Covid-19: ‘دولت فدرال به ما شکست خورده’ می گوید: نیویورک, دکتر,

صادر شده در: بروز رسانی:

در یک مصاحبه با فرانس 24 Dr Julien کونق یک متخصص مغز و اعصاب در دانشگاه ایالتی نیویورک در مورد چالش روزانه از درمان بیماران مبتلا به Covid-19 در بروکلین بیمارستان. Dr کونق توضیح داد که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تبار هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس. او همچنین با ابراز مخالفت از معترضان که خواستار پایان دادن به مستند اقدامات است. سرانجام او را محکوم کرد دولت فدرال ایالات متحده را در واکنش به بحران بهداشت عمومی.

تبلیغات

“این ایده از یک بیماری همه گیر است هیچ چیز جدید,” دکتر Julien کونق یک متخصص مغز و اعصاب در بروکلین نیویورک گفت: فرانسه 24.

“آنچه که ما انتظار ندارد که دولت فدرال نادیده گرفتن سیگنال. آنچه ما انتظار ندارد که کاخ سفید در انکار. آنچه ما انتظار ندارد که شکست تست. آنچه ما انتظار نداشتیم شد و سقوط زنجیره تامین است. و آنچه که ما انتظار ندارد که این همه هرج و مرج” او ادامه داد.

“و در این رابطه کاخ سفید ساخته شده خود را به جرم بهداشت عمومی قصور. تاریخچه به احتمال زیاد به یاد داشته باشید که این هزینه های بسیاری از زندگی آمریکایی” او به این نتیجه رسیدند.

>> سازمان دیده بان ما ویژه برنامه: Covid-19 در معرض خودنمایی نابرابری در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>