در حالی که برخی از ضد واکسیناسیون طرفداران در حال آماده سازی خود برای مبارزه با هر گونه بالقوه جدید واکسن دیگران در حال رشد سرخوردگی هموطنان ضد vaxxers’ کمرنگ جلوه دادن این بیماری همه گیر.

تبلیغات

یک آمریکایی از سه به یک عضو از “ضد vaxxer” گروه آنلاین: کوچک اما آوازی جامعه جهانی معتقد است که واکسن خطرناک باهم و حاضر به نقصان خود و یا فرزندان خود را.

اما Covid-19 کون views. زنی که می تواند شناسایی و خودش را تنها به عنوان استفانی با استناد به ترس از اقدامات تلافی جویانه از متعهد ضد vaxxers می گوید او در حال حاضر 50:50 در نظر گرفتن یک واکسن باید یکی بود کشف شده برای بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

“من قطعا در مورد آن فکر,” او گفت: سلامت از طریق تلفن از ایالات متحده, همچنین ابراز نا امیدی در آنچه او در نظر anti-vax جامعه را کمرنگ جلوه دادن این بیماری همه گیر را جدی. “ما همه تحت تاثیر قرار توسط این ویروس مدارس بسته شدن افراد جوان در بیمارستان, و آنها هنوز هم می گویند این یک جعل است.”

به دانشمندان و شرکت های داروسازی به دنبال یک درمان برای coronavirus دیگر ضد vaxxers در حال آماده سازی خود برای مبارزه با هر گونه بالقوه جدید واکسن.

“امتناع از نشان دادن” گفت: یک بریتن در Facebook در پاسخ به یک پست درخواست مردم چگونه آنها واکنش نشان می دهند اگر یک واکسن ساخته شده الزامی است.

اما برخی از virologists می گویند تلاش برای یک واکسن است که به طور گسترده ای پشتیبانی می کند که مقاومت خواهد بود فرسایش.

آخرین نظر سنجی های ملی توسط ناظر انتخابات گوی بین المللی برای واکسن اعتماد به نفس پروژه (VCP) که نظارت بر نگرش به واکسیناسیون فرزندتان به نظر می رسد برای حمایت از این ایده است.

در فرانسه که در آن یک 2018 نظرسنجی نشان داد یک سوم مردم به خود را مشاهده واکسن به عنوان امن فقط 18 درصد خواهد رد coronavirus واکسن در حال حاضر با توجه به VCP نظرسنجی از حدود 1000 نفر در 18 مارس یک روز پس از فرانسه قفل شده است.

در استرالیا VCP رقم نیز 7 درصد در حالی که در بریتانیا که در آن حدود 2000 نفر از مردم نظرسنجی و اتریش ثبت شده 5% اپوزیسیون در انتخابات وجود دارد و یک هفته بعد.

“اگر یک واکسن در دسترس ساخته شد فردا هر کس می خواهد پرش به آن را دریافت کند” گفت: Laurent-هانری Vignaud که همکاری یک تاریخ فرانسه ضد vax جنبش است.

که مشاهده شد به چالش کشیده شده توسط مریم هلند نایب رئیس آمریکایی گروه غیر انتفاعی سلامت کودکان دفاع بسیار مهم است که واکسیناسیون در ایالات متحده است.

“من فکر نمی کنم این ویروس اساسا تغییرات مردم را عمیقا برگزار شد نگرانی در مورد واکسن” او به رویترز گفت.

“من نمی خواهد با تزریق هر چیزی”

اگر چه اصطلاح “ضد vax” است که گاهی اوقات در ارتباط با تئوری های توطئه بسیاری از مردم به سادگی در مورد عوارض جانبی و یا صنعت و اخلاق.

در سطح جهان یک نفر در پنج نیست مشاهده واکسن به عنوان امن و یا مطمئن نیستید با توجه به یک سال 2018 بررسی توسط ولکام تراست سلامت صندوق.

