خدمه گرفتن عام Covid-19 دنده محافظ در پروازهای هوایی هند

هوایی هند خدمه در حال ارائه شده با عام و بیمار-اتصالات و شل و ول تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در ویژه پروازهای بودن عمل در طول مستند یک اتحادیه خلبانان شرکت هواپیمایی شکایت به هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در دوشنبه.

با هند تحت 21-day مستند تا مارس 14 برای جلوگیری از گسترش coronavirus همه داخلی و بین المللی و پروازهای مسافربری تجاری شده اند به حالت تعلیق برای این دوره

اما حامل مانند هوایی هند شده اند مجاز توسط اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) به پرواز ویژه پرواز به حمل و نقل کیت های آزمایش داروهای تسکین مواد و سرخپوستان که از خارج از کشور و یا خارجی ها رفتن به کشور خود.

“ما خلبانان و خدمه کابین در حال ارائه نامطلوب بیمار-اتصالات و شل و ول PPE که اشک/متلاشی به راحتی در نجات پرواز. Sanitisers ارائه نشده به مقدار کافی و ضد عفونی فرآیندهای کوتاه از بهترین شیوه های صنعت” اجرایی انجمن خلبانان (EPA) گفت: در نامه ای به پوری.

“این بیآنکه ترکیب احتمال ویروسی قرار گرفتن در معرض و تجهیزات آلودگی – و حتی ممکن است منجر به یک جامعه (مرحله 3) انتقال از COVID-19 عفونت داخل خدمه و مسافران و عموم مردم از آنجا که اکثر اقامت در بزرگ مسکونی جوامع” آن را گفت.

سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که هوا در هند خدمات پزشکی بخش انتخاب کرده است به “قفل درهای خود را و شستن آن دست کردن” پرواز خدمه در میان همه گیر.

به عنوان حامل پزشکی و خدمات گروه تصمیم گرفته است برای کار از خانه و محدود کردن خدمات خود را فقط به تماس های تلفنی انجمن درخواست وزیر که وزارت پزشکان و آمبولانس ها و زیرساخت های در دسترس 24 x 7 برای حمایت از خدمه پرواز.

“این است که حداقل سطح انتظار حمایت از یک سازمان است که می فرستد به کارکنان خود را به یک biohazard خط مقدم” به آن اضافه شده است.

این اتحادیه همچنین درخواست پوری به صدور دستورات به طوری که حداقل یک ارشد اجرایی هر یک از خدمات پزشکی و پرسنل امور مالی ادارات است که پردازنده هر یک پرواز خاص برای افزایش خدمه روحیه و به دست آوردن درک بهتری از زمینه مورد نیاز است.

گرفتن مدیران ارشد بخش های دیگر در نجات پروازها نیز منجر به ایجاد کار کارآمد تر فرآیندهای مربوط به COVID-19 بحران “که غیر موجود در این زمان” از سازمان حفاظت محیط زیست اشاره کرد.

این اتحادیه گفت: هیچ اضافی بیمه نامه برای پوشش هر گونه خطر مرتبط با COVID-19 برای خلبانان و خدمه کابین اعضای که عامل این نجات پرواز.

با توجه به اتحادیه خانواده های خلبانان و خدمه بوده است: “بسیار مضطرب و آسیب پذیر” به عنوان شرکت های بیمه ممکن است استناد فورس ماژور بند در صورت وجود توده COVID-19 شیوع به پرداخت هر گونه پول.

نیروی majeure یک بند در قرارداد که آزاد احزاب از مسئولیت یا تعهد در حساب از رویداد فوق العاده و یا شرایط خارج از کنترل خود.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: “ما پرواز مربوط به کمک هزینه شامل 70 درصد از کل ما emoluments باقی می ماند پرداخت نشده از ژانویه سال 2020… برای اضافه کردن توهین به جراحت ما نیز به تازگی مطلع شده است توسط ما مدیریت قابل توجهی کاهش پرداخت در حالی که در میان ذکر شده در بالا COVID-19 عملیات نجات!”

در طول چند هفته گذشته ساکت و هند عمل های متعدد پروازها به کروناویروس-آمار شهرستانها مانند ووهان در چین و رم در ایتالیا به سرخپوستان رشته وجود دارد.

بین شنبه و جمعه ملی حامل خواهد بود نه عامل پرواز به فرانکفورت از دهلی و بمبئی به پرواز آلمان که رشته در هند در میان coronavirus مستند.

تعداد coronavirus موارد در هند افزایش یافت 1,071 و مرگ و میر صعود به 29 در هند در روز دوشنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

هوایی هند برای انجام هشت باری-فقط پروازهای روز سه شنبه

هوایی هند را انجام هشت پرواز در روز سه شنبه به حمل و نقل محموله در سراسر شهرهای مختلف کشور در میان 21-day مستند های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: یک مقام ارشد شرکت هواپیمایی رسمی در روز دوشنبه.

“به عنوان مورد نیاز توسط هواپیمایی وزارت هوایی هند خواهد بود انجام سه پرواز با استفاده از همان A320 هواپیما در بمبئی-دهلی نو در مسیر دهلی-گواتی مسیر و گواتی-بمبئی مسیر” رسمی اعلام کرد.

سه تن دیگر از پرواز با باری خواهد بود پرواز با استفاده از یکی دیگر A320 هواپیما در دهلی نو-حیدرآباد مسیر حیدرآباد-چنای مسیر و چنای-دهلی مسیر رسمی اشاره کرد.

به عنوان هند تحت 21-day مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش این coronavirus همه داخلی و بین المللی و پروازهای مسافربری تجاری متوقف شده برای این دوره است.

اما محموله پروازها به ویژه پروازهای انجام شده با تایید اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) دریایی هلیکوپتر عملیات و تخلیه پزشکی پروازها شده اند معاف از پرواز ممنوع.

رسمی از هوایی هند اعلام کرد: “یکی دیگر از A320 هواپیما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرواز باری از چنای به پورت بلر. این هواپیما که بازگشت همان روز به چنای است.”

هند وضعیتی وخیم تحت coronavirus همه گیر است که آلوده 1,171 نفر کشته و 29 نفر تا به حال در کشور با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>