Covid-19: PM برای ارتباط برقرار کردن با سیستم مدیریت محتوا فردا; فرمت مستند در دستور کار

با توجه به بیانیه رسمی گفت: کشورهای منطقه ادارات و کارشناسان پیشنهاد کرده اند که گسترش مستند به پهن کردن Covid-19 منحنی

BS تیم وب | دهلی نو 

نخست وزیر نارندرا مودی تعامل با رئیس وزرای همه کشورهای در روز شنبه از طریق ویدئو کنفرانس. کلید دستور کار این دیدار خواهد بود و آیا به گسترش مستند تحمیلی در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. ساعت مودی در مارس 24, اعلام تکمیل تعطیل است که برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در مارس 14.

ویدئو کنفرانس میان می آید نشانه آن است که مرکز ممکن است گسترش مستند فراتر از مارس 14 پس از گزارش پیشنهاد کرد که ایالات متحده باید نشان داد تمایل خود را به ادامه با خاموش کردن.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده

پرداختن به طبقه رهبران مخالفان و BJP در چهارشنبه PM مودی اشاره کرده بود که مستند تا به حال برداشته شود در یک تلوتلو خوران تصریح می کند که اولویت دولت او به “صرفه جویی در هر زندگی”.

با توجه به بیانیه رسمی گفت: کشورهای منطقه ادارات و کارشناسان پیشنهاد کرده اند که گسترش مستند به پهن کردن Covid-19 منحنی.

Odisha شد اولین دولت به اعلام تمدید مستند تا مارس 30. پنجاب نیز اعلام شد تمدید مقررات منع رفت و آمد تا مارس 30 با توجه به افزایش موارد در دولت است.

“نخست وزیر مودی روشن ساخته است که مستند است و نه برداشته و همچنین است که زندگی قبل از تاج و پس تاج را نمی خواهد همان” Biju Janata Dal رهبر Pinaki Misra گفته بود توافق هسته ای بعد از یکشنبه تعامل دارد.

این برای دومین بار نخست وزیر خواهد شد و ارتباط برقرار کردن با سیستم مدیریت محتوا پس از مستند تحمیل شد.

طی آوریل 2 تعامل با رئیس وزرای مودی به حال تن به تن برای “مبهوت” خروج از جریان مستند.

قبل از این مستند اعلام شد, در مارس 24 PM حال تعامل با وزرای ارشد در 20 مارس به بحث در مورد معنی برای بررسی گسترش ویروس کشنده و همچنین مسائلی مانند ظرفیت سازی متحده و گسترش آموزش به مقامات بهداشت محلی برای بحث و گفتگو.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Worldometer این مرگ و میر به علت Covid-19 افزایش یافته است به 228 در هند. تعداد کل coronavirus موارد مثبت صعود به 6,771. در سطح جهان آلوده موارد صدر 1.6 میلیون با مجموع مرگ و میر بیش از 95,700.


برای اولین بار منتشر شده در تاریخ: جمعه, آوریل 10 سال 2020 است. 13:14 IST

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر