نقش حیاتی را ‘Legend of Vox Machina نام تیم نوشتن برای سری آینده به آمازون نخست تصویری

نقش حیاتی همراه با آمازون آتلیه و استودیو انیمیشن Titmouse اعلام کرد این تیم برای نوشتن کیکاستارتر بودجه متحرک فانتزی سری “افسانه Vox Machina.”

این نمایش بر اساس داستان در نقش حیاتی را در طولانی مدت نقش بازی کردن سری بازی به دنبال یک گروه از هفت antiheroes در اولین کمپین — تلاش برای نجات قلمرو از نیروهای جادویی و شیطانی است. آمازون نخست تصویری دستور داد در مجموع 24 قسمت در دو فصل بعد از این پروژه شکست Kickstarter سوابق و مطرح $11.39 میلیون از 88,887 حامیان.

به “نقش حیاتی: The Legend of Vox Machina” نوشتن تیم شامل:

  • براندون Auman (“جنگ ستارگان” مقاومت “لاک پشت های نینجا”) که همچنین اجرایی تولید);
  • Ashly برچ (“ماجراجویی زمان”) که برنده 2017 امی برای کار خود را در شبکه کارتون سری;
  • جنیفر Muro (“جنگ ستارگان: نیروی سرنوشت” “لیگ عدالت عمل”);
  • مارک Bernardin (“قلعه سنگ” “کارناوال ردیف”), WGA برنده جایزه برای “قلعه سنگ”;
  • کریس “Doc” وایت (“جنگ ستارگان مقاومت” مارول “Ultimate Spider-Man”) یک روح مستقل نامزد جایزه به عنوان تهیه کننده در “ناپلئون دینامیت”;
  • کوین برک (“جنگ ستارگان” مقاومت “مارول موشک & Groot”), امی نامزد برای “موشک & Groot”);
  • دانیل Thomsen (“Westworld”); و
  • مای Catt (“ترانسفورمرها: Cyberverse,” “مارول افزایش”).

علاوه بر این یوجین پسر (“Avengers Assemble” “Ben 10: Omniverse”) به عنوان داستان ویرایشگر و مردیت Kecskemety (“نیکو و شمشیر نور”) به عنوان نویسنده و دستیار.

“نقش حیاتی: The Legend of Vox Machina” ستاره CR بازیگران Laura Bailey, Taliesin Jaffe, اشلی جانسون, Liam o’brien, Matthew Mercer, Marisha ری سام ریگل و Travis Willingham که reprising نقش خود است. آنها در خدمت به عنوان تولید کننده اجرایی برای کمک به راهنمای داستان و انطباق شخصیت خود را برای صفحه نمایش. همچنین اجرایی تولید در حال برندن Auman و Titmouse کریس Prynoski (“دهان بزرگ” “Metalocalypse”). Titmouse را Sung-Jin Ahn (“نیکو و شمشیر نور”) است که نظارت مدیر.

محبوب ترین ها در انواع

در حال حاضر وجود دارد هیچ برتر تاریخ تعیین شده برای “Legend of Vox Machina” فصل 1 اما این هدف برای اواخر سال 2020 در نخست تصویری. Amazon Studios همچنین دارای یک نگاه مقابله با بحرانی نقش به توسعه سری جدید برای اولین منحصرا در نخست تصویری.

نقش حیاتی می گوید همه Kickstarter همکاران را دریافت کنید در اولین نگاه در دو بخش ویژه که با آغاز فصل 1 از “افسانه Vox Machina” قبل از آن بازدید نخست تصویری. همه حامیان و همچنین دسترسی به فصل اول به صورت رایگان همراه با دیگر پاداش های وعده داده شده در زیر کمپین Kickstarter.

سازمان دیده بان CR تصویری برجسته “افسانه Vox Machina” نوشتن تیم:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>