کله خر می میرد, در خانه, موشک فاجعه در ماموریت برای اثبات زمین مسطح است


واشنگتن: در ماه دسامبر buttressed با اعتقاد و پیشرفت در خانه پرتاب موشک “Mad” مایک هیوز بدبختانه در یک دوربین و fantasised در مورد لحظه ای که او نشان می دهد که انسان در آن زندگی می کند سرسبز دیسک.

این طرح ساده است: آتش به آسمان در یک بخار مجهز به موشک و ماشه یک بالون به حمل او را به Karman خط 62 مایل بالا مانع است که جدا زمینی از فرازمینی, فیلمبرداری تمام راه. “برای سه ساعت در جهان متوقف می شود” هیوز گفت: در طول جریان زندگی می کنند.

"Mad" Mike Hughes, pictured in 2018, died after a rocket in which he launched himself crashed into the ground, a colleague and a witness said.

“Mad” مایک هیوز تصویر در سال 2018 درگذشت و پس از یک موشک است که در آن او خود را راه اندازی سقوط کرد به زمین یک همکار و یک شاهد گفت. اعتبار:AP

هیوز یک خودخوانده daredevil, تخت, زمین نظریه پرداز و کرایه تاکسی بدلکاری, درگذشت, روز شنبه هنگامی که هیئت منصفه تقلب تدبیر رو او را در یک ستون از بخار spiralled از طریق هوا و حفره حفره به درمنه خارج برستو, کالیفرنیا. او 64.

“آن ناموفق بود و او در گذشت” همکار دیرین والدو خبر گفت: خبر مربوط به کاهش به نظر بیشتر است.

تبلیغات

یک ویدئو در TMZ.com نشان داد که موشک گرفتن با آنچه به نظر می رسد به یک چتر نجات پاره کردن در طول راه اندازی. بخار مجهز به موشک رگه به سمت بالا و سپس طول می کشد حدود 10 ثانیه به سقوط مستقیم به زمین. Shrieks شنیده می شود به عنوان موشک بلوس به صحرا.

روزنامه نگار مستقل جاستین چپمن بود که در صحنه گفت: این موشک به نظر می رسد به مالش در برابر راه اندازی دستگاه است که ممکن است باعث بدبختی با چتر نجات.

هیوز تا به حال زده موشک بازگشت به زمین بر روی یک چتر نجات پس از دیگر موفق راه اندازی شد.

این یک پایان غم انگیز برای هیوز شاید بیشتر قابل مشاهده و رنگارنگ حمایت از این نظریه که زمین ندارد یاقوت کبود و زمرد جهان گردان در اطراف یک ستاره عظیم بلکه یک صفحه مسطح با یک خورشید در بالای آن است.

او اختصاص داده شده که در گذشته چندین سال از عمر خود را برای اثبات این نظریه از بالا قرار گرفتن.

در ماه مارس سال 2018 او سوار گاراژ خود را-ساخته شده موشک 570 متر بالاتر از موهاوی رسیدن به یک سرعت 400 متر/ثانیه, در آسمان ، مخاطرات گفت: AP. آن را گام بعدی در هیوز’ ماموریت به عکس جهان است. “آن را بست در این توپ زمین” هیوز گفت: پس از آن.

هیوز به تازگی امضا با علم کانال به سند خود از پروژه در برنامه تلویزیونی “خانه فضانوردان” کانال است که بخشی از کشف در بیانیه ای گفت.

“افکار ما و donating به خانواده و دوستان خود را در طول این زمان دشوار است. آن بود که همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علم کانال وجود دارد به وقایع سفر خود را” علم کانال گفت.

اما یک سخنگوی شبکه نمی گویند اگر تولید کنندگان خواسته او را به مهار در زمین مسطح تفسیر برای یک کانال است که علم در آن نام و حداقل به لحاظ نظری می خواهید برای اطمینان از بینندگان زمین است که در واقع دور.

در یک ویدئو تبلیغاتی پیش از راه اندازی هیوز اشاره می کند و نه باورهای خود را زمانی که او توضیح می دهد که چرا او تلاش خود را در حال حاضر غم انگیز بیهوده ماموریت.

“آن را برای متقاعد کردن مردم آنها را می تواند به انجام کارهای فوق العاده ای با زندگی خود را,” او گفت:. “شاید آن را هل می دهد مردم را به انجام همه چیز آنها به طور معمول نمی توانم با زندگی خود است که شاید الهام بخش شخص دیگری است.”

سپس هیوز ابراز خوشبینی برای برخاست.

“ما مشتاقانه منتظر شنبه,” او گفت:.

واشنگتن پست AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>