انتقاد در کشتی کروز که میره که با وجود اعلام یک بیماری همه گیر


اپراتور کشتی کروز که میره سواحل آرژانتین در همان هفته مرگبار coronavirus اعلام شد جهانی همه گیر شده است به عنوان “غیر مسئولانه” توسط استرالیا کارشناسان پزشکی.

هفتاد درصد از 112 مسافر که پا کردن یک بازگشت پرواز از اروگوئه در ملبورن فرودگاه در صبح روز یکشنبه باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

چمدان گرداننده چادری در hazmat مناسب لود چمدان در Tullamarine, در حالی که استرالیا و New Zealander مسافران که رشته در گرگ مورتیمر کروز لوکس برای بیش از دو هفته مورد بررسی قرار گرفتند توسط کادر پزشکی در فرودگاه.

یک مسافر بود در بیمارستان بستری و دیگران فرستاده شد به طور مستقیم به 14 روز در قرنطینه در هتل ها که در آن آنها را دریافت روزانه پزشکی چک.

Passengers from the cruise ship, Greg Mortimer, arrive at Melbourne Airport from Uruguay.

مسافران از کشتی کروز, گرگ مورتیمر وارد در فرودگاه ملبورن از اروگوئه.اعتبار:AAP

تبلیغات

کارشناسان تحسین حرکت توسط دولت و مقامات بهداشت بلافاصله پس از انتقال مسافران به قرنطینه یا بیمارستان پس از ورود گفت: این حادثه شواهد بود که درس شده بود یاد گرفتیم از روبی شاهزاده خانم کروز کشتی شکست.

به عنوان مقامات به دنبال بازگشت باقی مانده 160 استرالیایی هنوز رشته کشتی کروز در سراسر جهان پزشکی, اساتید می گویند کروز صنعت شده است و به کندی پاسخ به تهدید COVID-19 و اکنون باید “نگاه سخت در خود دارد”.

دانشگاه نیو ساوت ولز’ اپیدمیولوژی متخصص, Mary-Louise McLaws است که ویژگی های یک مشاور سازمان جهانی بهداشت با انتقاد از شفق قطبی اعزامی تصمیم به رفتن پیش با آن گرگ مورتیمر کروز در 15 مارس – چهار روز پس از این که اعلام کرده بود به کروناویروس یک بیماری همه گیر.

در آن مرحله حدود 150000 نفر در سراسر جهان در حال حاضر آلوده شده است با ویروس و استرالیا شده بود به دام افتاده در الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن است.

این موریسون دولت تا به حال یک مطلب ممنوعیت پرواز از چین و توصیه می شود که همه استرالیایی جلوگیری از غیر ضروری سفر.

“در مارس 15, ما می دانستیم در سطح جهانی است که ما در یک بیماری همه گیر و کسانی که تا به حال آن را به نام یک اورژانس جهانی در ماه ژانویه است. بنابراین معنا ندارد که فرض کنیم که مسافران با ورود یک کشتی کروز امن خواهد بود” استاد McLaws گفت.

تصمیم به ادامه کروز به قطب جنوب بود “ناعادلانه و به نظر می رسد غیر مسئولانه” او گفت:.

“این گدا اعتقاد به آن را فاقد یک وظیفه مراقبت و آن را با شکست مواجه تست منطق.”

گریفیث دانشگاه, بیماری های عفونی, متخصص, Nigel McMillan گفت: حرکت بود “بسیار مشکوک”.

“من می خواهم آن را به یک غیر اخلاقی تصمیم از آنجا که شما فقط قرار دادن زندگی مردم در خطر” استاد McMillan گفت.

“من فکر می کنم این صنعت تا به حال به یک نگاه سخت در خود” او اضافه کرد که در آستر کروز حال مبارزه با دیگر عفونت مسری مانند نورو ویروس بنابراین وجود دارد هیچ بهانه ای برای آنچه که او به عنوان یک “کند” پاسخ به COVID-19.

شفق قطبی اعزامی تایید هفته گذشته 128 از 217 نفر در هیئت مدیره گرگ مورتیمر بود COVID-19. سخنگوی گفت: این تصمیم به بادبان در مارس 15 “انجام شد و بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس ما در آن زمان”.

“ما هیجان زده به ارمغان آورده اند ما در استرالیا و نیوزیلند مسافران را بر روی خاک خانه و ما آنها را با تشکر از صبر و شکیبایی خود را به عنوان ما پیمایش این به چالش کشیدن وضعیت” سخنگوی گفت.

در ابتدا با وجود درخواست دولت فدرال برای پوشش هزینه پرواز مسافران, صفحه اصلی شرکت بیمه است که جای پای این لایحه است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

Grattan موسسه اجرایی جان دیلی گفت: با بهره مندی از حقیقت تصمیم به بادبان در مه “بود که به خصوص ایده خوبی است” اما تمرکز اصلی برای سیاستگذاران در حال حاضر تضمین ویروس هم به جامعه.

“بسیاری از مردم در حال بحث در مورد اینکه آیا باید آن را میره اما کاملا به معنای واقعی کلمه است که کشتی میره کرده است,” او گفت:.

بر خلاف تصمیم به اجازه هزار مسافر خاموش روبی شاهزاده خانم و به جامعه بدون تست مسافران در گرگ مورتیمر تا به حال تست شده و بلافاصله جدا شده اگر آنها را به بیمارستان.

“من گمان می کنم که آنچه که ما در حال رفتن به پیدا کردن با روبی شاهزاده خانم است آنچه که ما باید انجام شود این است که آنچه ما انجام داده اند با گرگ مورتیمر” استاد دیلی گفت.

Victorian Premier Daniel Andrews says the repatriation was managed well.

ویکتوریا برتر دانیل اندروز می گوید بازگشت موفق شد به خوبی.اعتبار:جاستین McManus

قرار دادن افراد آلوده به COVID-19 نشان می دهد که علائم خفیف در اتاق های هتل به جای بیمارستان آزاد تا تخت برای موارد شدید, استاد, دیلی گفت.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: بازگشت رسالت “کار پیچیده شده است که به خوبی مدیریت” و “قابل مقایسه نیست” با روبی شاهزاده افتضاح.

“حق خود برای بازگشت به صفحه اصلی خود میباشد و ما به سادگی نمی خواهید به اجازه می دهد آنها را به سمت چپ در طرف دیگر از جهان بدون, احتمالا, مراقبت و توجه است که آنها مورد نیاز است.”

مسافران در پرواز منشور شامل 96 کشته و 16 زلاند نو در حالی که بیشتر از هشت مسافر از آمریکا و اروپا هنوز در هیئت مدیره کشتی در آمریکای جنوبی در حال انتظار برای تخلیه شود.

یک سخنگوی خطوط کروز انجمن بین المللی به نمایندگی از صنعت گفت: شرکت ها شروع به تعلیق عملیات از مارس 13 بود و از آنجا مشغول به کار شده است با مقامات دولت برای بازگشت مسافران خانه.

“تنها تعداد انگشت شماری از رگ باقی می ماند به پیاده مهمانان و این در حال ساخت راه خود را به بنادر. کشتی های دیگر هستند یا پهلو در بنادر لنگر انداخته در دریا و یا تغییر بدون مسافر در هیئت مدیره است.”

با Sumeyya Ilanbey

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر