جهانی انقباض اقتصادی در نیمه اول سال 2020 اجتناب ناپذیر بود به عنوان coronavirus همه گیر زده جهان بیش از اقتصاد است که در حال حاضر در یک حالت شکننده — وزن با اختلافات تجاری, سیاست, عدم اطمینان و تنش های سیاسی — صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: در روز جمعه.

پرداختن به توسعه جلسه کمیته در طول بهار سالانه نشست صندوق بین المللی پول و بانک جهانی و صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: شدید اقتصادی در نیمه اول سال 2020 اجتناب ناپذیر است و همه گیر برخوردهای ضعیف بهداشت عمومی سیستم است.

همچنین بخوانید: Covid-19: دهلی نو گزارش 67 مورد در یک روز, Madhya Pradesh شمارش تاپ 1,000

جهانی شیوع کروناویروس یک بحران است که شبیه هیچ دیگر و شمار چالش های دلهره آور برای سیاستگذاران در بسیاری از بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه (EMDEs) به خصوص که در آن همه گیر برخوردهای ضعیف نظام بهداشت عمومی ظرفیت محدودیت و محدود فضای سیاست برای کاهش شیوع است پیامدهای Georgieva گفت.

او گفت: متوسط نامیده می بینی ابری uncertainities میان مدت پیش بینی هستند ابری با قطعیت در مورد این بیماری همه گیر را قدر و سرعت انتشار و همچنین تاثیر دراز مدت اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری از جمله ممنوعیت سفر و اجتماعی فاصله, او گفت:.

اکثر EMDEs در حال حاضر مبتلا به اختلال جهانی, زنجیره ارزش, کاهش سرمایه گذاری مستقیم خارجی, سرمایه خروج سخت تر شرایط تامین مالی کمتر گردشگری و حواله و رسید و قیمت فشار برای برخی از مهم واردات مانند مواد غذایی و دارو, او گفت:.

اقتصاد جهان در یک تنبل بازیابی قبل از شیوع کروناویروس و در حال حاضر محدود به رنج می برند از یک رکود اقتصادی شدید در سال 2020 Georgieva اضافه شده است.

همچنین بخوانید: دولت برای ارائه اضافی کمک اقتصادی به زودی: FM Sitharaman

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات تعداد تایید coronavirus موارد پیشی گرفتن از دو میلیون نفر در سطح جهان و 144,000 مردم فوت کرده اند تا کنون. ما در بدترین ضربه با بیش از 670,000 Covid-19 موارد و 33,000 مرگ و میر.

آن را بیشتر اضافه شده است که افزایش malnutririon است انتظار می رود به عنوان 368.5 میلیون کودک در سراسر 143 کشور جهان که به طور معمول تکیه بر وعده های غذایی مدرسه برای یک منبع قابل اعتماد از تغذیه روزانه باید در حال حاضر نگاه به منابع دیگر.

Georgieva گفت که چشم انداز رو به وخامت گذاشته به شدت با گسترش Covid-19 بیماری همه گیر.

کشورهایی که تحت تاثیر قرار گرفتند earlysuch چین, کره جنوبی و Italyhave دچار بزرگ انقباضات در فعالیت های تولیدی و خدمات بیش از تلفات ثبت شده در شروع بحران مالی جهانی.

همچنین بخوانید: کسب و کار استاندارد Covid-19 ردیابی: ردیابی این بیماری همه گیر در هند و جهان

او گفت: دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود فعالیت داشته اند همراه با یک تیز مجدد قیمت گذاری دارایی های مالی میان سرعت رو به وخامت ریسک بزرگ سهام فروش آف گسترش خطر گسترش و وارونه از نمونه کارها به جریان EMDEs.

بسیاری از قیمت کالاها به شدت کاهش یافته به ویژه برای نفت است.

بزرگ جهانی انقباض در نیمه اول سال 2020 اجتناب ناپذیر است.

چشم انداز پس از آن بستگی به شدت و اثر مهار تلاش های پیشرفت با توسعه واکسن و درمان, میزان اختلال در عرضه تغییرات در الگوهای هزینه های تاثیر شدیدتر مالی شرایط فعالیت و اندازه سیاست پاسخ Georgieva گفت.

وجود دارد فرض است که اقتصاد جهانی خواهد شروع دوره نقاهت بعد از سوم quarteras بهداشت عمومی اقدامات کوچک عقب و تاثیر سیاست حمایت از سهامداران.

همچنین بخوانید: Covid-19 Factoid: خروش در ایران موارد مهم و بریتانیا گریم نقطه عطف

در حالی که بهبود است و انتظار می رود تا در سال 2021 پایان-2021 جهانی خروجی باقی می ماند به طور قابل توجهی کمتر از بحران پیش روند, او گفت:. صندوق بین المللی پول مدیر عامل گفت که اولویت فوری است برای به حداقل رساندن بیماری همه گیر انسان عوارض اقتصادی و اختلال.

اقدام جسورانه از جامعه بین المللی نیاز است برای کمک به LIDCs مقابله با این بیماری همه گیر و اقتصادی و اجتماعی پیامدهای او گفت:.

اولین اولویت باید به محدود کردن انسان و میر از این بیماری همه گیر. سیاستگذاران باید با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود به سرعت همه گیر را گسترش و جلوگیری از سربار سلامت خود systemsthe ایده از یک معاوضه بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در معیشت نادرست است معضل او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im