کریکت جلسه شورای شنیدن فشار برای اخلاق کمیسر


کریکت را زورمندان به دنبال وضوح بیشتری در اطراف یک فشار برای اخلاق کمیسر هنگامی که آنها را ملاقات در سیدنی در هفته آینده.

استرالیا Cricket Council, تاسیس, پس از Longstaff بررسی به اخلاق و فرهنگ کریکت استرالیا را جمع آوری در روز دوشنبه که در آن اخلاق کمیسر تابستان آینده را ثابت و بررسی Big Bash League انتظار می رود به بحث یا رسمی و یا غیررسمی.

آنها سه از مسائل بیشتری رو به این ورزش در چه بوده است پیچ در پیچ خانه تابستانی که هنوز سه روز ارجاع به آمدن در برابر نیوزیلند آغاز در سیدنی در روز جمعه.

ACC ریاست کریکت استرالیا رئیس ارل Eddings و ویژگی های گذر موقت صندلی متحده و سرزمین های استرالیا و اطفال انجمن رئیس جمهور, گرگ دایر.

Emily Smith's case may have been the sort of issue a cricket ethics commissioner looked at.

امیلی اسمیت مورد ممکن است مرتب کردن بر اساس شماره یک کریکت اخلاق کمیسر نگاه کرد.اعتبار:گتی ایماژ

تبلیغات

CA ساخته شده است پیشرفت در تصویب بسیاری از Longstaff توصیه های اما No. 1 توصیه – که در حال معرفی یک اخلاق کمیساریای – هنوز هم به نظر می رسد برخی از راه.

وجود دارد باقی می ماند عدم اطمینان بیش از آنچه که این نقش را شامل خواهد شد. این ACA رهبری دایر است که در یک دید واضح و روشنی از چگونگی این نقش باید قرار داده شود و تحت فشار قرار دادند تا به صورت یک اخلاق کمیساریای از Longstaff گزارش شد که در ماه نوامبر سال 2018 است.

این ACA می گوید: یک اخلاق کمیسر نمی خواهد انجام تحقیقات به جای آن که در آن همه احزاب می تواند باید از آنها نمی شود ناراضی با CA تصمیم – خارج از راه اندازی رسمی تجدید نظر شود.

این ACA گفت: به عنوان مثال از آن می شده اند امیلی اسمیت مورد این تابستان هنگامی که اسمیت به هوبارت طوفان WBBL wicketkeeper شد ممنوع برای نه ماه شش که معلق, برای افشای او تیم را حلاجی خط در بورنی در رسانه های اجتماعی در یک روز زمانی که بازی رها شده بود به دلیل بارش باران.

اسمیت نیست درخواست تجدید نظر در برابر این ممنوعیت دست توسط CA واحد ضد فساد اما می گرفته اند پرونده او را به یک اخلاق کمیسر تا به حال شده است وجود دارد یکی در محل و استدلال کرد که او ارسال شده بود و در نتیجه یک تیم شوخی و نه برای منافع شخصی.

آیا اخلاق کمیسیون خواهد قدرت به نوبه خود یک CA پنالتی – و یا فقط یک توصیه – که دیگر قابل بحث است.

برخی از دیدن نقش یک کمیسر را به عنوان شامل سالانه حسابرسی از عملکرد CA دولت و به طور منظم ارزیابی فرهنگ, ورزش, از جمله در جریان بررسی اجرای Longstaff گزارش نمایید.

برخی از ایالت ها در مورد هزینه های مالی از یک کمیسر و حتی این که آیا آن واقعا مورد نیاز است.

وزارت امور خارجه ستاد نیز مشتاق به پیدا کردن جایی که آنها ایستاده در شرایط تابستان آینده را از برنامه های بین المللی. امیدوارم که مقامات یک CA جلسه هیئت مدیره در اواخر این ماه را نهایی برنامه ریزی برای تابستان آینده با کوئینزلند جنوبی استرالیا و WACA مبارزه برای دو نفر باقی مانده آزمون در ارائه علیه هند در تابستان آینده. ملبورن و سیدنی خواهد شد که دو تا از چهار بازی.

از دست دادن دولت به نظر می رسد به احتمال زیاد میزبان یک آزمون برابر افغانستان اگر چه تاسمانی نیز زیاد است.

سلامت Big Bash League همچنین انتظار می رود به بحث مداوم نقد و بررسی پیش از مسابقات فصل 10. تعدادی از مسابقات در طول مسابقات و چگونه از آن به بازار عرضه شده است با پخش مخاطبان خارج از نهایی کردن 10 درصد در سال در سال در حال نقاط عمده از بحث است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>