COVID busters: چقدر عمیق است عمیق ،


فراموش نکنید پر dusters و مبس (مبس). مه پاش و ماشین های بخار و ویژه دو پاک کردن کلید سلاح در مبارزه با شدت عفونی coronavirus. که اعزام آنها و چگونه است که این کار قانونی است ؟

ساندرا Pankhurst و Trudi قهوه ای هستند تروما پاک کننده. معمولا, آنها پوشیدن خود را منطبق دنده به اسکراب کردن صحنه های جرم و جنایت و یا توقیف آزمایشگاه روش. اما در ماه های اخیر آنها بوده است وام خود را از آلودگی به یک تخصص جدید (و پررونق) بازار: کروناویروس “عمیق پاک”.

این ممکن است به خوبی در این سال از تمیز کردن. به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در سراسر جهان ادارات و مغازه ها و هتل ها و خانه های در حال پاک کردن هرگز مانند قبل – گاهی سه و چهار و حتی پنج بار در روز. شرکت های هواپیمایی باید از جیبش انواع مواد شیمیایی معمولا این سایت متعلق به nuking و ویروسهای تبخال در تلاش برای نگه داشتن مسافران را از مسری ویروس جدید است که باعث COVID-19.

“تا به حال مردم را درک نکرده چه تمیزی واقعا به معنای” Pankhurst می گوید. “این فقط در مورد [قابل مشاهده] ظروف سرباز یا مسافر.”

پس چه تفاوتی بین تمیز و پاک کنیم ؟

Who you gonna call? Kate O'Sullivan (left) and Trudi Brown with fogging machines.

که میخوای تماس بگیرید ؟ کیت o’sullivan (سمت چپ) و Trudi قهوه ای با اسپری ماشین آلات.اعتبار:ادی جیم

چگونه عمیق, پاک, کشتن ویروس ؟

ما در دریایی از ویروس ها – بیشتر نمی تواند صدمه دیده ما – اما در حال حاضر ما در شکار برای یک در خاص است. ما نمی توانیم آن را با چشم غیر مسلح اما زمانی که ما تنفس می کنیم آن را در داخل خانه آن را می ساخت تا در هوا و زمانی که ما سرفه و عطسه از آن می توانید شلیک کردن در بزرگتر ویروسی توپ های شناخته شده به عنوان قطرات است.

تبلیغات

گاهی اوقات آن را به چوب به سطوح باقی مانده برای ساعت یا حتی چند روز. از آن خواهد شد در نهایت شکستن و مرگ و آن است که هنوز معلوم نیست چقدر از این ویروس شما نیاز به مصرف به سقوط بیمار – می گویند از دست زدن به دستگیره درب و سپس دست زدن به دهان و یا بینی. سطح آلودگی در نظر گرفته شده است راه اصلی مردم گرفتن COVID-19. بیماران اغلب به نظر می رسد به آن را انتخاب کنید تا در حالی که در نزدیکی به کسی که شما زمانی که میکروب است که هنوز هم طولانی در هوا و یا در حال سقوط در قطرات بین آنها است.

اما عمیق تمیز است در مورد در نظر گرفتن هر گونه شانس. این طراحی شده است برای پاک کردن ویروس قبل از آن شما می یابد.

خدمه با لباس سر تا پا در hazmat (مواد خطرناک) مناسب خواهد صیقلی هر گوشه و مخفیگاه برای ویروس بخار فرش, پاک, پایین, پرده, شستشو به عقب تخلیه تفاله و سپس ترک مهر محافظ از مواد ضد عفونی کننده ، تا کنون علم به ما می گوید کروناویروس جدید می توانید برای زنده ماندن طولانی تر (تا سه روز) بر روی سطوح مسطح مانند فولاد ضد زنگ و مس در مقایسه با سطوح نرمتر مانند مقوا یا پارچه است.

خوشبختانه کارشناسان می گویند ما دشمن جدید است به خصوص سخت برای کشتن یک ویروس است. روکشی در یک چرب پاکت کمی میکروب مستعد ابتلا به خوبی ضد عفونی کننده (سفید کننده پراکسید هیدروژن و یا هر چیزی که 70 درصد الکل) و حتی صابون و آب. آن را به مرگ سریع تر در گرما و رطوبت و شکستن از هم جدا و در هوا هنگامی که گردش خون خوب است – زمانی که ویندوز در حال پرت باز کردن.

Pankhurst تمیز کردن شرکت STC خدمات نیز ارائه می دهد عمیق پاک برای بیمارستان است و به خوبی تمرین رانندگی کردن ویروس ها و باکتری ها. او می گوید: سه روش اصلی وجود دارد به انجام تمیز کردن عمیق (به ترتیب نزولی از اثربخشی): اسپری بخار و دو مرحله پاک-کردن با دست انجام می شود.

