دایملر پاک BS-IV سهام در Orgadam تسهیلات با وجود headwinds

دایملر هند وسایل نقلیه تجاری (DICV) گفت: در روز جمعه که آن را با موفقیت پاک باقی مانده BS-IV سهام.

هیچ BSIV واحد سمت چپ در شرکت Oragadam تسهیلات و کمتر از یک تعداد انگشت شماری از وسایل نقلیه به سمت چپ در نمایندگی مجاز و فروش در سراسر کشور. با وجود قابل توجه headwinds در بازار از جمله ادامه رکود در CV صنعت و چالش های ارائه شده توسط اخیر Covid-19 مستند DICV قادر به ضرب و شتم مارس 31 مهلت نهایی ثبت نام کارشناسی-IV وسایل نقلیه گفت: این شرکت است.

Satyakam Arya, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت دایملر هند خودروهای تجاری گفت: “از همان ابتدا ما به طور کامل معتقد به ضرورت BS-VI به عنوان راهی برای ایجاد یک سبزتر آینده برای هند است. این ما فعال در حال توسعه BS-VI تکنولوژی, بنابراین ما می تواند قطع BSIV به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. به جای ادامه به فروش این بالاتر-انتشار وسایل نقلیه تا آخرین روز ما به جای اولویت بندی محیط زیست است. ما خوشحالیم که اعلام کند که ما تلاش کرده اند پرداخت می شود و DICV بار دیگر منجر به انتقال به یک جدید تولید گازهای گلخانه ای هنجار شده است.”

DICV ادعا می کند که این اولین CV تولید کننده در هند برای به دست آوردن BS-VI صدور گواهینامه برای آن در سطح جهان ثابت OM900 موتور سری ژوئیه گذشته رسیدن به یک homologation گواهی برای آن سنگین تراکتور, تریلر, مدل 5528TT. این شرکت سپس شروع به تولید آن BS-VI-سازگار OM 926 و موتورهای MD 2 جعبه پس از درمان سیستم های سه ماه جلوتر از برنامه در هند.

DICV نمایش جدید BharatBenz CV محدوده در ژانویه 2020 و فروش این مدل در حال حاضر به خوبی در جریان است.

“به عنوان رویکرد ما در مارس 31, مهلت ما کمتر از یک تعداد انگشت شماری از BSIV کامیون چپ ما در نمایندگی. مانند مشتریان ما و بقیه, نوجوانی, عمومی ما به دنبال به جلو به حرکت به مرحله بعدی از آینده ما – BSVI” اضافه شده Rajaram Krishnamurthy, معاون رئیس جمهور (بازاریابی و فروش) DICV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>