Cronk و سهره در بیرونی به عنوان روباه بریده بریده هزینه های


برای سال کوپر Cronk شده است و قرار است به صورت جدی از Fox Sports اما با این فصل در مورد به پا زدن کردن وجود ندارد و معامله در محل به صورت یکی از مهمترین و بیان بازیکنان در بازی است.

Cronk بود واقعا smart player و می آید که در سراسر در تجزیه و تحلیل خود را. در حالی که او نمی باید صریح دیدگاه ها از یک پل Gallenاو قطعا می تواند صاف در هر وضعیت. در راهروهای Fox Sports وجود دارد مقدار زیادی را دیدم که Cronk به عنوان یک میزبان, اما آنها تصمیم گرفتند برای تمام ماده رویکرد این سال است.

Deal or no deal: Cooper Cronk is yet to
re-sign with Fox Sports.

معامله یا هیچ معامله: کوپر Cronk است که هنوز به
re-sign با Fox Sports.
اعتبار:گتی

با مذاکرات در حال انجام برای ماه بدون موفقیت از آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر کانال نه ناشران از این magazine علاقه مند به Cronk. او می تواند به فروش می رسد به عنوان یک تلویزیون استعداد است که می تواند کار در سراسر تعدادی از سیستم عامل و حتی خارج از ورزش است. کانال نه به برنامه هایی مانند 100% پایی و یکشنبه پایی نشان می دهد که ممکن است کار را برای Cronk.

Cronk همسر تارا Rushtonسر روباه پوشش فوتبال که در آن مدیران شبکه را در گذشته نشان داد آنها نیز ممکن است به دنبال کاهش است.

تبلیغات

وجود دارد بیشتر اخبار بیرون آمدن از Fox Sports پناهگاه. مشکل ستاره برت سهره شد قابل توجه غایب از فردا راه اندازی در طول هفته. آن را سخت به کشف که چرا: قرارداد شده است را تمدید کرد.

روباه گیر کرده بود توسط سهره از طریق برخی از زمان های دشوار است. در مورد تلویزیون استیو کرولی نشان داد شفقت نسبت به او. در پایان این شرکت تصمیم گرفت که آنها تا به حال به بخشی از راه.

وجود دارد نادرست در گزارش سال گذشته که سهره حال بازگشت به ناتوانی. او بود که به خواست دوستان برای انجام این کار, اما این اتفاق رخ نداد. او همه گفتن در فاکس او خوب بود. اما آن را غیر معمول عملکرد در یک Matty در دانشگاه جانز پادکست که نگرانی. پادکست است که معمولا به پخش بسیاری از زمان, اما این قسمت گرفته شده از هوا.

فینچ است که به طور گسترده ای را دوست داشت و مقدار زیادی علاقه مند به ارائه حمایت خود را. کرولی یکی از سهره بزرگترین حامیان در زمان خود در فاکس اما گفت: کسانی که به او نزدیک او تا به حال هیچ چاره ای اما به او اجازه دهید برود.

آن شده است یک زمان سخت برای Fox Sports است که کاهش هزینه های پس از شرکت مادر Foxtel ارسال شده است از دست دادن $417 میلیون. راگبی میزبان نیک McArdle و سابق کانگوروی متوسط القامهگردن قرمز کشید Mitchell شد اجازه رفتن در ماه ژانویه در حالی که لیگ AFL, کریکت و فوتبال بخش نیروبخش برای حتی بیشتر کاهش داد.

تاد تور برگ NRL باشگاه دیدن قرمز و سفید و آبی

این عکس (در زیر) که خشم باشگاه کارفرمایان و می امد و شد زیاد NRL اجرایی تاد گرینبرگ برای بقیه سال 2020 است.

مقدار زیادی دیده می شود تصویر و باشگاه در حال دیدن ، گرینبرگ کاملا منطقی به توافق با شکستن سنت و حضور در باشگاه های جهان چالش های آخر هفته گذشته حتی اگر این رویداد اجرا شده توسط سوپر لیگ. چه تعجب رقیب باشگاه بود و راه او در بخشی از خروس تور ، گرینبرگ حتی نشسته در کنار خروس supremo نیک Politis به عنوان آنها را تماشا Warrington گرگ ضرب و شتم سانی بیل ویلیامز‘ تورنتو Wolfpack شب قبل از Roosters زمان در سنت هلن عنوان جهان.

