Coronavirus موارد باید در سطح جهانی را لمس 1,699,631 با بیش از 102,734 مرگ و میر. ایالات متحده تبدیل شده است اولین بار در کشور به رکورد بیش از 2000 Covid-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته بیشترین تعداد مرگ و میر ثبت شده در یک روز است.

با توجه به یک گزارش سازمان ملل متحد میلیاردها زندگی مردم در کشورهای teetering در آستانه فروپاشی اقتصادی هستند که بیشتر در معرض خطر بلندی بحران بدهی.

سازمان ملل متحد-led درون سازمان نیروی کار در گزارش خود در تامین مالی برای توسعه پیشنهاد اقدامات دولت باید برای جلوگیری از بدهی های بیش از حد و آدرس اقتصادی و مالی و مرج ناشی از این بیماری همه گیر.

“جامعه جهانی در حال حاضر در حال سقوط و در تلاش برای پایان دادن به فقر را اقدام آب و هوا و کاهش نابرابری” معاون دبیر کل آمنه محمد گفت.

“ما باید یک فرصتی برای ساخت بهتر هم برای مردم و برای این سیاره است.”

با توصیه بر اساس تحقیقات مشترک و تجزیه و تحلیل از بیش از 60 سازمان ملل متحد و موسسات بین المللی 2020 تامین مالی برای توسعه پایدار گزارش به تشریح اقدامات برای مقابله با تاثیر آشکار رکود اقتصادی جهانی و بحران مالی به خصوص در فقیرترین کشورهای جهان است.

همچنین بخوانید: بازارهای جهانی: سهام افت به عنوان شواهد مانت از رکود اقتصادی جهانی

این Covid-19 بحران متزلزل بازارهای مالی جهانی با تلفات سنگین و نوسانات شدید است که باعث شده است تا سرمایه گذاران برای حرکت به حدود 90 میلیارد دلار از بازارهای در حال ظهور بزرگترین خروج تا کنون ثبت شده است.

به خصوص نگران کننده برای بسیاری از کشورهای کمتر توسعه یافته (کشورهای) است که چشم انداز جدید بحران بدهی.

برای کاهش این 2020 تامین مالی برای توسعه پایدار, تماس, در میان چیزهای دیگر تعلیق پرداخت بدهی از کشورهای کمتر توسعهیافته و دیگر کشورهای کم درآمد; تقویت مالی جهانی ایمنی خالص و معکوس کاهش کمک های توسعه ای رسمی.

ما به دور از داشتن یک جهانی بسته برای کمک به کشورهای در حال توسعه به ایجاد شرایط هر دو به سرکوب بیماری و به آدرس عواقب دراماتیک در جمعيت سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در طول های اخیر راه اندازی خود را گزارش اقتصادی و اجتماعی تاثیر COVID-19.

آنچه مورد نیاز است یک مقیاس بزرگ هماهنگ و جامع و همه جانبه پاسخ به مقدار حداقل 10 درصد از جهانی تولید ناخالص داخلی او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: Coronavirus ناشی از رکود اقتصادی راه بدتر از سال 2008 بحران مالی: صندوق بین المللی پول

فراتر از بحران فوری پاسخ coronavirus همه گیر باید بی درنگ اجرای طولانی سر رسیده و اقدامات لازم برای تنظیم مجدد جهان در مسیر توسعه پایدار و اقتصاد جهانی بیشتر انعطاف پذیر به آینده شوک.

این گزارش توصیه می کند شتاب سرمایه گذاری در زیرساخت های انعطاف پذیر; تقویت حمایت اجتماعی; تقویت چارچوب های قانونی و تقویت مالی بین المللی ایمنی خالص و چارچوب برای بدهی پایداری.

در حالی که برجسته و شکاف ها و چالش های جدید و خطرات بحران کنونی نیز فراهم می کند یک موقع مثال از پتانسیل فن آوری های دیجیتال.

اما بسیاری از کارگران در اصطلاح فرفره اقتصاد توسط بخش خدمات شروع یو پی اس ضعیف هستند محافظت در برابر ضرر و زیان درآمد در رکود است. 2020 تامین مالی برای توسعه پایدار آدرس این شکاف و دیگر فرصت ها و چالش های دیجیتال امور مالی.

دولت و توسعه و شرکای بخش خصوصی و سایر ذینفعان باید با هم کار کنند برای مبارزه با COVID-19 و پشتیبانی از هر تلاش برای رسیدگی به آن اجتماعی و اقتصادی اثرات, او گفت:.

بشریت را تاریک ترین ساعت

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مدیر عامل Georgieva ترس که coronavirus همه گیر خواهد شد و فشار اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ با فقیرترین کشورهای جهان رنج می برند بیشتر است.

“ما پیش بینی بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ” Georgieva گفت: در سخنان پیش نمایش هفته آینده جلسات مجازی از 189 کشور عضو صندوق بین المللی پول و وام سازمان بانک جهانی.

بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه شده است برخورد با بحران Georgieva گفت و اشاره کرد که حدود 90 میلیارد دلار سرمایه گذاری در حال حاضر جریان از بازارهای نوظهور به مراتب بیشتر از طول بحران مالی است.

بیش از 90 کشور – نزدیک به نیمی از صندوق بین المللی پول 189 عضو خواسته اند به صورت اضطراری کمک های مالی از صندوق بین المللی پول برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر ،

ما در حال بررسی ما جعبه ابزار برای کمک به کشورهای در دیدار با نیازهای مالی آنها. ما همچنین در حال کار با اهدا کنندگان به افزایش سریع منابع امداد به $1.4 میلیارد فوری بدهی به کشورهای کم درآمد Georgieva گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de