بحرانی آزمون برای تنظیم بازار به عنوان رباتها اجرا وحشی و فروشندگان بوی خون


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

آن است که شروع به احساس می کنم مثل ما زندگی می کنند در آین رند رمان Atlas Shrugged جایی که جامعه دچار رکود شده است به عنوان موتور جهان خاموش شد. Coronavirus همه گیر است و باعث ترس و وحشت و قتل عام در سراسر بازارهای مالی و اقتصاد است.

در استرالیا sharemarket کاهش یافته است بیش از 30 درصد بین 21 فوریه و مارس 20 – یکی از دراماتیک ترین آبشار در یک دوره کوتاه است.

The ASX has shed 30 per cent in a month. LOUIE DOUVIS .

این ASX ریخته است 30 درصد در یک ماه. لویی DOUVIS .اعتبار:لویی Douvis

مراکز خرید را تبدیل به شهر ارواح کارگران از ترس خود را برای معیشت و کسب و کار در حال محاسبه چه مدت آنها می تواند شناور باقی می ماند در حالی که بازنشستگان اخم خود را در مورد نابود بازنشستگی پس انداز و کاهش سود است که به احتمال زیاد به دنبال دارد.

کهنه سرمایه گذاران و کارگزاران و مدیران صندوق که دیده می شود رونق و رکود هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

تبلیغات

فیل Carden سابق Macquarie مدیر اجرایی که در حال حاضر مدیر سرمایه گذاری رئیس Carden خزانه داری شرکت یک بوتیک جهانی سرمایه گذاری اوراق قرضه مدیر در بازارهای بدهی و ارز می گوید: وحشت در بازارهای بدهی های قابل لمس است.

“راه بازارهای در حال قیمت گذاری بدهی های شرکت های بزرگ است که آنها باور دارند که وجود خواهد داشت بسیاری از پیش فرض که جهان رو به پایان است و ما به عنوان ممکن است به خوبی زندگی می کنند در یک چادر که من نمی فکر می کنم درست است. زیادی وجود دارد از وحشت و در نتیجه فرصت خرید استثنایی,” او گفت:.

Broking خانه waded با خود را پیش بینی.

مکواری گفت: مشتریان “آماده شدن برای کاهش سود و تعلیق” آن را به عنوان هشدار داد که این کاهش به خوبی می تواند در سطوح مشابه به عنوان بحران مالی جهانی. همچنین اشاره کرد که خوشه در شرکت اسپرد اعتباری نگرانی از توانایی شرکت ها به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی.

گلدمن ساکس گفت: سرمایه گذاران خود را در استرالیا رشد اقتصادی در سال 2020 خواهد بود که بدترین رکود بزرگ.

در حالی که ANZ گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی “واقعیت این است که سیاست های اقتصادی به سادگی نمی تواند جبران تقاضا از دست دادن است که می آید از گسترده اقتصادی خاموش شدن ناگهانی.”

با توجه به بهبود بازار سهام از بانک مرکزی اطلاعیه های بزرگ در روز پنج شنبه و انتظارات از یک بسته بزرگ منتشر خواهد شد توسط موریسون دولت ANZ یک نقطه.

Carden معتقد است به جای کاهش کمی و خرید اوراق قرضه دولتی است که نمی خواهد کمک به مردم برای پرداخت وام مسکن خود را به بانک مرکزی باید به وام مستقیم به خزانه صفر نرخ بهره برای 50 سال با شرایط و ضوابط متصل شده است. این شرایط می باشد که با وام و پول تنها می تواند مورد استفاده برای ایجاد زیرساخت های تولیدی که بدست آورده درآمد برای تحریک شغل.

مشکل ترس است. هر کس از ترس است. آن را شروع به عنوان یک بهداشت جهانی ترساندن است که بدل به یک فاجعه اقتصادی با شغل تهدید کسب و کار با خطر انقراض روبرو بازنشستگی پس انداز ذبح و هیچ کس نمی داند چقدر طول خواهد کشید.

تا زمانی که یقین مالی بازار سوار rollercoaster ادامه خواهد داد. به همین دلیل است که تنظیم کننده نیاز به گام تا.

در طول بحران مالی جهانی فروش ممنوع اعلام شد در بسیاری از کشورها.

