Covid-19 pandemic طول می کشد تلفات در جهانی M&A به عنوان 1 میلیارد دلار معاملات ناپدید می شوند

برای اولین بار از سپتامبر 2004 بدون ادغام و اکتساب معامله به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار اعلام شد در سراسر جهان هفته گذشته با توجه به اطلاعات ارائه دهنده Refinitiv به عنوان جدید کروناویروس خفه جهانی, M&A.

کمبود مگا معاملات می آید به عنوان کشورهای سراسر جهان باید تعطیل swathes بزرگی از اقتصاد خود را به عنوان آنها نبرد COVID-19 همه گیر است که بیش از آلوده 2.33 میلیون نفر و ادعا 165,000 زندگی می کند.

در سراسر جهان ادغام فعالیت تا کنون در این سال به پایین است که 33% از یک سال پیش و در $762.6 میلیارد دلار به پایین ترین سال-به روزترین مقدار برای dealmaking از سال 2013 داده ها نشان داد. تعداد معاملات نیز کاهش یافت و 20% در سال در سال.

همچنین بخوانید: Coronavirus تاثیر: هند شرکت می خواهد یک بار تجدید ساختار وام حساب

“ما پیش بینی است که ممکن است کمتر به امضا معاملات اعلام کرد این سه ماهه به عنوان احزاب دیگر به کار را از طریق تاثیر COVID-19 وضعیت گفت:” رابرت رایت, قانون شرکت بیکر و مکنزی آسیا-اقیانوس آرام M&A group.

“که در آن احزاب را به اتمام اساسی علت سعی و کوشش و فرآیندهای که در آن وجود دارد باقی می ماند قوی اصول ما انتظار می رود برای دیدن تعدادی از این معاملات به بازگشت آنلاین.”

شرکت ها شده است راه رفتن به دور از اعلام معاملات میان تغییر شرایط معامله و سطح بالایی از عدم قطعیت است. کانادا, الگوی تغذیه Couche-Tard وارز در روز دوشنبه گفت: این امر کنار آن 5.6 میلیارد دلار خریداری از پمپ بنزین اپراتور Caltex استرالیا با مسئولیت محدود به عنوان سوخت تقاضا فرو و به عنوان شرکت نگاه به درون برای دریافت از طریق این بحران است.

تنظیم کننده در سراسر جهان نیز قوانین سخت برای سرمایه گذاری خارجی برای حفاظت از سرمایه های ملی. هند هفته گذشته حکم داد که سرمایه گذاری توسط یک نهاد از یک کشور است که سهام یک مرز مشترک با آن نیاز به موافقت دولت در یک حرکت برای جلوگیری از “فرصت طلب تصاحب/ادغام”.

استرالیا و آلمان نیز شدت موشکافی بیش از سرمایه گذاران خارج از کشور.

همچنین بخوانید: Facebook راه اندازی پلت فرم جمع آوری کمک برای کمک به فشار Covid-19 امداد تلاش

با معاملات تا حد زیادی را در خود نگه دارد به عنوان خریداران صبر کنید تا به اندازه واقعی تاثیر بیماری همه گیر دلالان به دنبال دیگر کار مرتبط در شرکت های نیاز به نجات تجدید ساختارها و بالقوه ملی به عنوان دولت و بانک مرکزی سعی کنید برای تقویت اقتصاد خود را.

هنوز هم تلاش برای بازیابی از ویروس محور رکود تنظیم شده برای حمایت از M&A فعالیت است.

برخی از 56 درصد از بیش از 2900 مدیران مورد مطالعه در سطح جهانی توسط مشاوره ای برنامه ریزی کسب در 12 ماه آینده به عنوان آنها نیاز به نگاه فراتر از زمان بحران برای تضمین رشد بلند مدت این شرکت گفت: در مارس گزارش.

“اگر وجود دارد هر گونه رکود طولانی مدت با توجه به بحران کنونی مدیران ممکن است جسورانه در جاه طلبی های خود را و نگاه به دست آوردن کسانی که دارایی های آنها کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به شکوفایی سریع تر می باشد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>