Todd Greenberg and Nick Politis.

تاد گرینبرگ و نیک Politis.

آن را به سختی به یک نگاه خوبی برای گرینبرگ که سیاسی آنتن است آنچه در آن استفاده می شود. همه او را دعوت شکاکیت از طرفداران که در حال حاضر بر این باورند باشگاه های قدرتمند مانند خروس و طوفان هستند و بیش از حد نزدیک به دفتر مرکزی.

آن را به خصوص خطرناک است با توجه به بسیاری از طرفداران هنوز هم خروشد در مورد “شش دوباره” حاکم در سال گذشته grand final کمک کرد که خروس برای دومین مستقیم NRL عنوان. من می دانم که چقدر عصبانی طرفداران در مورد آن. من نوشت: یک ستون اشاره به NRL اعتراف کرد که خروس شد تیم که copped اکثریت بد تماس و مقدار زیادی از توپخانه ضد هوایی برای آن است.

این باور در میان بسیاری از NRL باشگاه زورمندان است که گرینبرگ است cosying تا به Politis زیرا او دیده می شود به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان در این بازی پادشاه ساز.

طنز این است که خروس را نمی نیاز به هر گونه کمک. هیچ باشگاه بهتر جلو دفتر و یا کارکنان مربیگری. یک دلیل وجود دارد که آنها شده اند بهترین باشگاه برای دهه گذشته: آن است که همه در رانده شده توسط انسان شناخته شده به عنوان “عمو نیک”. مطمئن باشید که هر بار خروس دریافت مناسب تماس بگیرید یا قوه قضائیه تصمیم گیری در این سال, این عکس را احیا خواهد شد.

“من نمی توانست تصور می کردند که نیک است بیش از حد نوسان بیش از من” گرینبرگ گفت. “ما تا به حال مقدار زیادی از بحث در طول سال. من نشسته بین نیک و ترنت [رابینسون] در [تورنتو-Warrington] بازی. هر کس بازی می شد که آیا این اظهارات یا خروس من نشسته است با رئیس باشگاه نیز هست.

“من به طور کامل درک این مفهوم است که شما در حال صحبت کردن در مورد, اما من باید تکمیل توجه به نیک حتی اگر ما تا به حال اختلاف نظر در طول زمان است.”

آن را تنها چند ماه پیش که گرینبرگ ابرو مطرح شده که او به کامرون اسمیت‘s, همسر, بارب, یک حلقه الماس به جشن کامرون 400th NRL بازی. سپس او در زمان طوفان مربی کریگ بلامی به استرالیا بسکتبال بازی برابر ما در ملبورن. NRL باشگاه می خواهید بدانید که چگونه گرینبرگ می توان به عنوان بی طرف که توزیع کردن تحریم ها به بازیکنان در این زورمندان’ باشگاه پس از او صرف شب با آنها در پایی یا بسکتبال.

آن را یکی دیگر از دلایل رقیب باشگاه می خواهم برای دیدن مستقل هیئت مدیره راه اندازی به حکومت در خارج از میدان حوادث.
این NRL, رئیس, شد تحت عنوان به کلاغ این هفته حدود 30 میلیون دلار سود بازی ساخته شده در سال گذشته اما او هنوز برای دیدن یک قرارداد جدید و دیگر آن را میکشد روی مردم بیشتر خواهد شد و حدس و گمان در آینده خود را. “من قرارداد منقضی نمی کند تا پایان سال, بنابراین من نگران نیستم که در مورد” گرینبرگ گفت.

موریس باید

خروس قرار داده و در درخشان فصل راه اندازی پنج شنبه شب. برجسته بود و کوپر Cronk‘s life عضویت. اما بحث اصلی در مورد چشم انداز از سه مستقیم NRL عناوین به جای آن همه چیز در مورد نیاز به ثبت نام در کرنوللا مرکز جاش موریس. مدیریت باشگاه بر این باورند که آنها نیاز به او را از طریق فصل طولانی در پیش است.

