شلوغ روستاها نشان می دهد که چرا coronavirus موارد فزاینده در مناطق روستایی هند

به عنوان هند می گذرد گریم نقطه عطف از دو میلیون ویروس موارد و نقاط جدید ظهور در روستاها کارشناسان نگران هستند عفونت را در حال حاضر افزایش نمایی در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور قریب به اتفاق آن در زیر آماده شده کشور ،

در دور ولد روستا در جنوب ایالت کرالا 236 مردم یافت شده است مثبت در دو هفته گذشته. در Katapali روستا در شرق Odisha نزدیک به 200 نفر آلوده شدند و این منطقه قفل شده است و برای تقریبا 50 روز قبل از وقوع کنترل می شد.

آن روزها هنوز زود برای Katapali که در آن صدها نفر بیشتر در معرض خطر آلوده شدن. بسیاری از روستاییان که عمدتا بدون علامت ترس به آزمایش می شود بیش از نگرانی های آنها را مجبور به ترک خانواده خود را به قرنطینه می شود و در محلی Covid-19 مرکز مراقبت. زندگی در یک شدت و ای اداره مهار منطقه برای بیش از شش هفته به معنای زمینه های خود را نادیده گرفته شدند و بسیاری از نمی تواند سرمایه گذاری های خارج برای پیدا کردن کار. اگر چه محدودیت برداشته اند در بسیاری از مناطق پول باقی مانده ،

مقامات در تلاش برای بررسی گسترش ویروس در روستا با بیش از اعالن خانه ها در کوچه های باریک گفت Jyoti Ranjan Pradhan اصلی اداری افسر برگره منطقه که در آن روستا واقع شده است. “این روستا دارای ویژگی های شهری زاغه” Pradhan گفت که آن را یک چالش به ارائه پشتیبانی به شهروندان است.

همچنین بخوانید: است Covid-19 البته تغییر از شهرهای بزرگ به شهرهای کوچکتر و روستاها ؟

این بیماری در حال حاضر گسترده در خارج از مناطق شهری گفت: Bhramar موکرجی استاد در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه میشیگان. “ما نیاز به تعهد و جمعی قربانی از مردم از مناطق روستایی هند به نگه داشتن تماس خاطرات علامت خاطرات و احساس ننگ اگر آنها تست مثبت یا علائم به طوری که این بیماری نمی هجوم روستاها مانند دشمن در تاریکی است.”

افزایش بیماری همه گیر

ظهور نقاط روستایی که در آن مراقبت های بهداشتی زیرساخت شکننده است و شرایط زندگی در حال حاضر دشوار است یک چالش مطرح به دولت نارندرا نخست وزیر آن را به عنوان تلاش برای مهار عفونت و kickstart این کشور اقتصاد بیمار.

این بیماری همه گیر در هند در حال حاضر یکی از سریع ترین در جهان در حال رشد با بیش از 50 ، 000 مورد جدید اضافه شده در هر روز. آن مسیرهای پیاده روی تنها ایالات متحده و برزیل در مجموع تعداد تایید عفونت.

این ویروس به حدود 711 از 739 مناطق از جمله 100 کشور فقیرترین مناطق روستایی است.

همچنین بخوانید: نه چندان سبز شاخه های روستایی احیای

“حتی اگر مردم نیاز به بستری شدن آنها بعید است که قادر به رسیدن به یک Covid تسهیلات در زمان” گفت: Ramanan Laxminarayan مدیر مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست که دارای دفاتر در واشنگتن و دهلی نو است. “این است که سختی خواهد بود چند ماه آینده وجود دارد اما به طور موثر بدون ترمز در ویروس و من اصلا انتظار کاهش برای مدتی.”

“تحت آزمایش ممکن است حتی بیشتر مشکل جدی در مناطق روستایی به علت عدم کافی تست زیرساخت گفت: Rijo مهدی جان یک کرالا مبتنی بر اقتصاد و بهداشت عمومی تحلیلگر سیاست که مشورت برای سازمان بهداشت جهانی است. “افزایش حضور غیر قابل تشخیص موارد به طور بالقوه می تواند منجر به سوپر پخش رویدادهای که به نوبه خود می تواند پیامدهای ویرانگر.” او انتظار دارد که هند به گزارش به عنوان بسیاری به عنوان سه میلیون عفونت در پایان ماه.چند منطقه در نه عمده متحده-Bihar, Madhya Pradesh, Telangana, Jharkhand, Uttar Pradesh, ماهاراشترا در غرب بنگال Odisha و گجرات — که همه باید ملاحظه روستایی جمعیت های بسیار آسیب پذیر به عفونت های جدید با توجه به لانست مطالعه است. و این آسیب پذیری فراتر از عفونت به شرایط اجتماعی و اقتصادی و توانایی های محلی سیستم بهداشت و درمان برای رسیدگی به چالش های فزاینده عفونت.

Mukherjee همچنین معتقد است بدترین هنوز به آمده است.

“این طولانی و دردناک بحران تا ما یک واکسن” گفت: Mukherjee. “من می دانم که همه ما خسته اما ما نمی توانیم تسلیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>