Covid-19 روز رسانی: مخلوط پاسخ به بازگشایی ورزشگاه مراکز یوگا در بنگلور

به عنوان صدها نفر از ورزشگاه و مراکز یوگا در بنگلور بازگشایی در روز شنبه پس از باقی مانده بسته برای بیش از چهار ماه با توجه به تمدید Covid ناشی از مستند پاسخ در اولین روز مخلوط شد به دلایل مختلف.

“پاسخ شده است ولرم در اولین روز از بازگشایی ورزشگاه های ما با توجه به کروناویروس ترساندن و دستورالعمل های دقیق است که اجازه می دهد تا تنها تعداد محدودی از کاربران به کار کردن در یک زمان” مربی Vishwanthar Ramaiah در آهن فرقه بدنسازی در Basveshwarnagar این شهر در شمال غربی گفت: سرپرستان.

در مقابل پاسخ در یوگا مراکز خوب بود با وجود این دستورالعمل جدید نیز محدود کردن تعداد پزشکان در یک زمان به اطمینان حاصل شود فاصله فیزیکی.

“هر چند ما شده اند برگزاری کلاس های آنلاین از آوریل بسیاری از اعضای ما آمد و در اولین روز از بازگشایی این مرکز به عنوان آن منجر به انجام یوگا شخصی تحت نظارت” بین المللی SGS یوگا Kendra گورو Niranjan Murthy گفت: از Padmanabhnagar در شهر جنوبی حومه شهر.

در انطباق با ‘باز کردن 3.0’ دستورالعمل اتحادیه وزارت خانه صادر شده در تاریخ 29 ژوئیه کارناتاکا دولت در تاریخ 30 ژوئیه مجاز ورزشگاه و مراکز یوگا در دولت برای بازگشایی از اوت 5 با اقدامات سختگیرانه مانند استفاده از ماسک و شستن دست و حفظ فاصله فیزیکی با اعضا و گند از این مراکز از طریق روز.

“در حدود 50 نفر بودند آموزشی در یک زمان در خط با ورزشگاه های ما ظرفیت قبل از Covid-آمار مستند. ما تا به حال تنها 8-10 اعضا روز چهارشنبه در صبح و بعد از ظهر و شب جلسه است. ما امیدواریم که از آن خواهد شد افزایش در روز به عنوان 15 عضو مجاز در یک زمان” گفت: Ramaiah.

2000 ورزشگاه در سراسر شهر بسیاری از آنها هنوز به طور کامل دوباره باز به عنوان مربیان و کارکنان را به بازگشت از مکان های مادری خود. هر چند مستند در این شهرستان برداشته شد در ژوئن 1, سالن های ورزشی و یوگا مراکز مجاز به بازگشایی برای جلوگیری از تجمع مردم در یک مکان.

“این ورزشگاه به طور معمول باز از 6 صبح تا 1 بعد از ظهر و از 4 بعد از ظهر تا 10 p. m. عضو مجاز به کار کردن در دسته 60 تا 90 ساعت در روزهای هفته تا کی. بسیاری از آنها بسته شده در روز یکشنبه. علاوه بر این یک زن و شوهر از مربیان برخی از ورزشگاه باید فیزیوتراپیست ها به راهنمای آنها گفت:” Ramaiah.

این 2,400-فوت مربع آهن فرقه تمام تجهیزات از جمله تردمیل پارو زدن دوچرخه نشسته پله آسیاب دستگاه های قلبی و عروقی دوچرخه خوابیده ورزش و جري, در میان دیگران.

“حدود 70 درصد از ما به طور منظم اعضای مردان در 20-60 گروه سنی است. ما با استفاده از اسکنر حرارتی به صفحه نمایش آنها قبل از اجازه دادن به آنها را در داخل. شستن دست و نگه داشتن 3-6 فوت فاصله از دیگران است باید” اظهار داشت Ramaiah.

با افزایش آگاهی از یوگا برای تناسب جسمی و ذهنی صدها نفر از اعضای یک اقصر طرق به مربیگری یوگا مراکز در سراسر شهرستان.

“اگر ما ظرفیت انجام کلاس در دسته 80-100 اعضا در یک زمان ما در حال محدود کردن دسته به 50 درصد به حفظ فاصله فیزیکی” گفت: Murthy.

به عنوان پرانایاما یا تمرین تنفس نمی توان برگزار شد با پوشیدن ماسک این مرکز دارای معاف از اعضای پوشیدن آنها در طول آن هر چند آنها را به آنها را می پوشند هنگام آمدن و رفتن از مرکز.

“وجود دارد حدود 3000 یوگا مربیگری مرکز در سراسر شهرستان با بیش از 1 ، 000 ثبت شده و باقی مانده بخشی از آپارتمان آپارتمان و جوامع دردار” Murthy گفت.

هر چند وجود دارد در تعداد Covid موارد صعودی در شهرستان ها سالن های ورزشی و یوگا مراکز به امید دیدن خود را به طور منظم اعضای بازگشت به تمرین مطابق با دستورالعمل برای اقامت مناسب و سالم است.

–IANS

fb/vd

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>