موسی خندق وهبی

با Parramatta در نظر گرفته شده واقعی شانس برنده شدن خود را عنوان برای اولین بار در 34 سال Mitchell موسی مواجه است خود بزرگترین سال در کلاس بالا. و او آن را انجام دهد بدون این مرد است که او را هدایت برای بسیاری از فوتبال حرفه ذهن مربی جو وهبی.

او نیز از انجام آن با افت مدیریت برخی از روابط پیچیده از جمله نسبی و عامل اسحاق موسی در حال بررسی توسط NRL. تعدادی از بازیکنان برجسته افتاده اند با اسحاق و موسی و او و وهبی تقسیم اند که مربوط به میچل موسی‘ تصمیم به آن را به تنهایی وقتی که می آید به آماده سازی بازی خود را.

این مارماهی پنج هشتم شده است رفتن را از طریق برخی از تغییرات در فوتبال و زندگی من از او پرسیدم اگر که شامل وهبی که او استفاده می شود به سوگند.

“من رفته ام دور از همه, که,” او گفت:. “من دور از ذهن مربی و من مانند آن را احساس کنید واقعا bettered من به عنوان یک بازیکن. آنچه که من فکر می کردم کار می کرد, آنچه که من فکر کردم خوب نبود. دور شدن از ساخته شده است که من یک بازیکن بهتر است.

“من نمی خواهم به در تکیه می کنند هر کس دیگری و به صداقت, من فکر می کنم که براد [مارماهی مربی براد آرتور] شده است بهترین چیز برای من است. راهی که او به من کمک کرد در سال گذشته ساخته شده بزرگ کمک کند. این یک تصمیم بزرگ به آن را به تنهایی و بدون ذهن مربی اما از آن ساخته شده است یک تفاوت واقعی به من و از آن زمان من متعلق به همه چیز را که من انجام دهد.”

وهبی است که توسط کسانی که او با این نسخهها کار میکند. جیمز Tedesco , سوگند توسط او و اعتبار او با خیلی از موفقیت مداوم. Tedesco اتحاد طرفه با وهبی در اختلاف خود را با اسحاق موسی اما همه حساب او و میچل موسی تصمیم گرفته اند برای دوستان باقی می ماند. آنها فقط نمی خواهد بحث در مورد اسحاق و موسی.

زمان به ترک مرد

از اواخر 1990s این ستون دارای پشتیبانی آنتونی “مرد” Mundine و از طریق زمان خود را به عنوان یک بوکسور او بارها و بارها به من گفت که او هرگز می خواهم یک جنگنده که در ادامه بیش از حد طولانی است. متاسفانه پس از گفت و او را بازنشسته, او در حال حاضر eyeing کردن مبارزه دیگری این بار با مایکل Zerafa. Mundine می خواهد به بیرون رفتن یک برنده است.

Raw emotion: Mundine breaks down after beating Antwun Echols to claim his first world title in 2003.

احساسات خام: Mundine شکسته شدن پس از ضرب و شتم Antwun Echols به ادعای خود عنوان قهرمانی جهان در سال 2003.اعتبار:Craig گولدینگ

Mundine در حال حاضر بت توسط بسیاری از ستاره های ورزشی. پس از صرف یک هفته با بومی جانبی در آخر هفته گذشته همه ستاره در Gold Coast, من می توانم بگویم او شهرت او بی نقص است.

Mundine بود و تنها صدای که آن را به استرالیا پرچم و سرود سال پیش به عنوان او مبارزه برای حقوق محیط زیست, و در حال حاضر ما می بینیم امثال Latrell Mitchell صحبت کردن در مورد مسائل مشابه. من ترجیح می دهم به یاد داشته باشید Mundine شد زمانی که او نخست خود را ضرب و شتم دنی سبز یا شکست Antwun Echols به اولین عنوان قهرمانی جهان در سال 2003.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>