Covid سریع آنتی بادی کیت تست ردیف: چین بازدید در ‘افراد’ در ICMR

چین و هند دیپلماتیک شکسته است بر کیفیت سریع آنتی بادی کیت های آزمایش به هند صادر چین پس از خود را زیر پر و عملکرد در تشخیص بیماری کروناویروس (Covid-19).

دولت چین گفت: انتقاد از تست کیت بود “نه بر اساس حقایق” و متهم کرده است که آن را “ناعادلانه و غیر مسئولانه برخی افراد به برچسب محصولات چینی به عنوان “معیوب” و نگاه به مسائل با پیشگیرانه تعصب”.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) تا به حال در 27 آوریل خواسته دولت به استفاده از سریع آنتی بادی کیت تست تهیه شده از شرکت های چینی (گوانگژو Wondfo بیوتکنولوژی و Zhuhai Livzon تشخیص) و گفته بود این باید بازگشت به تامین کنندگان.

در واکنش به این انتقادات به سفارت چین در دهلی نو —که اشاره به “افراد” شکایت در مورد کیت و نه دولت هند —مطرح cudgels از طرف دو شرکت های خصوصی.

آن را در بیانیه ای گفت که هر دو شرکت کرده بود تاکید کرد که خود را Covid-19 سریع آنتی بادی کیت های آزمایش تا به حال به دست آمده گواهینامه از ملی محصولات پزشکی دولت چین (NMPA) دیدار با استانداردهای کیفیت از چین و صادرات کشور و اعتبار شد و تایید شده توسط ICMR از طریق موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا.

کیت های تولید شده توسط این شرکت صادر شده بود و به خوبی به رسمیت شناخته شده در بسیاری از کشورها در اروپا و آسیا و آمریکای لاتین در این بیانیه اضافه شده است.

“هر عمل که انجام شده توسط حرفه ای مطابق با مشخصات محصول منجر خواهد شد برای تست دقت تغییرات. ICMR همچنین روشن ساخته است که سریع آنتی بادی کیت های آزمایش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نظارت به جای جایگزین کردن RT-PCR آزمایش برای تشخیص و تایید موارد متحده توصیه می شود به شدت پایبند به روش و هدف از استفاده با توجه به ICMR روشن, دستورالعمل” بیانیه ای گفت و هشدار داد که اگر این کیت استفاده شد برای اهداف آنها در نظر گرفته شده برای خدمت به نتایج آنها نشان می دهد خواهد بود معیوب.

توضیح داد که چرا آن را از دو شرکت خصوصی چینی دولت گفت: بسیاری از کشورها بوده و خرید تجهیزات پزشکی از چین بازارهای تجاری از طریق کانال های.

“در حالی که رضایت بخش تقاضای داخلی ما پشتیبانی صادرات توسط شرکت های با صلاحیت و اعتبار و ارائه تسهیلات در تولید و حمل و نقل و ترخیص کالا از گمرک گمرک برای تسهیل خارجی تهیه و منظم صادرات به کشورهایی از جمله هند است. تولید کنندگان چینی مشغول به کار در سراسر ساعت به سعی کنید بهترین خود را به ارائه تجهیزات پزشکی برای کمک به کشورهای دیگر در مبارزه با این بیماری همه گیر و حفاظت از زندگی مردم و سلامت” بیانیه ای گفت:. “کیفیت محصولات پزشکی صادر شده از چین است همگانی.”

این بیانیه افزود: “ما امیدواریم که طرف هند می تواند احترام چین حسن نیت و صداقت تقویت ارتباطات مربوطه را با شرکت های چینی بر اساس حقایق و حل و فصل آن را منطقی و درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>