Covid-19: Odisha آندرا راجستان تسلیم حقوق بالا کارکنان دولت

Odisha عهده حقوق و دستمزد سانتی متر وزرا و دیوانسالاران

این Odisha دولت در روز سه شنبه صادر سفارش تعویق انداختن بخشی از حقوق و دستمزد از وزیر وزرا و تمام هند خدمات oficers به عنوان بخشی از اقدامات ریاضت برای مقابله با COVID-19 رسمی گفت. از نظر اقتصادی ناشی از مستند و هزینه های متحمل شده برای کنترل COVID-19 دولت دستور تعویق دستمزد و حقوق او گفت:.

طبق سفارش وجود خواهد داشت و تاخیر در 70 درصد ناخالص حقوق و دستمزد در رابطه با وزیر و وزرا و MLAs, رؤسای تمام دولتی, شرکت ها و نمایندگان منتخب از تمام بدن محلی. به همین منظور گفت: باید به وجود یک تاخیر 50 درصد حقوق و دستمزد در رابطه با همه هند افسران خدمات مانند Indian Administrative Service (IAS), هندی, پلیس سرویس (IPS) و خدمات جنگل (IFS). منظور خواهد شد به اجرا در آمده است با اثر فوری ، آندرا پرادش به تاخیر حقوق کارکنان دولت آندرا پرادش دولت صادر کرده است یک فرمان در چهار شنبه تعویق انداختن حقوق کارکنان دولت از جمله وزیر کابینه وزرا و IAS افسران.

نظم باید به اجرا در آمده است در ماه مارس سال 2020 قابل پرداخت در ماه مارس سال 2020 ادامه خواهد داد و در زور تا سفارشات بیشتر.

تعویق حقوق/دستمزد پاداش حق یا مزد اموزگار و پانسیون در یک ناخالص اساس به شرح زیر است; 100% تاخیر در رابطه با وزیر و وزرا و MLAs, MLC, رئیس و اعضای تمام شرکت های نمایندگان منتخب از تمام بدن محلی و مردم در برگزاری معادل پست; 60% تاخیر در رابطه با همه هند افسران سرویس یعنی., IAS, IPS و IFS;

50 درصد تعویق در رابطه با سایر کارکنان دولت از جمله کار-شارژ کارکنان & افراد درگیر و تحت دسته مستقیم افراد حرفه & طریق شخص ثالث به جز کلاس چهارم کارکنان و 10% تاخیر در رابطه با کلاس-چهارم out-sourcing قرارداد و روستا & ward دبیرخانه کارکنان.

“تعویق خواهد بود به همان اندازه قابل استفاده برای خدمت & بازنشسته کارکنان تمام PSUs / دولت کمک نهادها و سازمانها, دانشگاه ها و جوامع خودمختار و نیمه مستقل از بدن و غیره. در رابطه با خود حقوق و دستمزد/دستمزد/حق یا مزد اموزگار/حقوق بازنشستگی” منظور اعلام کرد.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده

“G. O. منتشر شده در این زمینه می گوید که قطع درآمد جریان و بار اضافی تحمیل شده بر دولت منابع حاوی این بیماری همه گیر و ارائه کمک به مردم آسیب دیده/به احتمال زیاد به تحت تاثیر دلایل تعویق حقوق” منظور اضافه شده است.

منظور می آید به زودی پس از Telangana دولت اعلام کرد کاهش حقوق و دستمزد اعم از 10 درصد به 75 درصد آن اجرایی و سیاسی نمایندگان و کارکنان. راجستان عهده حقوق و دستمزد سانتی متر وزرا و دیوانسالاران

این راجستان کابینه در روز سه شنبه تصمیم به تسلیم یک معجون از حقوق و دستمزد از رئیس و وزیر و معاون وزیر MLAs و کارکنان دولت به عنوان بخشی از اقدامات ریاضتی در میان رمان coronavirus همه گیر در دولت است.

در جلسه ای به ریاست وزیر Ashok Gehlot آن مطلع شد که بسیاری از واحدهای صنعتی و فعالیت های کسب و کار در دولت بسته شده با توجه به مستند. همچنین عملکرد در بخش های مختلفی مرتبط با درآمد مجموعه نیز تحت تاثیر قرار شده است. درآمد مجموعه کاهش می یابد 17,000 تومان کرور روپیه در ماه مارس است.

دولت دولت تصمیم گرفته است به تاخیر 75 درصد از حقوق و دستمزد ناخالص از ماه مارس وزیر, معاون سانتی متر وزرای مجمع سخنران رهبر مخالفان همه MLAs یک بیانیه رسمی گفت. شصت درصد حقوق و دستمزد برای ماه مارس برای افسران از همه هند خدمات 50 درصد حقوق و دستمزد برای افسران و کارکنان از خدمات دولت و تابع خدمات و 30 درصد از ناخالص حقوق و دستمزد سایر کارکنان نیز به تعویق افتاده است.

افسران و کارمندان از تمام دسته بندی پزشکی و خدمات بهداشتی پلیس کلاس چهارم کارکنان و پرسنل شاغل در قرارداد و حق یا مزد اموزگار شده اند معاف از حقوق و دستمزد تعویق با توجه به این بیانیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>