Covid-19: روپیه بازدید کم سابقه صلیب 75 به عنوان سرمایه گذاران از ترس رکود

روپیه همچنان به روند نزولی خود مارپیچی و سقوط 84 paise به یک رکورد جدید کم از 75.10 (موقت) در برابر دلار در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران آماده برای یک coronavirus-led رکود اقتصادی.

معامله گران گفت: وجود یک حس اضطراب در میان سرمایه گذاران به عنوان آنها را ببینید جهانی و همچنین داخلی اقتصاد غوطه وری را به یک بحران عمیق با توجه به کروناویروس همه گیر است که به کشته شدن بیش از 9000 و بیمار lakhs از مردم در سراسر جهان است.

شیب کاهش در داخلی سهام و پایدار خارجی, صندوق, خروج بیشتر ضعیف احساسات آنها گفت.

در بین بانکی در بازار ارز خارجی به ارز محلی افتتاح شد در 74.96. در طول روز آن را دیدم بالا از 74.70 و یک کم از 75.30 در برابر آمریکا ارز.

داخلی واحد در نهایت حل و فصل در 75.10 در برابر دلار پایین 84 paise بیش قبلی آن نزدیک است.

محلی واحد مستقر شده بودند در 74.26 در برابر دلار آمریکا در روز چهارشنبه.

“هند به روپیه ضعیف به یک رکورد جدید کم خارجی, صندوق, خروج از داخلی بازار سهام و بدهی. جهانی بحران در خطر دارایی دیده می شود با افزایش تعداد coronavirus موارد اضافه کردن به اضطراب گفت:” V K Sharma, سر PCG و بازار سرمایه, استراتژی, HDFC Securities.

شارما در ادامه گفت که سرمایه گذاران خارجی را کشیده یک ترکیب 10 میلیارد دلار از سهام و بدهی تا کنون در این ماه بزرگترین خروج از آنجا که ما مخروطی اوقات تلخی از سال 2013 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>