادی کیت های آزمایش را در خود نگه دارد توسط ICMR تا دقت و بررسی است: رسمی
 • رایگان عرضه PDS پالس تحت PMGAY به سرعت بالا در 1 هفته مه: دولت
 • هیچ تجمعات عمومی در تا 30 ژوئن: سانتی متر
 • راجستان دولت مصمم به جلوگیری از خشونت خانگی در طول مستند می گوید Gehlot
 • Odisha اجازه می دهد تا درون دولت جنبش رشته کارگران
 • بنگال دولت ارائه پشتیبانی لجستیکی اطلاعات مربوطه می گوید مرکزی تیم بازدید از دولت
 • Maharashtra: هیچ آرامش در مستند قوانین تا آوریل 3
 • مغازه ها در گجرات مجاز به باز کردن از یکشنبه اما نه مراکز
 • پلاسما درمانی محاکمه برای Covid-19 بيمار شروع در کارناتاکا
 • دهلی وزیر بهداشت می گوید: وجود نقاط 92 در پایتخت, اما نه کل شهرستان
 • موارد عبور از 1000 علامت در آندرا پرادش در روز شنبه
 • مرکزی تیم ارزیابی وضعیت در احمد آباد سورت
 • UGC پانل توصیه نشست علمی در varsities از سپتامبر آنلاین امتحانات جایی که ممکن است
 • دهلی نو HC به دنبال گزارش از مقامات زندان در اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش ویروس در زندان
 • سانتی متر Spike مذاکرات به متحرك Goan خدمه از کشتی کروز

در آندرا پرادش شمارش عبور 1,000 جدید و موارد مثبت شامل خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای.

از مجموع 779 COVID-19 مرگ و میر نیز Maharashtra حساب برای بیشترین تعداد 323 مرگ و میر به دنبال گجرات (133), Madhya Pradesh (99) دهلی (54) راجستان (33), Andhra Pradesh (31),, Uttar Pradesh (27) و Telangana (25).

اوتار پرادش که در آن حداقل 177 موارد جدید پدید آمده و دو درگذشت, در طول روز تصمیم به ممنوعیت تمام مجامع عمومی تا 30 ژوئن.

بنگال غربی همچنین گزارش 38 تازه COVID-19 موارد مصرف آن در مجموع به 541. حداقل 18 نفر کشته شده اند در این دولت در بخش بهداشت و درمان بولتن گفت.

تیم های ویژه فرستاده شده توسط این مرکز ضمن ارزیابی موقعیت زمین در گجرات تامیل نادو و Telangana, اما سیاسی stand-off ادامه داد: در غرب بنگال ،

تیم بازدید بنگال غربی گفته است که عدم همکاری در بخشی از دولت بیش از ارائه پشتیبانی لجستیکی و دیگر اطلاعات مربوطه را در حالی که دولت حزب حاکم Trinamool کنگره توصیف آن به عنوان “هند سنگدلانه ترین تیم” و متهم آن را از تلاش برای گسترش سیاسی ویروس “بی شرمانه”.

در جبهه سیاسی کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی نیز در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال گام های فوری برای کمک به MSME بخش از جمله تومان 1 لاخ کرور ‘دستمزد حفاظت’ بسته است. او گفت: MSME بحران پتانسیل داشتن یک ویرانگر و گسترده اثر موج دار شدن در اقتصاد ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>