ویکتوریا و نیو سات ویلز مقامات توصیه می کنند حداقل دو مرحله wipedown که شامل تمیز کردن منطقه با مواد شوینده قوی قبل از خروج از یک ضد عفونی کننده برای تنظیم در بالا.

تبلیغات

بخار منتشر شده توسط یک تمیز کننده بخار می تواند نفوذ عمیق تر به ذبح کردن نه فقط در خاک و باکتری ها و ویروس ها و قالب و غبار – راز بالا و درجه حرارت آب. مه پاش در ضمن نسخه جریمه غبار ویروس-کشتار شیمیایی به هوا چسبیده به مکان یک پارچه ممکن است از دست ندهید. اما Pankhurst می گوید بسیاری از محل های کار تمایلی به استفاده از این روش به عنوان آن را نیز به رسیدن به سیستم های تصفیه هوا – معنی کسانی که در این ساختمان باید تخلیه شود در حالی که این مواد شیمیایی انجام کار خود را و حل و فصل.

“ما دیده ایم مکان هایی مانند مراقبت از سالمندان واقعا در مبارزه با این دلیل که آنها واقعا نمی تواند حرکت خود را از ساکنان” Pankhurst می گوید. “و آن را می توانید تنظیم کردن آلارم آتش و سپس شما می توانید تیپ آتش بیرون می آید. اما آن را بهترین راه برای مطمئن شوید. ما یک شعار در STC. برتری تصادفی نیست. اگر ما قصد داریم برای انجام این کار چیزی که ما به عنوان ممکن است به خوبی آن را درست انجام دهد.”

عمیق پاک هستند نه تنها محفوظ صحنه از شیوع بیماری. برخی از محل های کار و مدارس در حال در آوردن خدمه به طور منظم برای پاکسازی ساختمان قبل از emptively آنها ایستادگی خالی در ساعت اندکی.

برت لنگلی که هماهنگ کننده بخش حمل و نقل را همه گیر پاسخ برای دولت ویکتوریا می گوید قطار و تراموا در حال حاضر تحت عمیق پاک با استفاده از بیمارستان های درجه ضد عفونی کننده در هر شب. “و ما تمیز کردن سربازان, من حدس می زنم شما می توانید آنها را در طول روز پاک را بالا لمس نقاط تماس مانند دست ریل و متوقف کنید.”

Trudi Brown wields a steaming machine.

Trudi قهوه ای برخوردار بخار ماشین. اعتبار:ادی جیم

چه تمیز کردن عمیق شامل (و هزینه)?

Decontaminating یک دفتر و یا یک سالخورده مراقبت در منزل پس از یک COVID-19 شیوع مانند شستشو کردن یک صحنه جرم. “نه یک قطره خون می توان پشت سر گذاشت و سپس یک ویروسی ذرات در حال حاضر” Pankhurst می گوید.

تبلیغات

کارکنان خود را در تیم کار می کنند از حداقل دو تا همیشه وجود دارد دو مجموعه از چشم جارو اتاق برای چک کردن آنچه که ممکن است از دست رفته. Pankhurst خودش است مجبور به ماندن در خانه این روزها ترس از آنچه که یک دوز از این ویروس جدید انجام خواهد شد به ریه ها – سال های اولیه خود را تمیز کردن و تنفس در مواد شیمیایی قبل از تجهیزات حفاظت فردی استاندارد شد باید سمت چپ او با بیماری ریوی است.

قهوه ای که هماهنگی تیم در این زمین در جای می گوید: تمیز کردن عمیق می تواند طولانی و طاقت فرسا کار می کنند. “شما باید به فکر می کنم در خارج از جعبه, هر, پاک, متفاوت است. شما باید به فکر می کنم آنچه را که من لمس کرده اند در اینجا که در آن می تواند [ویروس] پنهان ؟ ما نمی توانیم چیزی را از دست ندهید.”

نگاهی به ایستگاه پلیس برای مثال یکی از این تیم مشتریان به طور منظم. با بیشتر اتهامات گذاشته در برابر کسانی که نقض بهداشت عمومی سفارشات بیشتر مردم با COVID-19 در حال بسر برده و آورده برای پردازش. این بدان معناست که ماشین پلیس, سلول, مصاحبه اطاق راهرو و حمام و سرویس بهداشتی تمام نیاز sanitising در مشغول توپی از فعالیت های است که می تواند بسته درهای خود را برای تمیز کردن.

“ما به اتاق توسط اتاق ترافیک بالا و بالا لمسی مناطق اول” براون می گوید.

در ابتدا برخی از کارکنان عصبی در مورد انجام یک COVID پاک او می گوید. “آنها گفتند:” ما در حال انجام آن’, آنها ترسیده بودند اما در حال حاضر ما می دانیم که بیشتر ما می دانیم که ما می توانیم آن را بکشند مانند دیگر coronaviruses. اما ما باید خیلی مراقب باشید.”

