هند به احتمال زیاد به ضبط آن بدترین عملکرد رشد پس از سال 1991 از آزادسازی این سال مالی به عنوان شیوع کروناویروس به شدت مختل اقتصاد, بانک جهانی گفت: در روز یکشنبه.

اقتصاد هند است و انتظار می رود به رشد 1.5 درصد به 2.8 درصد در 2020-21 مالی که آغاز شده در مارس 1, بانک جهانی گفت: در جنوب آسیا و اقتصادی تمرکز گزارش.

آن را تخمین زده هند رشد خواهد کرد 4.8 درصد به 5 درصد در 2019-20 مالی به پایان رسید که در 31 مارس است.

این Covid-19 شیوع آمد و در زمانی که اقتصاد هند در حال حاضر با توجه به کاهش مداوم در بخش مالی نقاط ضعف این گزارش گفت:.

برای مهار آن به دولت تحمیل یک مستند بستن کارخانه ها و کسب و کار تعلیق پروازها و توقف قطار و محدود کردن تحرک کالا و مردم است.

“نتیجه داخلی عرضه و تقاضا اختلال (در بازگشت از ضعف تقاضای خارجی) انتظار می رود که در نتیجه رشد شدید کاهش سرعت در FY21 (مارس سال 2020 به ماه مارس سال 2021)” آن گفت:, و اضافه کرد که بخش خدمات خواهد بود به خصوص نهفته است.

احیای در سرمایه گذاری داخلی است که به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و با توجه افزایش ریسک گریزی در مقیاس جهانی و نگرانی های تازه در مورد بخش مالی انعطاف پذیری است.

“رشد دوباره بجای اول برگشتن به 5% در سال مالی 2022 (2021-22) به عنوان تاثیر Covid-19 ریزید و سیاست پولی و مالی پشتیبانی می پردازد که با یک تاخیر” بانک جهانی گفت.

بانک جهانی می پیوندد یک گروه کر از سازمان های بین المللی ساخته شده اند که مشابه کاهش در رشد برآورد در روزهای اخیر بر نگرانی در مورد Covid-19 شیوع.

بانک توسعه آسیایی (ADB) می بیند رشد اقتصادی هند لغزش به 4 درصد در مالی جاری در حالی که S&P رتبه جهانی بیشتر کاهش آن رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی برای این کشور به 3.5 درصد از قبلی دانگرید از 5.2 درصد است.

Fitch در رتبه بندی قرار می دهد برآورد آن برای هند نرخ رشد 2 درصد در حالی که هند در رتبه بندی و تحقیقاتی خود تجدید نظر FY21 هوا به 3.6 درصد از 5.5 درصد در اوایل.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران به کاهش برآورد خود از هند رشد تولید ناخالص داخلی در سال 2020 تقویم سال برای 2.5 درصد از برآورد قبلی از 5.3 درصد بوده است.

در آن گزارش منتشر شده در یکشنبه, بانک جهانی شاهد منطقه جنوب آسیا متشکل از هشت کشور در حال رشد 1.8-2.8 درصد در سال جاری کاهش 6.3 درصد آن پیش بینی شده شش ماه پیش.

همچنین بخوانید: Goldman Sachs اسلش هند FY21 رشد واقعی تولید ناخالص داخلی پیش بینی 1.6%

آن 2019-20 برآورد هند در 4.8-5 درصد پایین تر است توسط 1.2-1 درصد برآورد شده در اکتبر 2019. 1.5-2.8 درصد رشد برآورد در 2020-21 کمتر از 5.4-4.1 درصد برآورد شده در ماه اکتبر سال گذشته است.

“از شاخه های سبز ارتجاعی است که قابل مشاهده در پایان 2019 شده است پیشی گیرد و توسط اثرات منفی بحران جهانی” به گزارش بانک جهانی گفت هند را کنار بگذارند بیش از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی برای برنامه های برای افزایش بخش بهداشت و درمان هزینه و جبران بیکار با بخش عمده ای از پول نسبت به نقل و انتقالات پول نقد, رایگان, مواد غذایی و سیلندر گاز و وام های بدون بهره.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران اقتصاددان ارشد بانک جهانی برای جنوب آسیا هانس Timmer گفت: هند “چشم انداز خوب است.”

و اگر داخلی مستند طولانی مدت است و سپس اقتصادی و در نتیجه می تواند بسیار بدتر از آنچه که بانک جهانی در آن پایه طیف وسیعی از پیش بینی.

در میان مراحل که هند می تواند برای رسیدگی به این چالش Timmer گفت: اولین بار است که به تمرکز بر روی کاهش گسترش بیماری و مطمئن شوید که همه مواد غذایی است.

“پس از آن بسیار مهم است برای آماده شدن برای یک جهش و این بدان معناست که وجود دارد باید تمرکز بر شغل موقت برنامه ها به ویژه در سطوح محلی. کسانی که طرح باید حمایت شود. و این مهم است که برای جلوگیری از ورشکستگی به ویژه کوچک و متوسط اندازه شرکت” Timmer گفت: در پاسخ به یک سوال.

“در اجرا دیگر این است که واقعا یک فرصت را به اقتصاد هند در مسیر پایدار نه تنها از لحاظ مالی بلکه از لحاظ اجتماعی,” او گفت:.

بانک جهانی در حال همکاری با هند برای کاهش چالش های مطرح شده توسط Covid-19. آن را تایید کرده است 1 میلیارد دلار به هند که tranche اول در حال حاضر منتشر شده است برای مقابله با شرایط اضطراری در بخش بهداشت و درمان.

اولین tranche با هدف ارائه غیرنظامی تجهیزات تشخیصی در محل قرار داده و ظرفیت اضافی برای مقابله با آزمایش و تست در دسترس است که منافع کل جمعیت گفت: بانک جهانی معاون رئیس جمهور برای جنوب آسیا Hartwig Schafer.

همچنین بخوانید: FPIs بیرون تومان 9,103 cr در ماه آوریل به عنوان Covid-19 باعث عجله به پناهگاه های امن

همچنین همکاری با هند در دو عملیات اضافی است که پیش بینی می شود در چند هفته.

این خدمات عبارتند از, استخدام, بانکداری, و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط بخش.

در آن گزارش بانک جهانی گفت که Covid-19 شیوع اتحاد بزرگ از قبل موجود خطرات اقتصادی هند چشم انداز.

دولت در حال انجام اقدامات شامل بهداشتی و اقتصادی خرید اینترنتی و RBI آغاز شده است ارائه کالیبره پشتیبانی در قالب سیاست کاهش نرخ تنظیم مقررات و تحمل.

“با توجه به عدم قطعیت قابل توجهی وجود دارد گسترده اطمينان در اطراف پایه برآورد. اگر در مقیاس بزرگ داخلی سرایت سناریو اجتناب اوایل سیاست نتیجه نهایی و محدودیت به تحرک کالا و مردم می تواند برداشته شود به سرعت صعودی سناریو می تواند در تحقق FY21 با رشد حدود چهار درصد است ،

“اگر داخلی سرایت موجود است و در سراسر کشور تعطیل است توسعه یافته, رشد بینی می تواند تجدید نظر رو به پایین به 1.5 درصد و مالی slippages خواهد بود بزرگتر است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im