لندن سر از بیمه خدمات درمانی مورد حمله است Gwyneth Paltrow برای “دستفروشی مشکوک” سلامتی “محصولات” به او هشدار “شارلاتان, شارلاتان و cranks”.

Gwyneth Paltrow is no stranger when it comes to pushing health and wellness claims that stretch the boundaries of scientific and medical credibility.

Gwyneth Paltrow هیچ غریبه ای وقتی که می آید به هل دادن بهداشت و سلامتی ادعا می کند که کشش مرزهای علمی و پزشکی اعتبار. اعتبار:THIBAULT کامو

Sir Simon استیونس در زمان هدف در یک سخنرانی شب گذشته (پنج شنبه) در “مشکوک” سلامتی “محصولات” بودن ترویج شده توسط افراد معروف در اینترنت و گفت: “خبر جعلی” قرار دادن سلامت مردم در خطر است.

رئیس اجرایی NHS England خاص Paltrow نام تجاری گوک برای ترویج درمان است که حمل “خطر قابل توجهی به سلامت”.

این شرکت مجموعه ای بازیگر زن هالیوود ترویج جید تخم مرغ قرار می گیرد در حالی که آن سریال تلویزیونی می بیند او تلاش “خون آشام جوانان” که با استفاده از خون یک فرد مخلوط با اسید هیالورونیک.

تبلیغات

Sir Simon متهم به “سلامتی صنعت” و مشاهیر درگیر در آن از بهره برداری از مشتریان خود را’ سلامت و هدر رفتن پول خود را.

او گفت: “در حالی که اصطلاح “خبر جعلی’ باعث می شود اکثر مردم فکر می کنم در مورد سیاست, مردم, طبیعی, نگرانی برای سلامتی خود و به خصوص در مورد که از عزیزان خود باعث می شود این خصوص زمین های حاصلخیز برای quacks, شارلاتان و cranks.”

در سخنرانی در دانشگاه آکسفورد را Sheldonian تئاتر او پیشنهاد مشاهیر تا به حال تبدیل به جدید “مار-روغن فروشندگان” دستفروشی مشکوک آنلاین محصولات برجسته 75 $($A110) شمع معطر ترویج شده توسط این بازیگر به نام “این بوی مثل من”.

او گفت: “تازه از مجادلات بیش از جید تخم مرغ و غیر منتظره ای شمع معطر گوک فقط ظهور تا با یک مجموعه تلویزیونی جدید که در آن Gwyneth Paltrow و تیم او آزمایش خون آشام و یک bodyworker” که ادعا می کند برای درمان هر دو حاد روانی تروما و عوارض جانبی به سادگی با حرکت دادن دست خود را دو اینچ بالاتر مشتری بدن,” او گفت:.

او ادامه داد: “گوئینت پالترو نام تجاری peddles ‘خون آشام روانی و دافع’; می گوید: “آفتاب از یک ایده بد است’; و ترویج آبیاری colonic و تبادل نظر تنقیه قهوه ماشین آلات با وجود آنها حمل قابل توجهی خطرات به سلامت و بیمه خدمات درمانی مشاوره به وضوح بیان وجود دارد ‘هیچ شواهد علمی نشان می دهد وجود دارد هر گونه مزایای بهداشت و درمان در ارتباط با آبیاری colonic’.”

او را متهم به سلامتی صنعت از بهره برداری از سلامت مردم, نگرانی, با قرار دادن جعلی خبر آنلاین بود که خطر سلامت مصرف کنندگان و هدر رفتن پول خود را.

Sir Simon افزود: “در حالی که خبر جعلی استفاده می شود برای سفر از طریق کلمه از دهان – و بعد از آن کاکستون مطبوعات – همه ما می دانیم که دروغ و اطلاعات غلط در حال حاضر می تواند دور دنیا در لمس یک دکمه قبل از این حقیقت رسیده است و برای آن جوراب, هرگز ذهن خود را در.

“اسطوره ها و اطلاعات غلط قرار داده شده است بر روی استروئیدها در دسترس بودن ادعاهای گمراه کننده آنلاین نیست.”

Sir Simon گفت: روسیه رسانه های اجتماعی رباتها و ضد واکسیناسیون نهفته است که باید تضعیف ایمان در زندگی-صرفه جویی در مصرف واکسن و باعث سلامت فعلی بار. او گفت این بود که سوخت و پرکن-تیز افزایش در موارد اوریون – از 1000 نفر در سال 2018 به حدود 5000 مورد در سال گذشته

نیمی از کسانی که تحت تاثیر قرار در سال 2019 به حال واکسینه شده است. Sir Simon گفت: نیمی از این موارد در میان کسانی که متولد شده در سال های پس از اندرو ویکفیلد را بی اعتبار تحقیقات انجام شده نادرست ارتباط بین واکسن MMR و اوتیسم است.

“ضد vax نهفته است که باید باعث سلامتی بار بودن منتقله توسط کودکان و پدر و مادر در سال 2020” او هشدار داد. “نیمی از موارد در افرادی که در اصطلاح” ویکفیلد نسل متولد در نوبه خود از قرن که در اصل از دست رفته حیاتی MMR واکسن به عنوان یک نتیجه از گسترده دروغ.”

در سال گذشته انگلستان خود را از دست داده سرخک حذف وضعیت. در آن زمان سازمان جهانی بهداشت گفت: اطلاعات غلط در مورد واکسن به عنوان مسری و خطرناک به عنوان بیماری کمک می کند تا به گسترش است.

توییتر در سال گذشته معرفی یک ابزار جدید است که به معنی هر کسی در جستجوی شرایط مرتبط با ضد واکسن داستان را به جای دیدن یک لینک به یک NHS صفحه رد کردن چنین اسطوره ها است.

دیلی تلگراف

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de