برخی از شرکت ها حتی سواب برای چک کردن هر گونه باقی مانده میکروب ها پس از تمیز کردن.

تبلیغات

همه که فوق العاده کنترل عفونت از جمله دنده محافظ را مجبور به تمیز کردن عمیق قیمت به بالا رفتن در سراسر صنعت Pankurst می گوید. برخی از شرکت ها مانند STC شارژ خواهد شد حدود 500 ساعت برای ارسال یک تیم است. در حالی که شرکت های دیگر ممکن است نقل قول $5000 برای کارهای بزرگتر مانند یک میخانه.

“ما بسیاری از مردم را به یک تمیز کردن عمیق اما برخی از کسب و کار در حال قرار دادن آن به دلیل قیمت” Pankhurst می گوید. “ما در حال شارژ بیشتر از ما می خواهم به اما خیلی فوق العاده با مواد شیمیایی دنده و مقدار زمان آن طول می کشد برای پوشش هر سطح. البته هنوز هم خواهید بود shonky شرکت شارژ فقط 70 دلار در ساعت است.”

Trudi Brown, armed with a fogging machine.

Trudi قهوه ای مسلح با یک دستگاه مه پاش.اعتبار:ادی جیم

عمیق تمیز کردن قانونی است ؟

پس از شیوع آلودگی از یک سایت است که به طور کلی مورد نیاز یا به صراحت در اتصال بهداشت عمومی سفارشات از جمله در ویکتوریا و یا در محل کار جدید COVID امن قصد دارد که عبارتند از: افزایش بهداشت و تمیز کردن اقدامات است. نه برداشتن گام های منطقی برای کاهش خطر عفونت برای کارکنان (مانند پس از تمیز کردن دستورالعمل های تعیین شده توسط ادارات بهداشت) می تواند همچنین کارفرمایان در قبال WorkSafe مجازات است. وزارت امور خارجه ایمنی از ناظران مطلع هنگامی که وجود دارد یک شیوع در محل کار – یک دوم مورد هفته بعد می تواند بالا بردن پرچم قرمز.

اما شما لازم نیست که به معتبر برای انجام یک تمیز…. “کسب و کار ممکن است قادر به انجام این کار تمیز کردن خود و یا از طریق خود را به طور منظم تمیز کردن پیمانکاران” یک دولت NSW سخنگوی گفت.

به عنوان تقاضا برای این شرکت بسیار پرطرفدار عمیق تمیز soars برخی از کسب و کار نگرانی مردم بدون آموزش مناسب ممکن است سعی کنید به استفاده از همه گیر.

تبلیغات

“ما شده ایم برای مبارزه با قوانین و مقررات در این [نظافت] صنعت در سال” Pankhurst می گوید. “ما در حال حاضر شنیده می شود در مورد مردم تاب تا تنها با قلم و کیسه های پلاستیکی. مسائل یو پی اس می تواند رخ دهد. ما باید خیلی مراقب باشید از آلودگی متقاطع یا recontaminating چیزی.”

پیمانکاران استخدام برای پاکسازی حمل و نقل عمومی باید پایبند به مقررات وزارت حمل و نقل است در محل قرار داده لنگلی می گوید: بر اساس دستورالعمل از ویکتوریا افسر ارشد پزشکی.

“ما آنها را حداقل استاندارد و ما چک انطباق با شرکت های در حال اجرا در این شبکه – که شامل خود [نظافت] پیمانکاران است.”

قهوه ای نگه می دارد یک چشم نزدیک بر روی آخرین COVID-19 علم به طوری که او می تواند مختصر و تیم او می گوید در حالی که کنترل عفونت منابع ارائه شده توسط دولت های آنلاین, آموزش باید اجباری برای پاک کننده.

ویکتوریا وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیست پاسخ سوال در مورد تمیز کردن عمیق مورد نیاز قبل از مهلت.

هر گونه تمیز کردن نهایی راهنمایی کنید ؟

همانطور که برای برخی از فراق کلمات حکمت, قهوه ای اشاره می کند که یک سطح باید تمیز برای اولین بار قبل از ضد عفونی کننده می تواند به درستی کار پس از پاک کردن سطوح دو بار در روز در صورت امکان.

مردم می دانند نه به لمس خود را با چهره اما Pankhurst می گوید آنها باید اجتناب از دست زدن به فقط در مورد هر چیز دیگری در بیش از حد. هدایت و روشنی از سوی ریل باز کردن درب با استفاده از آرنج به تماس آسانسور. بهتر است نگاهی به پله ها.

ایمن کار استرالیا همچنین دارای برخی از مفید COVID-19 تمیز کردن راهنمایی در اینجا.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم و اعداد شما نیاز به دانستن. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>