Covid-19: تا دولت مرتب از 1000 اتوبوس به رشته کشتی کارگران مهاجر

این اوتار پرادش دولت مرتب از 1000 اتوبوس به کشتی کارگران مهاجر که رشته در مرز مناطق با توجه به سراسر کشور مستند سخنگوی رسمی گفت: در روز شنبه.

مقامات بخش حمل و نقل, اتوبوس, رانندگان و هادی تماس گرفته شد در شب جمعه برای کمک به افرادی که گرفتار شده بودند در Noida, Ghaziabad, Bulandshahar و علیگر در میان مکان های دیگر, او گفت:.

“تا در اواخر شب وزیر یوگی Adityanath مشغول صدور دستورالعمل برای تنظیم اتوبوس برای این منظور” سخنگوی گفت سانتی متر نیز کارگردانی مقامات به ترتیب برای مواد غذایی و آب برای این افراد و خانواده خود را.

صبح روز شنبه از افسران ارشد پلیس رسیده Charbagh ایستگاه اتوبوس در لکهنو به اطمینان حاصل شود که کسانی که پس از رسیدن وجود دارد با ارائه مواد غذایی و آب است.

اتوبوس بعد سمت چپ برای کانپور Ballia, Varanasi, گوراکپور, اکبرپور, فیض آباد, بستی, Pratapgarh, سولتنپور, امتی, رائی بریلی گندا, اتاوا, بہرائچ و Shravasti.

دولت DGP Hitesh چاندرا Awasthi و لکنو کمیسر پلیس Sujit کومار Pande بودند شخصا در حال حاضر در ایستگاه اتوبوس برای نظارت بر ترتیبات سخنگوی اضافه شده است.

21-day مستند تحمیل شده از روز سه شنبه نیمه شب در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus موجب خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر از شهرستانها در چندین ایالت به روستاهای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>