در چین که در آن Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus سرچشمه نظرسنجی توسط VCP محققان نشان می دهد ایمنی مهم باعث نگرانی است. چندین رسوایی اعتماد از جمله در سال 2018 زمانی که یک واحد از چین واکسن ساز Changsheng بیو تکنولوژی شرکت با مسئولیت محدود بود به شدت جریمه برای جعل داده ها را برای یک واکسن هاری. این شرکت گفت که “عمیقا متاسف” برای این حادثه.

بحث های آنلاین ردیابی توسط ایسنا – از جمله بسته Facebook صفحات با بیش از 200 ، 000 کاربران توییتر خوردها مانند سلامت کودکان دفاع و یوتیوب در مجموع بیش از 700 ، 000 views – نشان داد قابل اعتمادی است که با عجله واکسن خواهد بود نادرست تست شده است.

VCP مدیر هایدی لارسون گفت که این نیز دلیل اصلی نگرانی در اطراف واکسن آنفولانزای H1N1 در سال 2009.

یک سرعت تولید واکسن آنفلوآنزای خوکی در سال 1976 منجر به حدود یک در 100 ، 000 نفر در حال توسعه سندرم گيلن باره یک فلج سیستم ایمنی بدن اختلال به گفته مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

برخی از 115 coronavirus واکسن نامزدها در حال طراحی و توسعه توسط موسسات و داروسازان با توجه به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری یک اتحاد جهانی تامین مالی و هماهنگی توسعه واکسن است.

“من نمی خواهد با تزریق هر چیزی به خصوص سریع ردیابی واکسن” اضافه شده آمریکایی ویکی Barneck, 67, معتقد است که یک سیستم ایمنی قوی است که به اندازه کافی برای مبارزه با این بیماری است.

هلند از سلامت کودکان دفاع گفت: “برخی از واکنش خوب به واکسن دیگران در حال فلج شدن و یا کشته شدند.”

اما یک 2015 کاغذ توسط CDC اپیدیولوژی گفت: “مطالعات متعدد و علمی بررسی کرده هیچ ارتباط بین واکسن و مرگ و میر به جز در موارد نادر.”

“گرسنه برای یک واکسن”

این VCP است که در حال اجرا 18 ماه مطالعه ردیابی مکالمه آنلاین در مورد کوروناویروس جهانی و انجام نظر سنجی برای اندازه گیری نگرش های اجتماعی فاصله انزوا شستن دست و پیش بینی یک واکسن.

از تجزیه و تحلیل بیش از 3 میلیون پست در روز بین ماه های ژانویه و اواسط ماه مارس سال 2020, مدیر,,,, Dr هایدی لارسون گفت: اکثریت قریب به اتفاق مشتاق بودند برای درمان سریع است.

“مردم گرسنه برای یک واکسن” او گفت:.

در ایتالیا است که بد با Covid-19 ضد vax جنبش “عملا ناپدید شد” در بحث و گفتگو در coronavirus با توجه به virologist Dr روبرتو Burioni.

برای coronavirus واکسن موثر باشد گسترده و جذب سالانه واکسیناسیون به احتمال زیاد مورد نیاز گفت: جورج Kassianos, واکسیناسیون فرزندتان سرب در کالج سلطنتی پزشکان عمومی در لندن است.

نیز وجود دارد که سوال از نحوه توزیع سریع به اندازه کافی برای مردم پوشش برای واکسن.

“ضروری کارگران را در اولویت باشد. افسران پلیس, بیمارستان, کارگران, پاک کننده. سپس در گروه های در معرض خطر” گفت: Douglas L. هچ یک پزشک متخصص در بیماری همه گیر آمادگی کار در Covid-19 دیدگاه در سان فرانسیسکو.

“در زمانی که شما به ضد vaxxers آنها باید مشکلات آن را حتی اگر آنها می خواستند.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im