ایتالیا و فرانسه و بلژیک و کره جنوبی را دوباره در پا و تحمیل ممنوعیت فروش در یک پیشنهاد برای سرکوب بازار.

UniSuper's John Pearce tries to curb short selling.

UniSuper جان پیرس تلاش می کند برای جلوگیری از فروش. اعتبار:

فروش ساخته شده است ممکن است توسط موسسات مالی وام سهام خود را به صندوق های تامینی که پس از آن قرض گرفته شده استفاده سهام به زور پایین قیمت سهم.

این یک تکنیک استفاده شده توسط معامله گران به سود یک بازار در حال سقوط.

UniSuper تصمیم گرفت برای به دست گرفتن رهبری در روز دوشنبه و اعلام آن را توقف اعطای وام سهام خود را تا اطلاع ثانوی. جان پیرس مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر گفت که او آن را انجام داد زیرا او معتقد است که محدود کردن توانایی برای خرید در بهترین منافع ترویج منظم بازار است.

چند وجوه دیگر را به دنبال خود منجر شود اما نه به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت. این پرسش که آیا شرکت های بزرگ, تنظیم کننده, ASIC, باید گام در.

ASIC شده است صدایی از وجوه مختلف بدون شک در این امید که آنها آن را انجام دهد خود را به عنوان یک طبیعی محدود به فروش. اما گاهی اوقات که نیاز به یک تنظیم مقررات با ارنج زدن به جای انتظار برای واکنش بازار است.

در چند هفته گذشته فروش نشده است عظیم راننده استرالیا در بازار سهام اما صندوق های تامینی فعالیت در حال افزایش است.

با توجه به shortman.com.طلا, top 10 shorted سهام شامل کهکشان منابع شد 20 درصد از سهام shorted به دنبال Syrah منابع Orocobre, Metcash و Inghams گروه در 12.8 درصد است.

چند financials سهام نیز ظهور بر روی صندوق های تامینی رادار از جمله همیشگی در 8.85 درصد, بانک مرکزی کوئینزلند در 8.2 درصد بندیگو در 7.5 درصد آمپر در 6.5 درصد و IOOF در 5.51 درصد است.

در سطح جهان این شماره ها روشن است. جهانی, نگهبان, غول, خیابان دولت, است که در داخل در حال اجرا بر روی سهام وام جریان نوشت: یک گزارش در 17 مارس با عنوان “فروشندگان کوتاه به بازی آمد”.

این گزارش گفت: مدیران صندوق های تامینی را بالا برده و خود را کوتاه فروش فعالیت های خود و به اشتراک گذاری استقراض کرده بود مشخصی در هر بخش در سطح جهان است.

آن گفت: یک نگرانی خاص بود financials بخش بر اساس پوزیشن در مالی در بالاترین سطح در سه سال و افزایش شدت.

“سرمایه گذاران نهادی اضافه وزن دارند و به شدت از فروش را از آن موقعیت بیش از حد” در این گزارش است. آن گفت: املاک و مستغلات نیز دیده می شود سنبله بزرگ.

فروش حاشیه اعطای وام و الگوریتمی تجارت اضافه کردن به نوسانات بازار.

پس از bullrun به دنبال اخیر خشونت می افتد در سراسر, چیزی است که بیشتر خاص از حاشیه های تماس که در نتیجه یکی دیگر از ساق پا به پایین در بازار است.

Sharemarket نوسانات شده و تقویت شده توسط الگوریتمی تجارت. روز دوشنبه ASIC تصمیم به زور برخی از شرکت کنندگان در بازار است که شرکت در معاملات الگوریتمی برای کاهش تجارت با 25 درصد پس از هفته گذشته شاهد یک افزایش در حجم معاملات آن قرار داده و فشار بر پشت و دفاتر برخی از broking شرکت.

پس از آن جلد را حل و فصل کردن اما تنظیم خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن بیشتر اقدامات سخت گیرانه اگر نوسانات بازده.

دخالت در بازار است که هرگز مورد استقبال رایگان بازار که استدلال می کنند که تجارت با فرکانس بالا الگوریتمی تجارت, فروش و حاشیه وام می افزاید: به بازده بازار و نقدینگی.

که ممکن است اما زمانی که بازار در حال سقوط آزاد و اقتصاد است hanging by a thread های تنظیم کننده نیاز به گام تا بشقاب و مهار آن را در.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>