‘دانیل تایید کرده است او حاضر است’: $25m مرد Ricciardo می پرداخت قطع


پاریس: Daniel Ricciardo را قطع پرداخت برای کمک به رنو طریق coronavirus همه گیر اما مذاکرات در مورد آینده خود را در حال حاضر پیچیده است و با توجه به فرمول یک رئیس تیم کریل Abiteboul.

پرت-متولد 30 ساله یکی از بالاترین پرداخت رانندگان درآمد تا آنجا که $US25 میلیون ($39m) یک سال با توجه به گزارش های رسانه ها.

Abiteboul گفت: روزنامه فرانسوی l’equipe که Ricciardo حقوق و دستمزد می تواند یک عامل بی ثباتی پس از فرانسه خودروساز ایستاده بود پایین بسیاری از آنها F1 کارکنان در Enstone کارخانه در مرکزی انگلستان است.

“این یک بحث ما در حال حاضر. دانیل در حال حاضر تایید کرد او حاضر است … من می توانم تایید می کنند به شما که او را کاهش آن گفت:” فرانسوی است.

تبلیغات

پرسید که آیا Ricciardo دستمزد مطرح می تواند یک تصویر مشکل Abiteboul پاسخ داد: “این مشکل شده اند که اگر او پذیرفته نیست این ایده.

“ما هنوز باید برای رفع این شرایط اما در اصل من می توانم اطمینان رنو, گروه مدیریت کمیته; من از ترس نیست آن را بی ثبات F1 برنامه است.”

Daniel Ricciardo, who is reported to earn almost $40 million annually with Renault, was due to begin contract negotiations this year.

Daniel Ricciardo که گزارش شده است به کسب درآمد تقریبا 40 میلیون دلار در سال با رنو بود با توجه به شروع مذاکرات قرارداد این سال است.اعتبار:AAP

Ricciardo پیوست رنو از ردبول در سال گذشته با یک قرارداد اجرا می شود که تا پایان سال 2020 است.

با F1 فصل هنوز برای شروع و برخی از ترس این سال قهرمانی ممکن است اوراق در مجموع رنو می تواند در نهایت داشتن به او پرداخت سخاوتمندانه برای بازگشت.

آنها همچنین ممکن است به انتخاب های دشوار وقتی که می آید به مذاکرات قرارداد.

“در یک فصل عادی ما را در آغاز کار بر این موضوع گفت:” Abiteboul.

“ما می توانیم ارزیابی دانیل عملکرد بیش از چهار مسابقه آغاز شده و یا نه بحث.

“ما نمی تبدیل به یک چرخ. ما نابینا هستند اما باید به برنامه ریزی. ممکن است ما را به تصمیم گیری بدون شروع فصل.”

پرسید که آیا این یک مشکل اگر Ricciardo چپ فرانسوی پاسخ داد: “آن خواهد بود اگر من تا به حال آن را ندیده آینده و یا پیش بینی آن است.

“به همین دلیل ما با داشتن بحث و راننده آکادمی.”

F1 فصل-افتتاح نژاد در ملبورن در 15 مارس لغو شد با جایزه بزرگ موناکو نیز پس از آن axed. هفت سایر نژادها بوده اند به تعویق افتاد و بیشتر به احتمال زیاد برای پیوستن به صف برای تغییر زمان.

F1 گفته است که امیدوار است برای اجرای یک کاهش تقویم 15-18 مسابقات اروپایی از تابستان است.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر